Czujnik przepływomierza powietrza Lancia Delta I

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Czujnik przepływomierza powietrza Lancia Delta I
Czujnik przepływomierza powietrza Lancia Delta I

Sprzedawcy części do Lancia Delta:

auto szrot samochodowy
czesci samochodowe uzywane
części moto2
giełda części słomczyn
auto części
giełda części śląsk
giełda części moto2.pl
auto czesci zamienne
auto części zamienne
giełda części poznań
giełda części używanych samochodowych poznań
giełda części
auto części słomczyn
auto części warszawa
części uzywane samochodowe
części szrot samochodowy
moto2
auto części poznań
gielda czesci
zamienne czesci samochodowe
części używane poznań
części używane amerykańskie
auto kasacja części używane
giełda części samochodowych
auto szrot
części używane opel
auto części gliwice
moto2.pl

Cena Czujnik przepływomierza powietrza Lancia Delta Cena

Samochodowe części serwis z ofertami do Lancia Delta znajdziesz tutaj, a teraz zapoznaj się z atrakcyjną propozycją części używanych o nazwie Czujnik przepływomierza powietrza. Oferty części w kategorii Filtry. Pokazana tutaj część do samochodu została dodana przez szrot w dniu 2018-08-05 i w tym momencie to ogłoszenie jest dalej aktywne do dziś 2018-09-19 - numer oferty 31303831. Część używana Czujnik przepływomierza powietrza do Lancia Delta I przeznaczenie ma takie, aby ktoś chętny ją kupił. Oferent będący stacją demontażu pojazdu ma na regałach 4 sztuk tych części samochodowych. Cena Czujnik przepływomierza powietrza Lancia Delta I 2.0 1987 pickup. Tanio Czujnik przepływomierza powietrza Lancia Delta I 2.0 1987 pickup. To wspaniałe autko cechuje się pojemnością silnika 2.0 i chyba pierwsze auta tego pojazdu wyjechały na ulice w roku 1982. Nadwodzie tego nieprzeciętnego samochodu to pickup i dostępny jest ten pojazd w salonach marki Lancia. Ten model Delta stworzony został w takich wersjach jak I, II, II FL, III, III FL.


Opinie mechaników i blacharzy

Na internetowej giełdzie kupiłem czujnik przepływomierza powietrza . Mogę zabrać się za naprawę podobno bezawaryjnego Lancia Delta wersja I. Nie wiedziałem gdzie kupić auto ale udało się kupić Lancia Delta. I wiem kto ma części używane do mojego auta. Gdzieś na forum czytałem że Lancia Delta to najlepsze auto w swojej klasie i przyzwoicie zachowuje się na drodze, test na torze był ok. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Lancia Delta bo mnie to nie interesuje. Ktoś pisał że bardzo awaryjnym jest Lancia Delta. Jestem dumny z posiadania tego auta. Czytałem na forum jak samemu wymienić czujnik przepływomierza powietrza do Delta. Wszystkie części do mojego samochodu kupuje z demontażu na szrocie w Śrem. Duży auto złom samochodowy z magazynem na którym są części używane do większości aut. Nigdzie nie mogłem znaleźć ale ten auto szrot ma czujnik przepływomierza powietrza. Już nie szukam czujnik przepływomierza powietrza wszystko dostępne na miejscu i nie zniszczone. Ostatni raz byłem na giełdzie części Słomczyn, wolę kupować w Internecie mają wszystko. Coraz więcej szrotów samochodowych sprzedaje na Moto2.pl więc i ja kupiłem tam czujnik przepływomierza powietrza. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Gdy wyjeżdżałem z chaty jakaś Babka wjechała mi w dupę auta Lancia Delta. Pojawiła się potrzeba znalezienia czujnik przepływomierza powietrza. Teraz będę chciał bardzo mocno znaleźć ten część ale gdzie ja tego poszukam może znajdę w Internecie Lancia Delta. Gdy tylko Wujek powie mi to będę wiedział jak naprawić czujnik przepływomierza powietrza w Lancia Delta. Prawdopodobnie to nie jest duży problem ale musiałem Zająć się kotem. Gdy wieczorem będę wracał postaram się nie popsuć czujnik przepływomierza powietrza do Lancia Delta. Przyszedł ten moment aby znaleźć nową część ale była droga więc poszukałem taniej czujnik przepływomierza powietrza. Nie chciałem kupować drogich części więc poszukałem na serwisie moto2 i odebrałem części w miejscowości Śrem. Jak zobaczyłem przez płot jak dużo części czujnik przepływomierza powietrza. Gdy przyjechałem na ten malutki Szrot zobaczyłem częściowo rozebrane Lancia Delta na części.  


KONTAKT

tanio Czujnik przepływomierza powietrza Lancia Delta I

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Czujnik przepływomierza powietrza Lancia Delta I
@parent