Głowica silnika Mitsubishi Colt III

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Głowica silnika Mitsubishi Colt III
Głowica silnika Mitsubishi Colt III

Sprzedawcy części do Mitsubishi Colt:

auto szrot samochodowy
części używane opel
części używane poznań
auto kasacja części używane
gielda czesci
auto części warszawa
części szrot samochodowy
auto czesci zamienne
moto2
moto2.pl
czesci samochodowe uzywane
giełda części śląsk
giełda części używanych samochodowych poznań
giełda części poznań
giełda części moto2.pl
auto części gliwice
auto części
zamienne czesci samochodowe
giełda części samochodowych
części uzywane samochodowe
auto części słomczyn
giełda części
giełda części słomczyn
auto części poznań
części moto2
części używane amerykańskie
auto części zamienne
auto szrot

Cena Głowica silnika Mitsubishi Colt Cena

Oferty części używanych samochodowych Mitsubishi Colt i uzyskasz tutaj najtańszą ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Głowica silnika. Znajdziesz u nas części w kategorii Silnik. Niniejsza oferta sprzedaży części została wstawiona w dniu 2018-03-06 i oczywiście to ogłoszenie jest dostępne i aktualne cały czas, nawet do tej chwili 2018-04-27 - numer oferty 31303831. Część używana Głowica silnika do Mitsubishi Colt III przeznaczenie ma takie, aby ktoś chętny ją kupił. Sprzedawca posiada 6 sztuk tych części samochodowych. Cena Głowica silnika Mitsubishi Colt III 1.5 1992 van (minibus). Tanio Głowica silnika Mitsubishi Colt III 1.5 1992 van (minibus). Niesamowicie niska jak na taki silnik pojemność 1.5 i wyjechał z taśmy produkcyjnej w roku 1991. Buda tego pojazdu to van (minibus) i jest to auto producenta Mitsubishi. Ten model Colt wychodził w różnych wersjach m.in. III, IV, V, V FL, VI, VI FL.


Opinie mechaników i blacharzy

Na giełdzie części używanych kupiłem głowica silnika i mogłem dzięki temu naprawić ulubione Mitsubishi Colt wersja III. Wszyscy koledzy namawiał mnie na zakup bezwypadkowego Mitsubishi Colt. Tylko jaki olej nalać do niego ale tym się nie przejmuję. Gdzieś na forum czytałem że Mitsubishi Colt to bardzo awaryjne auto, ale Ja się z tym nie zgadzam. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Mitsubishi Colt bo mnie to nie interesuje. Chyba zapiszę się do klubu miłośników fanklub Mitsubishi Colt. To nie jest najważniejsze, ważne że jeździ. Raz tylko szukałem na szrocie głowica silnika do Colt. Wiem że części można kupić na szrocie w Śrem. To jest chyba największy szrot samochodowy w okolicy mają dużo samochodów na części. Widziałem na tym auto szrocie dużo części takich jak maska, zderzak, lampa ale ja potrzebowałem głowica silnika. Zamontowałem głowica silnika do swojego auta i zostałem bohaterem w swoim domu. Czy ktoś jeszcze kupuje części na giełdzie w Poznaniu przecież w Internecie jest taniej i więcej. Moto2.pl znalazł dla mnie głowica silnika poszukiwania za darmo. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
No wspaniale wyjeżdżam z marketu a tam jakiś osioł uderza w mój samochód Mitsubishi Colt. Edward będzie musiał szybko wyszukać głowica silnika. Jak się za to zabrać poszukałem przez internet Mitsubishi Colt. U mojego ojca chciałem dowiedzieć się jak  osobiście naprawić  głowica silnika w Mitsubishi Colt. Raczej ta usterka która mnie trochę denerwuje nie jest taka straszna, bo sąsiad nie raz to naprawiał. Następnym razem pojadę sam i nie uszkodzę [nazwa części] do [marka model].  głowica silnika do Mitsubishi Colt. Przyszedł ten moment aby znaleźć nową część ale była droga więc poszukałem taniej głowica silnika. Dziadek powiadał że najlepsze interesy robi się w miejscowości Śrem. Jeśli dobrze patrzyłem widziałem tam z 20 szt. głowica silnika. Widziałem na tym szrocie całe Mitsubishi Colt na części.  


KONTAKT

tanio Głowica silnika Mitsubishi Colt III

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Głowica silnika Mitsubishi Colt III
@parent