Czujnik przepływomierza powietrza Lancia Kappa

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Czujnik przepływomierza powietrza Lancia Kappa
Czujnik przepływomierza powietrza Lancia Kappa

Sprzedawcy części do Lancia Kappa:

auto szrot
gielda czesci
auto części gliwice
części używane amerykańskie
części moto2
auto części
giełda części poznań
części używane opel
auto części słomczyn
giełda części
auto części poznań
auto części warszawa
giełda części moto2.pl
części używane poznań
części szrot samochodowy
moto2
auto części zamienne
auto czesci zamienne
auto kasacja części używane
auto szrot samochodowy
czesci samochodowe uzywane
giełda części używanych samochodowych poznań
giełda części samochodowych
części uzywane samochodowe
giełda części słomczyn
giełda części śląsk
zamienne czesci samochodowe
moto2.pl

Cena Czujnik przepływomierza powietrza Lancia Kappa Cena

Zamienne części Lancia Kappa pokazują tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Czujnik przepływomierza powietrza. Tanie oferty sprzedaży części samochodowych w kategorii Filtry. Ta prawie jak nowa część używana pojawiła się tutaj w dniu 2018-07-05 i w tym momencie to ogłoszenie jest dalej aktywne do dziś 2018-08-14 - numer oferty 31303831. Część używana Czujnik przepływomierza powietrza do Lancia Kappa i to zdecydowanie najlepszy moment by ją kupić tutaj. Oferent ma na magazynie już tylko 4 sztuk tych części samochodowych. Cena Czujnik przepływomierza powietrza Lancia Kappa 2.4 1996 pickup. Tanio Czujnik przepływomierza powietrza Lancia Kappa 2.4 1996 pickup. Pojazd ten ma pojemność silnika 2.4 i jak mawiał mój najlepszy mechanik wyprodukowano, go o 5 la za późno, bo dopiero w roku 1997. Kasta tego samochodu to pickup i przez wiele lat ten samochód produkowany był, albo i jest cały czas przez markę Lancia. Ten model Kappa wychodził w różnych wersjach m.in. Standard, FL.


Opinie mechaników i blacharzy

W sklepie z częściami używanymi do samochodów kupiłem czujnik przepływomierza powietrza . Dzięki temu bez przeszkód naprawiłem swoje Lancia Kappa. Wszystkim kolegą podoba się moje auto po tuningu czyli Lancia Kappa. I wiem kto ma części używane do mojego auta. Specjaliści mówią że Lancia Kappa opinie na temat tego auta nie są najlepsze ale jak znam moje auto i nie mogę się z nimi zgodzić. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Lancia Kappa bo mnie to nie interesuje. Czytałem że są o najczęściej występujące usterki w Lancia Kappa. Wiedziałem że kupuję niezawodne auto. Na aukcji używanych części samochodowych znalazłem czujnik przepływomierza powietrza do Kappa. Mały lokalny szrot z częściami ale kupiłem części używane w Śrem. To jest chyba największy szrot samochodowy w okolicy mają dużo samochodów na części. To chyba jedyny szrot na którym znalazłem czujnik przepływomierza powietrza. Kupione czujnik przepływomierza powietrza było jak nowe a jednak używane i moje auto już działa. Giełda części używanych Słomczyn ceny części nie wiem jakie są bo ja kupuję na aukcjach. Coraz więcej szrotów samochodowych sprzedaje na Moto2.pl więc i ja kupiłem tam czujnik przepływomierza powietrza. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Podczas bardzo brzydkiego dnia chciałem zrobić zakupy wieczorem ale na parkingu ktoś uderzył w mój samochód Lancia Kappa. Chyba będę na moto2 musiał poszukać czujnik przepływomierza powietrza. Może śpiewająco lub tańcząco ale będę szukał tego w Internecie Lancia Kappa. Gdy tylko Wujek powie mi to będę wiedział jak naprawić czujnik przepływomierza powietrza w Lancia Kappa. Nie znam się czy to duży problem bo mama mało jeździ do marketów. Gdy zabiorę mojego psa ze soba na pewno będę bardziej skoncentrowane i nie uszkodzę czujnik przepływomierza powietrza do Lancia Kappa. Stwierdziłem że poszukam w Internecie na moto2 i tanio kupię czujnik przepływomierza powietrza. Kasa nie leży na ulicy więc kupiłem części w Śrem. Już z Górki gdy jechałem widziałem że mają mega dużo czujnik przepływomierza powietrza. Właściciel złomowiska pokazał mi samochody całe Lancia Kappa na części.  


KONTAKT

tanio Czujnik przepływomierza powietrza Lancia Kappa

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Czujnik przepływomierza powietrza Lancia Kappa
@parent