Czujnik przepływomierza powietrza Lada Kalina

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Czujnik przepływomierza powietrza Lada Kalina
Czujnik przepływomierza powietrza Lada Kalina

Sprzedawcy części do Lada Kalina:

auto części gliwice
giełda części używanych samochodowych poznań
giełda części słomczyn
giełda części moto2.pl
części używane poznań
giełda części poznań
gielda czesci
czesci samochodowe uzywane
auto części
auto szrot samochodowy
auto części słomczyn
auto czesci zamienne
auto części poznań
części używane opel
giełda części śląsk
części uzywane samochodowe
giełda części
części używane amerykańskie
giełda części samochodowych
auto części warszawa
zamienne czesci samochodowe
auto szrot
moto2
auto kasacja części używane
moto2.pl
części moto2
części szrot samochodowy
auto części zamienne

Cena Czujnik przepływomierza powietrza Lada Kalina Cena

Serwis ogłoszeń części samochodowych do Lada Kalina w tym miejscu oferuje sprzedaż części używanych o nazwie Czujnik przepływomierza powietrza. Najlepsze części w kategorii Filtry. Stacja demontażu pojazdu, która wymontowała tę część samochodową dodała niniejsze ogłoszenie w dniu 2018-07-05 i skoro dalej jest widoczne to znaczy, że jest ważne również teraz do dziś 2018-08-14 - numer oferty 31303831. Część używana Czujnik przepływomierza powietrza do Lada Kalina i wstawiona została do taniej sprzedaży. Sprzedawca ma dostępne w tej chwili 4 sztuk tych części samochodowych. Cena Czujnik przepływomierza powietrza Lada Kalina 2.0 2003 van (minibus). Tanio Czujnik przepływomierza powietrza Lada Kalina 2.0 2003 van (minibus). Ekonomiczne auto z silnikiem 2.0 i chyba pierwsze auta tego pojazdu wyjechały na ulice w roku 2004. Nadwozie tego pojazdu to van (minibus) i jest to auto producenta Lada. Ten model Kalina na rynku europejskim dostępny jest na pewno w wersjach Standard, 1117, 1117, 1117, 3, 1119, 1119.


Opinie mechaników i blacharzy

W sklepie z częściami używanymi do samochodów kupiłem czujnik przepływomierza powietrza . Dzięki temu bez przeszkód naprawiłem swoje Lada Kalina. Wszyscy mówią, że to jest niezawodny samochód w końcu Lada Kalina. Tylko jaki olej nalać do niego ale tym się nie przejmuję. Czytałem na forum, że Lada Kalina to niezwykle zjawiskowe auto z mocnym silnikiem i niezawodnym i bardzo ekonomiczne. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Lada Kalina bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najczęściej kupowanym dla kobiety jest Lada Kalina. Więc gdzie ja kupie lepszy samochód. Raz tylko szukałem na szrocie czujnik przepływomierza powietrza do Kalina. Na auto szrot samochodowy jeżdżę tylko do Śrem. Mogłem zobaczyć na szrocie jak rozbiera się na części samochody z anglii czyli angliki na czesic oni są bezpośrednim importerem ze szrotu pod Londynem Widziałem na tym auto szrocie dużo części takich jak maska, zderzak, lampa ale ja potrzebowałem czujnik przepływomierza powietrza. Zamontowałem czujnik przepływomierza powietrza do swojego auta i zostałem bohaterem w swoim domu. Ostatni raz byłem na giełdzie części Słomczyn, wolę kupować w Internecie mają wszystko. Moto2.pl znalazł dla mnie czujnik przepływomierza powietrza poszukiwania za darmo. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Wczoraj widziałem jak kumpela wyjeżdżała z parkingu i przez swojego syna zepsuła swój samochód Lada Kalina. Nie pozostało nic innego jak znaleźć czujnik przepływomierza powietrza. Myślałem patrzyłem i szukałem w Internecie Lada Kalina. U mojego ojca chciałem dowiedzieć się jak  osobiście naprawić  czujnik przepływomierza powietrza w Lada Kalina. Rzadko spotyka się taką usterkę ale to chyba przez małe używanie auta. Gdy pomyślę o pysznym obiedzie pojadę bezpiecznie i nie uszkodzę czujnik przepływomierza powietrza do Lada Kalina. Stwierdziłem że poszukam w Internecie na moto2 i tanio kupię czujnik przepływomierza powietrza. Dzięki mojemu znajomemu szybko i tanio znalazłem części w Śrem. Jak zobaczyłem przez płot jak dużo części czujnik przepływomierza powietrza. Widziałem na tym szrocie całe Lada Kalina na części.  


KONTAKT

tanio Czujnik przepływomierza powietrza Lada Kalina

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Czujnik przepływomierza powietrza Lada Kalina
@parent