Podręczniki / Literatura / Przeglądy Kia Rio II FL

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Podręczniki / Literatura / Przeglądy Kia Rio II FL
Podręczniki / Literatura / Przeglądy Kia Rio II FL

Sprzedawcy części do Kia Rio:

części używane opel
giełda części samochodowych
części uzywane samochodowe
moto2.pl
giełda części poznań
giełda części
części używane amerykańskie
części używane poznań
auto szrot samochodowy
giełda części moto2.pl
giełda części używanych samochodowych poznań
auto czesci zamienne
czesci samochodowe uzywane
części szrot samochodowy
zamienne czesci samochodowe
auto części gliwice
auto części słomczyn
auto części warszawa
auto szrot
moto2
auto części
auto części poznań
auto części zamienne
giełda części słomczyn
auto kasacja części używane
gielda czesci
części moto2
giełda części śląsk

Cena Podręczniki / Literatura / Przeglądy Kia Rio Cena

Oferty sprzedaży części samochodowych Kia Rio na tej stronie prezentuje sprzedaż części używanych o nazwie Podręczniki / Literatura / Przeglądy. Na naszym portalu ogłoszeń znajdziesz części w kategorii Akcesoria. Sprzedawca części samochodowych dodał ofertę w dniu 2018-02-04 i jest to oferta aktualna aż do dnia dzisiejszego czyli 2018-03-25 - numer oferty 31303831. Część używana Podręczniki / Literatura / Przeglądy do Kia Rio II FL przeznaczenie ma takie, aby ktoś chętny ją kupił. Sprzedawca posiada 6 sztuk tych części samochodowych. Cena Podręczniki / Literatura / Przeglądy Kia Rio II FL 2.4 2011 cabrio. Tanio Podręczniki / Literatura / Przeglądy Kia Rio II FL 2.4 2011 cabrio. Trochę pali te auto, bo pojemność tego samochodu to 2.4 i jeździ już po autostradach i drogach miejsko-wiejskich od roku 2011. Blacha w tej maszynie występuje m.in. nadwoziu cabrio i producentem chwalącym się tym pojazdem jest producent Kia. Ten model Rio wychodził w takich wersjach I, I FL, II, II FL, III, III FL.


Opinie mechaników i blacharzy

Kupiłem na złomowisku samochodowym podręczniki / literatura / przeglądy i teraz mogłem naprawić samemu Kia Rio wersja II FL. Pamiętam moją pierwszą jazdę i test przed zakupem Kia Rio. To auto nawet się nie psuje i nie interesuje mnie ile kosztują części. Dowiedziałem się od kolegi że Kia Rio to najlepsze auto w swojej klasie i przyzwoicie zachowuje się na drodze, test na torze był ok. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Kia Rio bo mnie to nie interesuje. Ktoś pisał że bardzo awaryjnym jest Kia Rio. Ważne że mi się nie psuje. Czytałem na forum jak samemu wymienić podręczniki / literatura / przeglądy do Rio. Wiem że części można kupić na szrocie w Śrem. Mogłem zobaczyć na szrocie jak rozbiera się na części samochody z anglii czyli angliki na czesic oni są bezpośrednim importerem ze szrotu pod Londynem Jeśli tez szukasz takiej części to widziałem że mają na złomie więcej podręczniki / literatura / przeglądy. Kupione podręczniki / literatura / przeglądy było jak nowe a jednak używane i moje auto już działa. Czy ktoś jeszcze kupuje części na giełdzie w Poznaniu przecież w Internecie jest taniej i więcej. Zgłosiłem poszukiwanie podręczniki / literatura / przeglądy na Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Spod bloku chciałem wyjechać ale zobaczyłem czarnego Kota i niestety przypadkiem uderzyłem w lampę tak oto zepsułem swój samochód Kia Rio. Teraz bardzo chciałbym znaleźć tanio podręczniki / literatura / przeglądy. Jak się za to zabrać poszukałem przez internet Kia Rio. Skontaktuje się ze znajomym i pogadam jak naprawić samemu podręczniki / literatura / przeglądy w Kia Rio. To chyba nie jest duża usterka bo znajomi jej nigdy nie mieli Gdy wieczorem będę wracał postaram się nie popsuć podręczniki / literatura / przeglądy do Kia Rio. Nie stać mnie na nowe części więc szukałem na giełdzie internetowej i znalazłem tanio podręczniki / literatura / przeglądy. To był super dzień gdy wiedziałem że jadę do miejscowości Śrem. Doznałem szoku gdy zobaczyłem ile jest podręczniki / literatura / przeglądy. Gdy przyjechałem na ten malutki Szrot zobaczyłem częściowo rozebrane Kia Rio na części.  


KONTAKT

tanio Podręczniki / Literatura / Przeglądy Kia Rio II FL

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Podręczniki / Literatura / Przeglądy Kia Rio II FL
@parent