Czujnik przepływomierza powietrza Lancia Phedra

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Czujnik przepływomierza powietrza Lancia Phedra
Czujnik przepływomierza powietrza Lancia Phedra

Sprzedawcy części do Lancia Phedra:

auto części gliwice
czesci samochodowe uzywane
zamienne czesci samochodowe
auto czesci zamienne
giełda części
auto części zamienne
giełda części śląsk
części szrot samochodowy
giełda części używanych samochodowych poznań
auto części słomczyn
części używane opel
giełda części moto2.pl
auto kasacja części używane
moto2.pl
części moto2
auto szrot
części używane poznań
auto części poznań
moto2
części używane amerykańskie
auto części
giełda części słomczyn
części uzywane samochodowe
gielda czesci
giełda części poznań
auto szrot samochodowy
auto części warszawa
giełda części samochodowych

Cena Czujnik przepływomierza powietrza Lancia Phedra Cena

Sprzedaż i oferty części używanych samochodowych Lancia Phedra pokazują tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Czujnik przepływomierza powietrza. Najlepsze części w kategorii Filtry. Niniejsza oferta sprzedaży części została wstawiona w dniu 2018-07-05 a w tej chwili ta oferta jest non stop jest wartościowa i dostępna, pospiesz się, bo może być sprzedana nawet dziś czyli 2018-08-17 - numer oferty 31303831. Część używana Czujnik przepływomierza powietrza do Lancia Phedra jest zaprezentowane w celu sprzedaży. Wystawiający ma na stanie 4 sztuk tych części samochodowych. Cena Czujnik przepływomierza powietrza Lancia Phedra 1.5 2006 terenowy. Tanio Czujnik przepływomierza powietrza Lancia Phedra 1.5 2006 terenowy. Pojemność tego auta to 1.5 i rozpoczęto produkcję tego autka w roku 2006. Nadwozie zastosowane dla niniejszego samochodu nieprzeciętnego to terenowy i twórcą tego pojazdu jest Lancia. Ten model Phedra na rynku europejskim dostępny jest na pewno w wersjach Standard, FL.


Opinie mechaników i blacharzy

W sklepie z częściami używanymi do samochodów kupiłem czujnik przepływomierza powietrza i teraz mogłem naprawić samemu Lancia Phedra. Długo zastanawiałem się jakie auto kupić i wybrałem Lancia Phedra. Najmocniejsza wersja silnikowa to jest to co uwielbiam. Słyszałem od mechanika że Lancia Phedra w komisie samochodowym to bardzo często spotykane auto i najczęściej kupowane używane auto. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Lancia Phedra bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najczęściej kupowanym dla kobiety jest Lancia Phedra. Dla tego auta mogę zrobić wszystko. Pojechałem na giełdę części używanych w Poznaniu po czujnik przepływomierza powietrza do Phedra. Wszystkie części do mojego samochodu kupuje z demontażu na szrocie w Śrem. Największy szrot samochodowy w moim mieście więc tam kupuję klamoty do auta. Byłem w szoku że znalazłem u nich czujnik przepływomierza powietrza. Zamontowałem czujnik przepływomierza powietrza do swojego auta i zostałem bohaterem w swoim domu. Jest już więcej sprzedawców i części niż na giełdzie części używanych w Poznaniu więc kupuję. Wpisałem czujnik przepływomierza powietrza na Moto2.pl i teraz czekam na odpowiedź sprzedawcy części. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
O godzinie dwudziestej chciałem pozwiedzać trochę nasze miasto ale niestety jakiś człowiek przed parkingiem zaraz gdy wyjeżdżałem uszkodził mój samochód Lancia Phedra. Teraz będę musiał poszukać czujnik przepływomierza powietrza. I co by teraz tutaj zrobić może poszukam na stronie fanklub Lancia Phedra. U mojego ojca chciałem dowiedzieć się jak  osobiście naprawić  czujnik przepływomierza powietrza w Lancia Phedra. Tak sobie myślę że to nie jest problem bo wielu znajomych miało taką usterkę już nie raz Nazajutrz usiądę do auta i ruszę powoli aby nie uszkodzić czujnik przepływomierza powietrza do Lancia Phedra. Nie stać mnie na nowe części więc szukałem na giełdzie internetowej i znalazłem tanio czujnik przepływomierza powietrza. Dzięki mojemu dziadkowi zakup części był bardzo udany w okolicznym sklepie w Śrem. Kuzynka nie mogła uwierzyć jak zobaczyła ile jest szt. czujnik przepływomierza powietrza. Zobaczyłem koło magazynu jeszcze całe nie rozmontowane Lancia Phedra na części.  


KONTAKT

tanio Czujnik przepływomierza powietrza Lancia Phedra

Zadzwoń 703 500 202 Czynne teraz

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Czujnik przepływomierza powietrza Lancia Phedra
@parent