Koszulki fotelowe Porsche 924

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Koszulki fotelowe Porsche 924
Koszulki fotelowe Porsche 924

Sprzedawcy części do Porsche 924:

zamienne czesci samochodowe
giełda części słomczyn
giełda części poznań
giełda części używanych samochodowych poznań
giełda części
auto szrot
auto czesci zamienne
giełda części moto2.pl
gielda czesci
auto części gliwice
auto kasacja części używane
części używane opel
części używane poznań
czesci samochodowe uzywane
auto części warszawa
części moto2
części szrot samochodowy
części uzywane samochodowe
części używane amerykańskie
moto2.pl
auto szrot samochodowy
giełda części samochodowych
moto2
auto części zamienne
auto części
auto części słomczyn
giełda części śląsk
auto części poznań

Cena Koszulki fotelowe Porsche 924 Cena

Samochodowe części serwis z ofertami do Porsche 924 pokazują tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Koszulki fotelowe. Na naszym portalu ogłoszeń znajdziesz części w kategorii Akcesoria. Sprzedawca tej części samochodowej dodał ją 2018-02-02 i jak najbardziej ta część jest dalej aktualna, aż do teraz 2018-03-25 - numer oferty 31303831. Część używana Koszulki fotelowe do Porsche 924 przeznaczenie ma takie, aby ktoś chętny ją kupił. Sprzedający części ma na regałach 8 sztuk tych części samochodowych. Cena Koszulki fotelowe Porsche 924 2.3 2005 cabrio. Tanio Koszulki fotelowe Porsche 924 2.3 2005 cabrio. Pojazd ten ma pojemność silnika 2.3 i wyprodukowano go w roku 1998. Nadwodzie tego nieprzeciętnego samochodu to cabrio i twórcą tego pojazdu jest Porsche. Ten model 924 pojawił się na rynku w wersjach Standard, hak, 2.0, 125km, 924.


Opinie mechaników i blacharzy

Na auto szrocie z częściami używanymi kupiłem koszulki fotelowe i mogłem dzięki temu naprawić ulubione Porsche 924. Długo szukałem ale znalazłem w komisie ładny bezwypadkowy Porsche 924. Najmocniejsza wersja silnikowa to jest to co uwielbiam. Widziałem wczoraj w gazecie że Porsche 924 to samochód bardzo bezpieczny z wystarczającym bagażnikiem i dużym zbiornikiem paliwa. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Porsche 924 bo mnie to nie interesuje. Czytałem że są o najczęściej występujące usterki w Porsche 924. To nie jest najważniejsze, ważne że jeździ. Czytałem na forum jak samemu wymienić koszulki fotelowe do 924. Najtańsze części używane do samochodu kupiłem w Śrem. Szrot tak duży jak giełda części używanych w Poznaniu - Przeźmierowo na którą często jeździłem po części. Myślałem, że mają części tylko do samochodów francuskich ale kupiłem u nich koszulki fotelowe. Kupione koszulki fotelowe było jak nowe a jednak używane i moje auto już działa. Jak dojechać na giełdę części Poznań – Przeźmierowo to mnie nie interesuje kupuję na stronie. Zgłosiłem poszukiwanie koszulki fotelowe na Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Piję sobie czekoladowy sok aż tu nagle bum rozwalony samochód Porsche 924. Teraz będę musiał poszukać koszulki fotelowe. Znajomy powiedział że to nie będzie łatwe zadanie ale szukałem w Internecie Porsche 924. Cieszę się, że mogłem sprawdzić jak naprawić samemu koszulki fotelowe w Porsche 924. Tak sobie myślę że to nie jest problem bo wielu znajomych miało taką usterkę już nie raz Jutro wypije dobrą kawę będę skoncentrowanej i dojadę do celu nie uszkadzając koszulki fotelowe do Porsche 924. Wiedziałem że aby znaleźć tanio części najlepiej poszukać na szrocie i kupić koszulki fotelowe. Dzięki mojemu znajomemu szybko i tanio znalazłem części w Śrem. Było tam mega dużo koszulki fotelowe. Gdy przyjechałem na ten malutki Szrot zobaczyłem częściowo rozebrane Porsche 924 na części.  


KONTAKT

tanio Koszulki fotelowe Porsche 924

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Koszulki fotelowe Porsche 924
@parent