Dywaniki samochodowe Nissan Maxima VI

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Dywaniki samochodowe Nissan Maxima VI
Dywaniki samochodowe Nissan Maxima VI
Dywaniki samochodowe Nissan Maxima VI
Dywaniki samochodowe Nissan Maxima VI
Dywaniki samochodowe Nissan Maxima VI
Dywaniki samochodowe Nissan Maxima VI
Dywaniki samochodowe Nissan Maxima VI
Dywaniki samochodowe Nissan Maxima VI
Dywaniki samochodowe Nissan Maxima VI

Sprzedawcy części do Nissan Maxima:

giełda części samochodowych
części używane poznań
moto2.pl
giełda części poznań
auto czesci zamienne
giełda części moto2.pl
auto części słomczyn
giełda części używanych samochodowych poznań
części używane opel
auto części zamienne
części moto2
gielda czesci
części uzywane samochodowe
auto części poznań
auto szrot
moto2
auto części warszawa
auto szrot samochodowy
giełda części
części szrot samochodowy
auto kasacja części używane
auto części gliwice
giełda części śląsk
czesci samochodowe uzywane
części używane amerykańskie
giełda części słomczyn
auto części
zamienne czesci samochodowe

Cena Dywaniki samochodowe Nissan Maxima Cena

Oferta części samochodowych Nissan Maxima na tej stronie prezentuje sprzedaż części używanych o nazwie Dywaniki samochodowe. Części w kategorii Akcesoria. Niniejsza część używana do samochodu została upubliczniona dnia 2018-01-09 i w tym momencie to ogłoszenie jest dalej aktywne do dziś 2018-02-23 - numer oferty 31303831. Część używana Dywaniki samochodowe do Nissan Maxima VI i wstawiona została do taniej sprzedaży. Wystawiający przekazał naszej firmie, iż do dnia niniejszego ma 10 sztuk tych części samochodowych. Cena Dywaniki samochodowe Nissan Maxima VI 2.3 2004 hatchback. Tanio Dywaniki samochodowe Nissan Maxima VI 2.3 2004 hatchback. Trochę pali te auto, bo pojemność tego samochodu to 2.3 i wyprodukowano go w roku 2004. Kasta tego samochodu to hatchback i jest to auto producenta Nissan. Ten model Maxima pojawił się na rynku zachodnim i w Polsce w takich wersjach III, IV, V, VI, VII.


Opinie mechaników i blacharzy

Na szrocie w okolicy kupiłem niedawno dywaniki samochodowe i dzięki temu naprawiłem swoje ulubione Nissan Maxima wersja VI. Nie wiedziałem gdzie kupić auto ale udało się kupić Nissan Maxima. Dodam że mam w nim jasne skórzane tapicerki jak nowe. W niemieckim komisie mówili że Nissan Maxima to niezwykle zjawiskowe auto z mocnym silnikiem i niezawodnym i bardzo ekonomiczne. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Nissan Maxima bo mnie to nie interesuje. Ktoś pisał że bardzo awaryjnym jest Nissan Maxima. Ważne że jestem z niego zadowolony. Na aukcji używanych części samochodowych znalazłem dywaniki samochodowe do Maxima. Na szczęście znalazłem szrot samochodowy w Śrem. Na tym szrocie kupiłem części i okazało się że oni tez sprzedają części używane w internecie na Moto2.pl. Widziałem na tym auto szrocie dużo części takich jak maska, zderzak, lampa ale ja potrzebowałem dywaniki samochodowe. Poszukałem dywaniki samochodowe na szrocie i okazało się że kupiłem to bardzo tanio. Czy na giełdzie części Słomczyn kupisz części używane do auta, nie wiem wolę kupować na stronie. Wszędzie szukałem dywaniki samochodowe i znalazłem na szrocie Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Podczas bardzo brzydkiego dnia chciałem zrobić zakupy wieczorem ale na parkingu ktoś uderzył w mój samochód Nissan Maxima. Zamiast mieć wolne będę musiał znaleźć dywaniki samochodowe. Znajomy powiedział że to nie będzie łatwe zadanie ale szukałem w Internecie Nissan Maxima. Specjalnie się uczyłem kiedyś w mechaniku aby spróbować naprawić samemu dywaniki samochodowe w Nissan Maxima. Nie wiem czy to częsta usterka, bo żona rzadko jeździ na zakupy.  Gdy pomyślę o pysznym obiedzie pojadę bezpiecznie i nie uszkodzę dywaniki samochodowe do Nissan Maxima. Przyszedł ten moment aby znaleźć nową część ale była droga więc poszukałem taniej dywaniki samochodowe. Nie chciałem kupować drogich części więc poszukałem na serwisie moto2 i odebrałem części w miejscowości Śrem. Było tam mega dużo dywaniki samochodowe. Właściciel złomowiska pokazał mi samochody całe Nissan Maxima na części.  


KONTAKT

tanio Dywaniki samochodowe Nissan Maxima VI

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Dywaniki samochodowe Nissan Maxima VI
Dywaniki samochodowe Nissan Maxima VI Dywaniki samochodowe Nissan Maxima VI
@parent