Głowica silnika Mitsubishi Carisma FL II

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Głowica silnika Mitsubishi Carisma FL II
Głowica silnika Mitsubishi Carisma FL II

Sprzedawcy części do Mitsubishi Carisma:

zamienne czesci samochodowe
giełda części używanych samochodowych poznań
auto szrot samochodowy
giełda części moto2.pl
giełda części słomczyn
giełda części samochodowych
części moto2
części używane opel
części używane poznań
auto części warszawa
giełda części śląsk
giełda części poznań
części używane amerykańskie
moto2
części uzywane samochodowe
giełda części
auto części
auto części gliwice
moto2.pl
czesci samochodowe uzywane
auto części słomczyn
części szrot samochodowy
auto czesci zamienne
auto szrot
auto części poznań
gielda czesci
auto kasacja części używane
auto części zamienne

Cena Głowica silnika Mitsubishi Carisma Cena

Oferta części samochodowych Mitsubishi Carisma przedstawiamy tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Głowica silnika. Części samochodowe w kategorii Silnik. Niniejsza oferta sprzedaży części została wstawiona w dniu 2018-03-06 i skoro dalej jest widoczne to znaczy, że jest ważne również teraz do dziś 2018-04-25 - numer oferty 31303831. Część używana Głowica silnika do Mitsubishi Carisma FL II przeznaczona na sprzedaż. Oferent tych pięknych części ma 6 sztuk tych części samochodowych. Cena Głowica silnika Mitsubishi Carisma FL II 2.0 2002 SUV. Tanio Głowica silnika Mitsubishi Carisma FL II 2.0 2002 SUV. To wspaniałe autko cechuje się pojemnością silnika 2.0 i wyjechał z salonu na polskie drogi około 2003. Nadwozie zastosowane dla niniejszego samochodu nieprzeciętnego to SUV i produkuje ten samochód marka Mitsubishi. Ten model Carisma dostępny jest w wersjach Standard, FL, FL II.


Opinie mechaników i blacharzy

Na auto szrocie z częściami używanymi kupiłem głowica silnika . Nic więcej nie potrzebowałem do naprawy mojego Mitsubishi Carisma wersja FL II. Wszyscy koledzy namawiał mnie na zakup bezwypadkowego Mitsubishi Carisma. To jest najlepszy samochód na świecie i bezawaryjny. Gdzieś na forum czytałem że Mitsubishi Carisma to najgorsze auto z tym silnikiem ale mnie to nie interesuje bo jestem zadowolony z auta. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Mitsubishi Carisma bo mnie to nie interesuje. Właśnie słyszałem ile spala na mieście ten Mitsubishi Carisma. Ale ja z tego auta nie jestem zadowolony. Pojechałem na giełdę części używanych w Poznaniu po głowica silnika do Carisma. Na auto szrot samochodowy jeżdżę tylko do Śrem. Największy szrot samochodowy w moim mieście więc tam kupuję klamoty do auta. Widziałem na tym auto szrocie dużo części takich jak maska, zderzak, lampa ale ja potrzebowałem głowica silnika. Dostałem głowica silnika od ręki i od razu mogłem montować do auta. Jak dojechać na giełdę części Poznań – Przeźmierowo to mnie nie interesuje kupuję na stronie. Jak nie dostanę głowica silnika na Moto2.pl to już nigdzie nie kupię. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Wczoraj widziałem jak kumpela wyjeżdżała z parkingu i przez swojego syna zepsuła swój samochód Mitsubishi Carisma. Nie pozostało nic innego jak znaleźć głowica silnika. I co teraz zrobić czas popytać znajomych o części Mitsubishi Carisma. To niesamowite uczucie gdy wiem że mogę sam naprawić głowica silnika w Mitsubishi Carisma. Raczej ta usterka która mnie trochę denerwuje nie jest taka straszna, bo sąsiad nie raz to naprawiał. Gdy wsiądę do pięknego samochodu będę się starał nie uszkodzić głowica silnika do Mitsubishi Carisma. Na szczęście ktoś wymyślił giełda części używanych moto2.pl i kupiłem tanio głowica silnika. Nigdzie indziej jak w  Śrem. Chyba największa ilość głowica silnika. Zobaczyłem koło magazynu jeszcze całe nie rozmontowane Mitsubishi Carisma na części.  


KONTAKT

tanio Głowica silnika Mitsubishi Carisma FL II

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Głowica silnika Mitsubishi Carisma FL II
@parent