Czujnik przepływomierza powietrza Lancia Delta II FL

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Czujnik przepływomierza powietrza Lancia Delta II FL
Czujnik przepływomierza powietrza Lancia Delta II FL

Sprzedawcy części do Lancia Delta:

auto czesci zamienne
giełda części moto2.pl
części uzywane samochodowe
auto części słomczyn
części używane poznań
giełda części słomczyn
części moto2
auto szrot samochodowy
auto kasacja części używane
auto części warszawa
auto części zamienne
części używane opel
giełda części używanych samochodowych poznań
auto części
gielda czesci
auto szrot
auto części poznań
zamienne czesci samochodowe
moto2
części używane amerykańskie
giełda części
czesci samochodowe uzywane
giełda części śląsk
giełda części poznań
giełda części samochodowych
części szrot samochodowy
auto części gliwice
moto2.pl

Cena Czujnik przepływomierza powietrza Lancia Delta Cena

Oferty sprzedaży części samochodowych Lancia Delta na tej stronie prezentuje sprzedaż części używanych o nazwie Czujnik przepływomierza powietrza. Tanie oferty sprzedaży części samochodowych w kategorii Filtry. Sprzedawca części samochodowych dodał ofertę w dniu 2018-07-05 i w tym momencie to ogłoszenie jest dalej aktywne do dziś 2018-08-17 - numer oferty 31303831. Część używana Czujnik przepływomierza powietrza do Lancia Delta II FL i wstawiona została do taniej sprzedaży. Wystawiający oznajmił nam, że ma na tę chwilę dostępne 4 sztuk tych części samochodowych. Cena Czujnik przepływomierza powietrza Lancia Delta II FL 1.5 1999 coupe. Tanio Czujnik przepływomierza powietrza Lancia Delta II FL 1.5 1999 coupe. Twórca takiego auta wcisnął pod maskę silnik o pojemności 1.5 i chyba pierwsze auta tego pojazdu wyjechały na ulice w roku 1998. Nadwozie w tym samochodziku to coupe i producentem tego pojazdu jest Lancia. Ten model Delta wyprodukowany został w wersjach I, II, II FL, III, III FL.


Opinie mechaników i blacharzy

Szukałem na najbliższym szrocie czujnik przepływomierza powietrza . Teraz sam naprawię swoje najładniejsze Lancia Delta wersja II FL. Wszyscy mówią, że to jest niezawodny samochód w końcu Lancia Delta. Dodam że mam w nim jasne skórzane tapicerki jak nowe. Specjaliści mówią że Lancia Delta w komisie samochodowym to bardzo często spotykane auto i najczęściej kupowane używane auto. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Lancia Delta bo mnie to nie interesuje. Wiem że można samemu naprawić Lancia Delta. Dla tego auta mogę zrobić wszystko. Na aukcji używanych części samochodowych znalazłem czujnik przepływomierza powietrza do Delta. Wiem że części można kupić na szrocie w Śrem. Pierwszy raz byłem na tak dużym szrocie samochodowym z częściami używanymi do aut. Szukałem na aukcji internetowej ale kupiłem na tym szrocie czujnik przepływomierza powietrza. Kupione czujnik przepływomierza powietrza było jak nowe a jednak używane i moje auto już działa. Giełda części używanych Słomczyn ceny części nie wiem jakie są bo ja kupuję na aukcjach. Zadzwoniłem po części używane czujnik przepływomierza powietrza do Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Moja żona pojechała na zakupy i uszkodziła mi samochód Lancia Delta. Teraz będę musiał poszukać czujnik przepływomierza powietrza. Może śpiewająco lub tańcząco ale będę szukał tego w Internecie Lancia Delta. Choćbym źle się czuł to dowiem się co zrobić, aby naprawić  czujnik przepływomierza powietrza w Lancia Delta. Nie wiem czy to częsta usterka, bo żona rzadko jeździ na zakupy.  Nazajutrz usiądę do auta i ruszę powoli aby nie uszkodzić czujnik przepływomierza powietrza do Lancia Delta. Na szczęście ktoś wymyślił giełda części używanych moto2.pl i kupiłem tanio czujnik przepływomierza powietrza. To był super dzień gdy wiedziałem że jadę do miejscowości Śrem. Jak zobaczyłem przez płot jak dużo części czujnik przepływomierza powietrza. Właściciel złomowiska pokazał mi samochody całe Lancia Delta na części.  


KONTAKT

tanio Czujnik przepływomierza powietrza Lancia Delta II FL

Zadzwoń 703 500 202 Czynne teraz

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Czujnik przepływomierza powietrza Lancia Delta II FL
@parent