Czujnik przepływomierza powietrza Lamborghini

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Czujnik przepływomierza powietrza Lamborghini
Czujnik przepływomierza powietrza Lamborghini

Sprzedawcy części do Lamborghini :

części używane opel
giełda części poznań
giełda części używanych samochodowych poznań
auto części warszawa
auto części słomczyn
auto czesci zamienne
części uzywane samochodowe
moto2
auto części gliwice
zamienne czesci samochodowe
części używane poznań
auto szrot samochodowy
giełda części samochodowych
auto kasacja części używane
giełda części moto2.pl
części używane amerykańskie
części szrot samochodowy
auto części poznań
gielda czesci
czesci samochodowe uzywane
auto części
giełda części słomczyn
auto części zamienne
giełda części śląsk
moto2.pl
auto szrot
giełda części
części moto2

Cena Czujnik przepływomierza powietrza Lamborghini Cena

Używane części do Lamborghini znajdziesz tutaj, a teraz zapoznaj się z atrakcyjną propozycją części używanych o nazwie Czujnik przepływomierza powietrza. Części w kategorii Filtry. Sprzedawca tej części samochodowej dodał ją 2018-07-05 i to ogłoszenie bez przerwy jest aktualne, aż do dzisiaj 2018-08-14 - numer oferty 31303831. Część używana Czujnik przepływomierza powietrza do Lamborghini przeznaczona jest dla blacharza lub mechanika lub zwykłego Kowalskiego rzecz jasna – na sprzedaż. Wystawiający przekazał naszej firmie, iż do dnia niniejszego ma 4 sztuk tych części samochodowych. Cena Czujnik przepływomierza powietrza Lamborghini 2.3 2006 dostawczy. Tanio Czujnik przepływomierza powietrza Lamborghini 2.3 2006 dostawczy. Samochód ten posiada pojemność silnika 2.3 i chyba pierwsze auta tego pojazdu wyjechały na ulice w roku 1999. Nadwozie w tym samochodziku to dostawczy i producentem chwalącym się tym pojazdem jest producent Lamborghini. Ten model pojawił się na rynku zachodnim i w Polsce w takich wersjach Standard.


Opinie mechaników i blacharzy

Na szrocie znalazłem kiedyś czujnik przepływomierza powietrza . Wiedziałem jak to zamontować do Lamborghini. Długo zastanawiałem się jakie auto kupić i wybrałem Lamborghini. Tylko jaki olej nalać do niego ale tym się nie przejmuję. Ktoś na facebooku pisał że Lamborghini W niemieckich komisach można znaleźć ładny egzemplarz z małym przebiegiem i bezwypadkowy. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Lamborghini bo mnie to nie interesuje. Wiem że można samemu naprawić Lamborghini. Więc uwielbiam swój samochód. Dowiedziałem się o internetowej giełdzie części używanych Moto2.pl i kupiłem tam czujnik przepływomierza powietrza do ---. Wiem że części można kupić na szrocie w Śrem. To jest duży szrot samochodowy z ogromnym magazynem części używanych do samochodów. Byłem w szoku że znalazłem u nich czujnik przepływomierza powietrza. Wszystko było na miejscu z czujnik przepływomierza powietrza nie było problemu wszystko sprawne Nie wiem jakie są ceny części używanych na giełdzie w Poznaniu bo ja kupuję przez Internet. Jak kupować na Moto2.pl to proste wpisz czujnik przepływomierza powietrza i znajdą części. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Moja babcia powiedziała żebym uważał gdy wyjeżdżam bo może się tak zdarzyć że popsuje swój samochód Lamborghini. Teraz będę musiał poszukać czujnik przepływomierza powietrza. Znajomy powiedział że to nie będzie łatwe zadanie ale szukałem w Internecie Lamborghini. Bardzo chętnie porozmawiam z nauczycielem aby naprawić czujnik przepływomierza powietrza w Lamborghini. Co za pech, złapałem usterkę ale spróbuję to ogarnąć samemu Po smacznym śniadaniu będę ogarnięty i nie rozwalę czujnik przepływomierza powietrza do Lamborghini. Mojego wspaniałego kumpla szukałem po Internecie super oferty i znalazłem w nieziemskiej cenie czujnik przepływomierza powietrza. Zrobiłem lepsze zakupy niż żona. W okolicznym szrocie koło Śrem. Jak zobaczyłem przez płot jak dużo części czujnik przepływomierza powietrza. Gdy tam dojechałem stały auta gotowe do demontażu Lamborghini na części.  


KONTAKT

tanio Czujnik przepływomierza powietrza Lamborghini

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Czujnik przepływomierza powietrza Lamborghini
@parent