Czujnik przepływomierza powietrza Lancia Delta II

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Czujnik przepływomierza powietrza Lancia Delta II
Czujnik przepływomierza powietrza Lancia Delta II

Sprzedawcy części do Lancia Delta:

giełda części słomczyn
auto części gliwice
części uzywane samochodowe
auto części
auto czesci zamienne
części szrot samochodowy
giełda części używanych samochodowych poznań
zamienne czesci samochodowe
gielda czesci
moto2
auto kasacja części używane
auto szrot
moto2.pl
auto części zamienne
auto szrot samochodowy
części używane opel
giełda części śląsk
giełda części
części używane poznań
części moto2
czesci samochodowe uzywane
auto części warszawa
giełda części samochodowych
giełda części poznań
części używane amerykańskie
auto części słomczyn
auto części poznań
giełda części moto2.pl

Cena Czujnik przepływomierza powietrza Lancia Delta Cena

Oferty części używanych samochodowych Lancia Delta pokazują tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Czujnik przepływomierza powietrza. Części samochodowe w kategorii Filtry. Niniejsza oferta sprzedaży części została wstawiona w dniu 2018-08-05 i jak najbardziej ta część jest dalej aktualna, aż do teraz 2018-09-19 - numer oferty 31303831. Część używana Czujnik przepływomierza powietrza do Lancia Delta II i wystawiono ją tutaj na sprzedaż. Oferent będący stacją demontażu pojazdu ma na regałach 4 sztuk tych części samochodowych. Cena Czujnik przepływomierza powietrza Lancia Delta II 2.3 1993 SUV. Tanio Czujnik przepływomierza powietrza Lancia Delta II 2.3 1993 SUV. To wspaniałe autko cechuje się pojemnością silnika 2.3 i wyjechał z salonu na polskie drogi około 1994. Buda tego pojazdu to SUV i jest to auto producenta Lancia. Ten model Delta pojawił się na rynku zachodnim i w Polsce w takich wersjach I, II, II FL, III, III FL.


Opinie mechaników i blacharzy

Szukałem na najbliższym szrocie czujnik przepływomierza powietrza . Więc mogłem samemu naprawić swoje Lancia Delta wersja II. Czuję się świetnie kiedy jeżdżę moim sportowym tuningowym Lancia Delta. To jest najlepszy samochód na świecie i bezawaryjny. Warsztat ze specjalizacją mówi że Lancia Delta to najgorsze auto z tym silnikiem ale mnie to nie interesuje bo jestem zadowolony z auta. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Lancia Delta bo mnie to nie interesuje. Ktoś pisał że bardzo awaryjnym jest Lancia Delta. Ale ja z tego auta nie jestem zadowolony. Pojechałem na giełdę części używanych w Poznaniu po czujnik przepływomierza powietrza do Delta. Szukałem szrotu z częściami używanymi do mojego auta i znalazłem w Śrem. Szrot tak duży jak giełda części używanych w Poznaniu - Przeźmierowo na którą często jeździłem po części. Myślałem, że mają części tylko do samochodów francuskich ale kupiłem u nich czujnik przepływomierza powietrza. Gwarancja na czujnik przepływomierza powietrza okazała się niepotrzebna, część była dobra. Nie pojadę już na kiermasz części do Poznania bo kupuję części używane przez internet. Jak nie dostanę czujnik przepływomierza powietrza na Moto2.pl to już nigdzie nie kupię. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Moja przyjaciółka pojechała ze mną do kina i uszkodziła niestety mój piękny samochód Lancia Delta. Nadszedł czas znaleźć czujnik przepływomierza powietrza. Teraz będę chciał bardzo mocno znaleźć ten część ale gdzie ja tego poszukam może znajdę w Internecie Lancia Delta. To niesamowite uczucie gdy wiem że mogę sam naprawić czujnik przepływomierza powietrza w Lancia Delta. Tak sobie myślę że to nie jest problem bo wielu znajomych miało taką usterkę już nie raz Gdy wsiądę do pięknego samochodu będę się starał nie uszkodzić czujnik przepływomierza powietrza do Lancia Delta. Nie stać mnie na nowe części więc szukałem na giełdzie internetowej i znalazłem tanio czujnik przepływomierza powietrza. Nie chciałem kupować drogich części więc poszukałem na serwisie moto2 i odebrałem części w miejscowości Śrem. Chyba największa ilość czujnik przepływomierza powietrza. Zobaczyłem koło magazynu jeszcze całe nie rozmontowane Lancia Delta na części.  


KONTAKT

tanio Czujnik przepływomierza powietrza Lancia Delta II

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Czujnik przepływomierza powietrza Lancia Delta II
@parent