Czujnik przepływomierza powietrza Lancia Phedra FL

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Czujnik przepływomierza powietrza Lancia Phedra FL
Czujnik przepływomierza powietrza Lancia Phedra FL

Sprzedawcy części do Lancia Phedra:

giełda części śląsk
giełda części samochodowych
części używane amerykańskie
czesci samochodowe uzywane
części używane opel
gielda czesci
giełda części używanych samochodowych poznań
giełda części
giełda części słomczyn
auto części zamienne
giełda części poznań
giełda części moto2.pl
części używane poznań
części szrot samochodowy
zamienne czesci samochodowe
auto szrot samochodowy
auto kasacja części używane
auto części poznań
moto2.pl
auto części warszawa
części uzywane samochodowe
auto części słomczyn
auto czesci zamienne
moto2
części moto2
auto szrot
auto części
auto części gliwice

Cena Czujnik przepływomierza powietrza Lancia Phedra Cena

Oferty sprzedaży części samochodowych Lancia Phedra przedstawiamy tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Czujnik przepływomierza powietrza. Na naszym portalu ogłoszeń znajdziesz części w kategorii Filtry. Niniejsza część używana do samochodu została upubliczniona dnia 2018-05-05 , ale jeśli nie zdecydujesz się już dzisiaj to może zostać sprzedane w dniu 2018-06-18 - numer oferty 31303831. Część używana Czujnik przepływomierza powietrza do Lancia Phedra FL i wystawiono ją tutaj na sprzedaż. Oferent ma na stanie 4 sztuk tych części samochodowych. Cena Czujnik przepływomierza powietrza Lancia Phedra FL 1.5 2008 dostawczy. Tanio Czujnik przepływomierza powietrza Lancia Phedra FL 1.5 2008 dostawczy. Ta wyjątkowa maszyna ma niezły silniczek o pojemności 1.5 i rozpoczęto produkcję tego autka w roku 2009. Buda tego pojazdu to dostawczy i producentem tego pojazdu jest Lancia. Ten model Phedra wyjechał na polskie ulice w wersjach takich jak Standard, FL.


Opinie mechaników i blacharzy

Na szrocie znalazłem kiedyś czujnik przepływomierza powietrza . Podobno najczęściej psująca się część do Lancia Phedra wersja FL. Wszyscy koledzy namawiał mnie na zakup bezwypadkowego Lancia Phedra. Wszyscy teraz chcą taki samochód za w dobrej cenie. Czytałem na forum, że Lancia Phedra w komisie samochodowym to bardzo często spotykane auto i najczęściej kupowane używane auto. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Lancia Phedra bo mnie to nie interesuje. Właśnie słyszałem ile spala na mieście ten Lancia Phedra. Więc uwielbiam swój samochód. Czytałem na forum jak samemu wymienić czujnik przepływomierza powietrza do Phedra. Szukałem szrotu z częściami używanymi do mojego auta i znalazłem w Śrem. Duży auto złom samochodowy z magazynem na którym są części używane do większości aut. Myślałem, że mają części tylko do samochodów francuskich ale kupiłem u nich czujnik przepływomierza powietrza. Dostałem czujnik przepływomierza powietrza od ręki i od razu mogłem montować do auta. Nie wiem jakie są ceny części używanych na giełdzie w Poznaniu bo ja kupuję przez Internet. Jak kupować na Moto2.pl to proste wpisz czujnik przepływomierza powietrza i znajdą części. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
O godzinie dwudziestej chciałem pozwiedzać trochę nasze miasto ale niestety jakiś człowiek przed parkingiem zaraz gdy wyjeżdżałem uszkodził mój samochód Lancia Phedra. Gdzie ja znajdę takie tanie czujnik przepływomierza powietrza. Nie wszystko jest białe i czarne w każdym razie będę tego potrzebował i znajdę na moto2 Lancia Phedra. Pojechałem na stację do ziomka by zrozumieć jak podreperować  czujnik przepływomierza powietrza w Lancia Phedra. Rzadko spotyka się taką usterkę ale to chyba przez małe używanie auta. Nazajutrz usiądę do auta i ruszę powoli aby nie uszkodzić czujnik przepływomierza powietrza do Lancia Phedra. Mój dziadek powiadał że najlepsza oferta zawsze będzie na moto2 i kupiłem tanio czujnik przepływomierza powietrza. Zrobiłem lepsze zakupy niż żona. W okolicznym szrocie koło Śrem. Kuzynka nie mogła uwierzyć jak zobaczyła ile jest szt. czujnik przepływomierza powietrza. Gdy przyjechałem na ten malutki Szrot zobaczyłem częściowo rozebrane Lancia Phedra na części.  


KONTAKT

tanio Czujnik przepływomierza powietrza Lancia Phedra FL

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Czujnik przepływomierza powietrza Lancia Phedra FL
@parent