Głowica silnika Mazda CX-5

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Głowica silnika Mazda CX-5
Głowica silnika Mazda CX-5
Głowica silnika Mazda CX-5
Głowica silnika Mazda CX-5
Głowica silnika Mazda CX-5
Głowica silnika Mazda CX-5
Głowica silnika Mazda CX-5
Głowica silnika Mazda CX-5

Sprzedawcy części do Mazda CX-5:

auto szrot samochodowy
giełda części śląsk
części używane poznań
auto części zamienne
czesci samochodowe uzywane
giełda części poznań
auto części poznań
części uzywane samochodowe
części szrot samochodowy
auto kasacja części używane
auto części gliwice
giełda części słomczyn
auto części
moto2.pl
części używane opel
giełda części
auto części słomczyn
auto szrot
giełda części używanych samochodowych poznań
moto2
giełda części samochodowych
auto części warszawa
gielda czesci
części używane amerykańskie
giełda części moto2.pl
zamienne czesci samochodowe
części moto2
auto czesci zamienne

Cena Głowica silnika Mazda CX-5 Cena

Oferty części używanych samochodowych Mazda CX-5 przedstawiamy tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Głowica silnika. Części w kategorii Silnik. Tutejsza oferta na część samochodową dodana została 2018-03-06 a w tej chwili ta oferta jest non stop jest wartościowa i dostępna, pospiesz się, bo może być sprzedana nawet dziś czyli 2018-04-26 - numer oferty 31303831. Część używana Głowica silnika do Mazda CX-5 przeznaczenie ma takie, aby ktoś chętny ją kupił. Wystawiający ma na stanie 6 sztuk tych części samochodowych. Cena Głowica silnika Mazda CX-5 1.8 1999 hatchback. Tanio Głowica silnika Mazda CX-5 1.8 1999 hatchback. Trochę pali te auto, bo pojemność tego samochodu to 1.8 i chyba pierwsze auta tego pojazdu wyjechały na ulice w roku 1998. Nadwozie w tym samochodziku to hatchback i pojazd ten wyjeżdża z fabryki Mazda. Ten model CX-5 dostępny jest w wersjach Standard, suv, grand tour, 2.5 SKYACTIV-G I-ELOOP 192KM, skyactiv.


Opinie mechaników i blacharzy

Na szrocie w okolicy kupiłem niedawno głowica silnika . Pomogło mi to w naprawieniu mojego Mazda CX-5. Długo szukałem ale znalazłem w komisie ładny bezwypadkowy Mazda CX-5. Najmocniejsza wersja silnikowa to jest to co uwielbiam. Ludzie mówią, że Mazda CX-5 w komisie samochodowym to bardzo często spotykane auto i najczęściej kupowane używane auto. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Mazda CX-5 bo mnie to nie interesuje. Słyszałem ile kosztują części używane do Mazda CX-5. Jestem dumny z posiadania tego auta. Dowiedziałem się o internetowej giełdzie części używanych Moto2.pl i kupiłem tam głowica silnika do CX-5. Nie szukałem daleko części miała stacja demontażu pojazdów Śrem. Największy szrot samochodowy w moim mieście więc tam kupuję klamoty do auta. Byłem w szoku że znalazłem u nich głowica silnika. Już nie szukam głowica silnika wszystko dostępne na miejscu i nie zniszczone. Nie wiem jakie są ceny części używanych na giełdzie w Poznaniu bo ja kupuję przez Internet. Wszędzie szukałem głowica silnika i znalazłem na szrocie Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
O godzinie dwudziestej chciałem pozwiedzać trochę nasze miasto ale niestety jakiś człowiek przed parkingiem zaraz gdy wyjeżdżałem uszkodził mój samochód Mazda CX-5. Nadszedł czas znaleźć głowica silnika. Jak się za to zabrać poszukałem przez internet Mazda CX-5. Wraz z mistrzem mechaniki czyli kumplem zajmiemy się naprawą głowica silnika w Mazda CX-5. Prawdopodobnie to nie jest duży problem ale musiałem Zająć się kotem. Nazajutrz usiądę do auta i ruszę powoli aby nie uszkodzić głowica silnika do Mazda CX-5. dzięki mojemu kumplowi znalazłem giełdę części używanych moto2 i uzyskałem w świetnej cenie głowica silnika. Nigdzie indziej jak w  Śrem. Jak zobaczyłem przez płot jak dużo części głowica silnika. Gdy tam dojechałem stały auta gotowe do demontażu Mazda CX-5 na części.  


KONTAKT

tanio Głowica silnika Mazda CX-5

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Głowica silnika Mazda CX-5
Głowica silnika Mazda CX-5 Głowica silnika Mazda CX-5
@parent