Głowica silnika Mitsubishi Pajero I

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Głowica silnika Mitsubishi Pajero I
Głowica silnika Mitsubishi Pajero I

Sprzedawcy części do Mitsubishi Pajero:

części używane amerykańskie
zamienne czesci samochodowe
auto części warszawa
części uzywane samochodowe
auto części zamienne
auto szrot samochodowy
części używane poznań
giełda części używanych samochodowych poznań
auto części słomczyn
auto części
auto czesci zamienne
auto szrot
auto kasacja części używane
giełda części
giełda części moto2.pl
części szrot samochodowy
giełda części słomczyn
części moto2
gielda czesci
moto2
czesci samochodowe uzywane
części używane opel
giełda części poznań
auto części gliwice
giełda części samochodowych
moto2.pl
giełda części śląsk
auto części poznań

Cena Głowica silnika Mitsubishi Pajero Cena

Używane części do Mitsubishi Pajero możesz tutaj kupić sporo sprawdzonych części używanych o nazwie Głowica silnika. Najlepsze części w kategorii Silnik. Ta oferta sprzedaży części pokazana w naszym serwis ogłoszeń części używanych w dniu 2018-03-06 i jest to oferta aktualna aż do dnia dzisiejszego czyli 2018-04-23 - numer oferty 31303831. Część używana Głowica silnika do Mitsubishi Pajero I i wystawiono ją tutaj na sprzedaż. Wystawiający ma na stanie 6 sztuk tych części samochodowych. Cena Głowica silnika Mitsubishi Pajero I 2.3 1990 hatchback. Tanio Głowica silnika Mitsubishi Pajero I 2.3 1990 hatchback. Ten samochód ma wbudowany silnik z pojemnością 2.3 i jeździ już po autostradach i drogach miejsko-wiejskich od roku 1989. Nadwodzie tego nieprzeciętnego samochodu to hatchback i pojazd ten wyjeżdża z fabryki Mitsubishi. Ten model Pajero wyszedł na cały świat w wersjach takich jak I, II, II FL, III, III FL, IV, IV FL.


Opinie mechaników i blacharzy

Kupiłem na stacji demontażu pojazdów głowica silnika . Nic więcej nie potrzebowałem do naprawy mojego Mitsubishi Pajero wersja I. Nie zapomnę jak podwiozłem moją kumpelę i powiedziała, że to świetny ten Mitsubishi Pajero. To auto nawet się nie psuje i nie interesuje mnie ile kosztują części. W komisie samochodowym mówili że Mitsubishi Pajero to niezwykle zjawiskowe auto z mocnym silnikiem i niezawodnym i bardzo ekonomiczne. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Mitsubishi Pajero bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że można dołożyć turbosprężarkę do Mitsubishi Pajero. Kocham te samochody. Na aukcji używanych części samochodowych znalazłem głowica silnika do Pajero. Na auto szrot samochodowy jeżdżę tylko do Śrem. Duży auto złom samochodowy z magazynem na którym są części używane do większości aut. Nigdzie nie mogłem znaleźć ale ten auto szrot ma głowica silnika. Poszukałem głowica silnika na szrocie i okazało się że kupiłem to bardzo tanio. Ostatni raz byłem na giełdzie części Słomczyn, wolę kupować w Internecie mają wszystko. Wszędzie szukałem głowica silnika i znalazłem na szrocie Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Moja żona pojechała na zakupy i uszkodziła mi samochód Mitsubishi Pajero. Zamiast mieć wolne będę musiał znaleźć głowica silnika. Poczułem że to będzie trudne ale musiałem znaleźć część do Mitsubishi Pajero. Czuję wielką moc gdy mogę naprawić samemu głowica silnika w Mitsubishi Pajero. Rzadko spotyka się taką usterkę ale to chyba przez małe używanie auta. Gdy pomyślę o pysznym obiedzie pojadę bezpiecznie i nie uszkodzę głowica silnika do Mitsubishi Pajero. Mój dziadek powiadał że najlepsza oferta zawsze będzie na moto2 i kupiłem tanio głowica silnika. Mój starszy brat ma dziewczynę w Śrem. Doznałem szoku gdy zobaczyłem ile jest głowica silnika. Właściciel złomowiska pokazał mi samochody całe Mitsubishi Pajero na części.  


KONTAKT

tanio Głowica silnika Mitsubishi Pajero I

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Głowica silnika Mitsubishi Pajero I
@parent