Czujnik przepływomierza powietrza Lancia Thesis

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Czujnik przepływomierza powietrza Lancia Thesis
Czujnik przepływomierza powietrza Lancia Thesis

Sprzedawcy części do Lancia Thesis:

giełda części
części uzywane samochodowe
auto części
auto części gliwice
giełda części słomczyn
części używane poznań
gielda czesci
giełda części samochodowych
auto części słomczyn
giełda części poznań
zamienne czesci samochodowe
auto szrot samochodowy
giełda części używanych samochodowych poznań
czesci samochodowe uzywane
części szrot samochodowy
auto części warszawa
auto części zamienne
auto czesci zamienne
części moto2
auto części poznań
giełda części śląsk
auto szrot
giełda części moto2.pl
moto2
moto2.pl
auto kasacja części używane
części używane opel
części używane amerykańskie

Cena Czujnik przepływomierza powietrza Lancia Thesis Cena

Dla twojego samochodu wszystkie części do Lancia Thesis pokazują tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Czujnik przepływomierza powietrza. Wybierz części samochodowe z kategorii Filtry. Ta część samochodowa została umieszczona w portalu ogłoszenia części używanych w dniu 2018-08-05 a na dodatek to ogłoszenie jest ważne przez cały czas aż do dzisiejszego pięknego dnia 2018-09-19 - numer oferty 31303831. Część używana Czujnik przepływomierza powietrza do Lancia Thesis przeznaczenie ma takie, aby ktoś chętny ją kupił. Sprzedawca części samochodowych na magazynie ma 4 sztuk tych części samochodowych. Cena Czujnik przepływomierza powietrza Lancia Thesis 1.9 1998 coupe. Tanio Czujnik przepływomierza powietrza Lancia Thesis 1.9 1998 coupe. Samochód ten posiada pojemność silnika 1.9 i prawdopodobnie o ile pamięć nas nie myli te auto wyprodukowano około 2005. Kasta zastosowana w tym pojeździe to nadwozie coupe i pojazd ten wyjeżdża z fabryki Lancia. Ten model Thesis wychodził w różnych wersjach m.in. Standard, osobowa, 2002\2009, osobowa, 2.0 turbo benzyna, 2.0 turbo-benzyna, Executive, 20 turbo benzyna.


Opinie mechaników i blacharzy

Szukałem na najbliższym szrocie czujnik przepływomierza powietrza i mogłem dzięki temu naprawić ulubione Lancia Thesis. Nie zapomnę jak podwiozłem moją kumpelę i powiedziała, że to świetny ten Lancia Thesis. To auto nawet się nie psuje i nie interesuje mnie ile kosztują części. Słyszałem od mechanika że Lancia Thesis to samochód bardzo bezpieczny z wystarczającym bagażnikiem i dużym zbiornikiem paliwa. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Lancia Thesis bo mnie to nie interesuje. Ktoś pisał że bardzo awaryjnym jest Lancia Thesis. Więc gdzie ja kupie lepszy samochód. Dowiedziałem się o internetowej giełdzie części używanych Moto2.pl i kupiłem tam czujnik przepływomierza powietrza do Thesis. Wiem że części można kupić na szrocie w Śrem. Największy szrot samochodowy w moim mieście więc tam kupuję klamoty do auta. Następnym razem poszukam na auto szrocie internetowym Moto2.pl ten czujnik przepływomierza powietrza. Dostałem czujnik przepływomierza powietrza od ręki i od razu mogłem montować do auta. Czy ktoś jeszcze kupuje części na giełdzie w Poznaniu przecież w Internecie jest taniej i więcej. Zadzwoniłem po części używane czujnik przepływomierza powietrza do Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Gdy wyjechałem z treningu jakiś gościu uszkodził mój samochód Lancia Thesis. Nie pozostało nic innego jak znaleźć czujnik przepływomierza powietrza. I co teraz zrobić czas popytać znajomych o części Lancia Thesis. Czuję wielką moc gdy mogę naprawić samemu czujnik przepływomierza powietrza w Lancia Thesis. To chyba nie jest duża usterka bo znajomi jej nigdy nie mieli Jutro wypije dobrą kawę będę skoncentrowanej i dojadę do celu nie uszkadzając czujnik przepływomierza powietrza do Lancia Thesis. Mojego wspaniałego kumpla szukałem po Internecie super oferty i znalazłem w nieziemskiej cenie czujnik przepływomierza powietrza. Nie chciałem kupować drogich części więc poszukałem na serwisie moto2 i odebrałem części w miejscowości Śrem. U kumpla z okna widziałem jak mają dużo czujnik przepływomierza powietrza. Gdy tam dojechałem stały auta gotowe do demontażu Lancia Thesis na części.  


KONTAKT

tanio Czujnik przepływomierza powietrza Lancia Thesis

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Czujnik przepływomierza powietrza Lancia Thesis
@parent