Czujnik przepływomierza powietrza Lancia Delta III

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Czujnik przepływomierza powietrza Lancia Delta III
Czujnik przepływomierza powietrza Lancia Delta III

Sprzedawcy części do Lancia Delta:

auto części zamienne
auto czesci zamienne
giełda części używanych samochodowych poznań
giełda części poznań
auto części gliwice
moto2
auto części
giełda części słomczyn
czesci samochodowe uzywane
części używane opel
giełda części
części używane poznań
auto kasacja części używane
części szrot samochodowy
części używane amerykańskie
części uzywane samochodowe
auto części warszawa
auto części słomczyn
części moto2
gielda czesci
moto2.pl
giełda części samochodowych
auto części poznań
zamienne czesci samochodowe
auto szrot samochodowy
giełda części śląsk
auto szrot
giełda części moto2.pl

Cena Czujnik przepływomierza powietrza Lancia Delta Cena

Popularny serwis ogłoszeń motoryzacyjnych z ofertami części do Lancia Delta na tej stronie prezentuje sprzedaż części używanych o nazwie Czujnik przepływomierza powietrza. Na naszym portalu ogłoszeń znajdziesz części w kategorii Filtry. Ta część samochodowa została umieszczona w portalu ogłoszenia części używanych w dniu 2018-05-05 i oczywiście to ogłoszenie jest dostępne i aktualne cały czas, nawet do tej chwili 2018-06-24 - numer oferty 31303831. Część używana Czujnik przepływomierza powietrza do Lancia Delta III przeznaczona na sprzedaż. Wystawiający ma na stanie 4 sztuk tych części samochodowych. Cena Czujnik przepływomierza powietrza Lancia Delta III 1.5 2011 cabrio. Tanio Czujnik przepływomierza powietrza Lancia Delta III 1.5 2011 cabrio. Ta wyjątkowa maszyna ma niezły silniczek o pojemności 1.5 i zaczął jeździć po polskich drogach w roku 2010. Buda tego pojazdu to cabrio i jest to pojazd marki Lancia. Ten model Delta pojawił się na rynku w wersjach I, II, II FL, III, III FL.


Opinie mechaników i blacharzy

Szukałem na szrocie samochodowym czujnik przepływomierza powietrza i dzięki temu naprawiłem swoje ulubione Lancia Delta wersja III. Długo zastanawiałem się jakie auto kupić i wybrałem Lancia Delta. To jest najlepsze auto na świecie i bardzo ekonomiczne. Ktoś na facebooku pisał że Lancia Delta to bardzo awaryjne auto, ale Ja się z tym nie zgadzam. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Lancia Delta bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najmniej awaryjnym samochodem jest Lancia Delta. To nie jest najważniejsze, ważne że jeździ. Wczoraj auto uległo awarii i potrzebowałem czujnik przepływomierza powietrza do Delta. Wszystkie części do mojego samochodu kupuje z demontażu na szrocie w Śrem. Szrot tak duży jak giełda części używanych w Poznaniu - Przeźmierowo na którą często jeździłem po części. Nigdzie nie mogłem znaleźć ale ten auto szrot ma czujnik przepływomierza powietrza. Znalazłem czujnik przepływomierza powietrza w dobrej cenie i dobrym stanie. Po pojadę już na giełdę do Poznania po części do auta kupię przez neta będzie szybciej i taniej. Zgłosiłem poszukiwanie czujnik przepływomierza powietrza na Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Moja żona pojechała na zakupy i uszkodziła mi samochód Lancia Delta. Chyba będę na moto2 musiał poszukać czujnik przepływomierza powietrza. Zastanawiałem się odkrywałem świat chciałem naprawdę znaleźć coś w Internecie Lancia Delta. Chciałem zaczerpnąć porady mechanika jak wymienić samemu czujnik przepływomierza powietrza w Lancia Delta. To chyba nie jest duża usterka bo znajomi jej nigdy nie mieli Następnym razem pojadę sam i nie uszkodzę [nazwa części] do [marka model].  czujnik przepływomierza powietrza do Lancia Delta. Mojego wspaniałego kumpla szukałem po Internecie super oferty i znalazłem w nieziemskiej cenie czujnik przepływomierza powietrza. Jak mało kiedy teraz wszystko pasowało do mojego auta dzięki zakupach w Śrem. Moje oczy nie widział tak wiele czujnik przepływomierza powietrza. Zobaczyłem na tym placu calutkie Lancia Delta na części.  


KONTAKT

tanio Czujnik przepływomierza powietrza Lancia Delta III

Zadzwoń 703 500 202 Czynne teraz

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Czujnik przepływomierza powietrza Lancia Delta III
@parent