Czujnik przepływomierza powietrza Lancia Ypsilon I FL

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Czujnik przepływomierza powietrza Lancia Ypsilon I FL
Czujnik przepływomierza powietrza Lancia Ypsilon I FL

Sprzedawcy części do Lancia Ypsilon:

auto części warszawa
auto części
części szrot samochodowy
auto części poznań
auto szrot samochodowy
gielda czesci
giełda części śląsk
części używane amerykańskie
części używane opel
czesci samochodowe uzywane
auto części słomczyn
giełda części moto2.pl
auto części zamienne
giełda części słomczyn
auto części gliwice
zamienne czesci samochodowe
części uzywane samochodowe
auto szrot
giełda części używanych samochodowych poznań
auto czesci zamienne
moto2
giełda części samochodowych
giełda części poznań
auto kasacja części używane
części używane poznań
części moto2
moto2.pl
giełda części

Cena Czujnik przepływomierza powietrza Lancia Ypsilon Cena

Sprzedawcy części samochodowych Lancia Ypsilon przedstawiamy tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Czujnik przepływomierza powietrza. Tanie części samochodowe wg działu Filtry. Tutejsza oferta na część samochodową dodana została 2018-05-05 i to aktualna prezentacja do dzisiaj 2018-06-20 - numer oferty 31303831. Część używana Czujnik przepływomierza powietrza do Lancia Ypsilon I FL i wystawiono ją tutaj na sprzedaż. Wystawiający oznajmił nam, że ma na tę chwilę dostępne 4 sztuk tych części samochodowych. Cena Czujnik przepływomierza powietrza Lancia Ypsilon I FL 1.9 2003 dostawczy. Tanio Czujnik przepływomierza powietrza Lancia Ypsilon I FL 1.9 2003 dostawczy. Trochę pali te auto, bo pojemność tego samochodu to 1.9 i wyjechał z salonu na polskie drogi około 2003. Blacha w tej maszynie występuje m.in. nadwoziu dostawczy i producentem tego pojazdu jest Lancia. Ten model Ypsilon wychodził w takich wersjach I, I FL, II, II FL, III.


Opinie mechaników i blacharzy

Na szrocie w okolicy kupiłem niedawno czujnik przepływomierza powietrza i teraz mogłem naprawić samemu Lancia Ypsilon wersja I FL. Wszędzie szukałem i zalazłem najwygodniejsze i dobre Lancia Ypsilon. To jest fajny samochód nawet nie sprawdzam jakie ma spalanie. Specjaliści mówią że Lancia Ypsilon to samochód bardzo bezpieczny z wystarczającym bagażnikiem i dużym zbiornikiem paliwa. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Lancia Ypsilon bo mnie to nie interesuje. Ktoś pisał że bardzo awaryjnym jest Lancia Ypsilon. Ale ja z tego auta nie jestem zadowolony. Czytałem na forum jak samemu wymienić czujnik przepływomierza powietrza do Ypsilon. Na auto szrot samochodowy jeżdżę tylko do Śrem. Szrot tak duży jak giełda części używanych w Poznaniu - Przeźmierowo na którą często jeździłem po części. To chyba jedyny szrot na którym znalazłem czujnik przepływomierza powietrza. Dostałem czujnik przepływomierza powietrza od ręki i od razu mogłem montować do auta. Nie wiem jakie są ceny części używanych na giełdzie w Poznaniu bo ja kupuję przez Internet. Jak kupować na Moto2.pl to proste wpisz czujnik przepływomierza powietrza i znajdą części. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Gdy pogoda jest bardzo zła i leje deszcz trzeba uważać aby nie uszkodzić swojego auta Lancia Ypsilon. Pojawiła się potrzeba znalezienia czujnik przepływomierza powietrza. Teraz będę chciał bardzo mocno znaleźć ten część ale gdzie ja tego poszukam może znajdę w Internecie Lancia Ypsilon. Bardzo chętnie porozmawiam z nauczycielem aby naprawić czujnik przepływomierza powietrza w Lancia Ypsilon. Tak sobie myślę że to nie jest problem bo wielu znajomych miało taką usterkę już nie raz Jutro wypije dobrą kawę będę skoncentrowanej i dojadę do celu nie uszkadzając czujnik przepływomierza powietrza do Lancia Ypsilon. Na szczęście ktoś wymyślił giełda części używanych moto2.pl i kupiłem tanio czujnik przepływomierza powietrza. To był super dzień gdy wiedziałem że jadę do miejscowości Śrem. Chyba największa ilość czujnik przepływomierza powietrza. Gdy przyjechałem na ten malutki Szrot zobaczyłem częściowo rozebrane Lancia Ypsilon na części.  


KONTAKT

tanio Czujnik przepływomierza powietrza Lancia Ypsilon I FL

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Czujnik przepływomierza powietrza Lancia Ypsilon I FL
@parent