Czujnik przepływomierza powietrza Lada Niva / 4x4

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Czujnik przepływomierza powietrza Lada Niva / 4x4
Czujnik przepływomierza powietrza Lada Niva / 4x4

Sprzedawcy części do Lada Niva / 4x4:

auto części poznań
giełda części samochodowych
giełda części śląsk
części używane opel
czesci samochodowe uzywane
auto szrot
moto2.pl
auto szrot samochodowy
auto czesci zamienne
auto części zamienne
auto części gliwice
auto kasacja części używane
auto części warszawa
giełda części
części moto2
giełda części używanych samochodowych poznań
giełda części moto2.pl
giełda części słomczyn
części uzywane samochodowe
części szrot samochodowy
giełda części poznań
zamienne czesci samochodowe
części używane poznań
moto2
auto części słomczyn
auto części
części używane amerykańskie
gielda czesci

Cena Czujnik przepływomierza powietrza Lada Niva / 4x4 Cena

Używane części do Lada Niva / 4x4 przedstawiamy tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Czujnik przepływomierza powietrza. Znajdziesz u nas części w kategorii Filtry. Ta oferta sprzedaży części pokazana w naszym serwis ogłoszeń części używanych w dniu 2018-07-05 a na dodatek to ogłoszenie jest ważne przez cały czas aż do dzisiejszego pięknego dnia 2018-08-14 - numer oferty 31303831. Część używana Czujnik przepływomierza powietrza do Lada Niva / 4x4 i widnieje tutaj jako do sprzedania. Sprzedawca ma dostępne w tej chwili 4 sztuk tych części samochodowych. Cena Czujnik przepływomierza powietrza Lada Niva / 4x4 1.9 2003 hatchback. Tanio Czujnik przepływomierza powietrza Lada Niva / 4x4 1.9 2003 hatchback. Producent tego auta zamontował silnik o poj. 1.9 i zaczął jeździć po polskich drogach w roku 2001. Kasta tego samochodu to hatchback i pojazd ten wyjeżdża z fabryki Lada. Ten model Niva / 4x4 wychodził w takich wersjach Standard, 2124, 1.7i, terenowa, nie znam, terenowy, 1,7, 1.7i.


Opinie mechaników i blacharzy

Na szrocie znalazłem kiedyś czujnik przepływomierza powietrza . Więc mogłem samemu naprawić swoje Lada Niva / 4x4. Nie zapomnę jak podwiozłem moją kumpelę i powiedziała, że to świetny ten Lada Niva / 4x4. Dodam że mam w nim jasne skórzane tapicerki jak nowe. Dowiedziałem się od kolegi że Lada Niva / 4x4 to samochód bardzo bezpieczny z wystarczającym bagażnikiem i dużym zbiornikiem paliwa. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Lada Niva / 4x4 bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najbardziej awaryjnym samochodem jest Lada Niva / 4x4. To nie jest najważniejsze, ważne że jeździ. Czy ktoś wie gdzie mogę kupić używane czujnik przepływomierza powietrza do Niva / 4x4. Wiem że części można kupić na szrocie w Śrem. Pierwszy raz byłem na tak dużym szrocie samochodowym z częściami używanymi do aut. Najwięcej mają części z Anglii np silniki samochodowe i ale ja kupiłem czujnik przepływomierza powietrza. Poszukałem czujnik przepływomierza powietrza na szrocie i okazało się że kupiłem to bardzo tanio. Nie wiem jakie są ceny części używanych na giełdzie w Poznaniu bo ja kupuję przez Internet. Wszędzie szukałem czujnik przepływomierza powietrza i znalazłem na szrocie Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Moja babcia powiedziała żebym uważał gdy wyjeżdżam bo może się tak zdarzyć że popsuje swój samochód Lada Niva / 4x4. Teraz bardzo chciałbym znaleźć tanio czujnik przepływomierza powietrza. Nie wszystko jest białe i czarne w każdym razie będę tego potrzebował i znajdę na moto2 Lada Niva / 4x4. Choćbym źle się czuł to dowiem się co zrobić, aby naprawić  czujnik przepływomierza powietrza w Lada Niva / 4x4. Co za pech, złapałem usterkę ale spróbuję to ogarnąć samemu Jutro wypije dobrą kawę będę skoncentrowanej i dojadę do celu nie uszkadzając czujnik przepływomierza powietrza do Lada Niva / 4x4. Podczas wieczornych Wojaże internetowych szukałem części i odkryłem bardzo tanio czujnik przepływomierza powietrza. Mój starszy brat ma dziewczynę w Śrem. Moje oczy nie widział tak wiele czujnik przepływomierza powietrza. Ktoś przyjechał na szrot i zostawił całe Lada Niva / 4x4 na części.  


KONTAKT

tanio Czujnik przepływomierza powietrza Lada Niva / 4x4

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Czujnik przepływomierza powietrza Lada Niva / 4x4
@parent