Głowica silnika Lexus SC II FL

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Głowica silnika Lexus SC II FL
Głowica silnika Lexus SC II FL

Sprzedawcy części do Lexus SC:

auto części
gielda czesci
giełda części śląsk
auto szrot
giełda części słomczyn
części moto2
giełda części poznań
auto części warszawa
giełda części używanych samochodowych poznań
auto części zamienne
części używane poznań
auto szrot samochodowy
moto2.pl
auto kasacja części używane
giełda części moto2.pl
czesci samochodowe uzywane
części szrot samochodowy
auto czesci zamienne
auto części gliwice
części używane amerykańskie
auto części poznań
części używane opel
giełda części
zamienne czesci samochodowe
moto2
auto części słomczyn
części uzywane samochodowe
giełda części samochodowych

Cena Głowica silnika Lexus SC Cena

Ogłoszenia części samochodowych Lexus SC pokazują tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Głowica silnika. Wybierz części samochodowe z kategorii Silnik. Stacja demontażu pojazdu, która wymontowała tę część samochodową dodała niniejsze ogłoszenie w dniu 2018-03-06 i ten anons bez żadnej ściemy jest dostępny do teraz dnia 2018-04-24 - numer oferty 31303831. Część używana Głowica silnika do Lexus SC II FL jest zaprezentowane w celu sprzedaży. Sprzedający części ma na regałach 6 sztuk tych części samochodowych. Cena Głowica silnika Lexus SC II FL 1.5 2008 SUV. Tanio Głowica silnika Lexus SC II FL 1.5 2008 SUV. Ten samochodzik ma ciekawą pojemność, bo tylko 1.5 i chyba pierwsze auta tego pojazdu wyjechały na ulice w roku 2007. Buda tego auta to SUV i jest to auto producenta Lexus. Ten model SC pojawił się na rynku zachodnim i w Polsce w takich wersjach I, II, II FL.


Opinie mechaników i blacharzy

Na giełdzie internetowej części używanych kupiłem głowica silnika . Podobno najczęściej psująca się część do Lexus SC wersja II FL. Wszyscy mówią, że to jest niezawodny samochód w końcu Lexus SC. Szukałem takiego auta całe życie i wreszcie mam. Słyszałem od mechanika że Lexus SC to najlepsze model w gamie aut tej marki i najwygodniejsze, dlatego nie chcę innego. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Lexus SC bo mnie to nie interesuje. Chyba zapiszę się do klubu miłośników fanklub Lexus SC. To nie jest najważniejsze, ważne że jeździ. Na aukcji używanych części samochodowych znalazłem głowica silnika do SC. Na szczęście znalazłem szrot samochodowy w Śrem. To jest duży szrot samochodowy z ogromnym magazynem części używanych do samochodów. Szukałem na aukcji internetowej ale kupiłem na tym szrocie głowica silnika. Kupione głowica silnika było jak nowe a jednak używane i moje auto już działa. Jest już więcej sprzedawców i części niż na giełdzie części używanych w Poznaniu więc kupuję. Jak nie dostanę głowica silnika na Moto2.pl to już nigdzie nie kupię. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Gdy wyjeżdżałem z chaty jakaś Babka wjechała mi w dupę auta Lexus SC. Gdzie ja znajdę takie tanie głowica silnika. nie wiedziałem gdzie więc szukałem na forum Lexus SC. U mojego ojca chciałem dowiedzieć się jak  osobiście naprawić  głowica silnika w Lexus SC. Nie znam się czy to duży problem bo mama mało jeździ do marketów. innym razem gdy pojadę na pewno taksówką to nie uszkodzę głowica silnika do Lexus SC. Na szczęście ktoś wymyślił giełda części używanych moto2.pl i kupiłem tanio głowica silnika. Dziadek powiadał że najlepsze interesy robi się w miejscowości Śrem. Jak zobaczyłem przez płot jak dużo części głowica silnika. Właściciel złomowiska pokazał mi samochody całe Lexus SC na części.  


KONTAKT

tanio Głowica silnika Lexus SC II FL

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Głowica silnika Lexus SC II FL
@parent