Pokrowce ochronne Hyundai Getz FL

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Pokrowce ochronne Hyundai Getz FL
Pokrowce ochronne Hyundai Getz FL

Sprzedawcy części do Hyundai Getz:

giełda części słomczyn
giełda części śląsk
auto kasacja części używane
auto części zamienne
giełda części używanych samochodowych poznań
giełda części moto2.pl
auto części
auto części warszawa
giełda części samochodowych
auto części słomczyn
czesci samochodowe uzywane
moto2
auto szrot
auto części gliwice
części uzywane samochodowe
gielda czesci
części używane amerykańskie
zamienne czesci samochodowe
części używane poznań
auto szrot samochodowy
części moto2
giełda części
giełda części poznań
części szrot samochodowy
auto czesci zamienne
części używane opel
moto2.pl
auto części poznań

Cena Pokrowce ochronne Hyundai Getz Cena

Ogłoszenia części samochodowych Hyundai Getz na tej stronie prezentuje sprzedaż części używanych o nazwie Pokrowce ochronne. Tanie oferty sprzedaży części samochodowych w kategorii Akcesoria. Ta część samochodowa została umieszczona w portalu ogłoszenia części używanych w dniu 2018-02-24 i ten anons bez żadnej ściemy jest dostępny do teraz dnia 2018-03-21 - numer oferty 31303831. Część używana Pokrowce ochronne do Hyundai Getz FL jest wystawione do sprzedania. Sprzedawca części posiada aktualnie 4 sztuk tych części samochodowych. Cena Pokrowce ochronne Hyundai Getz FL 2.0 2008 pickup. Tanio Pokrowce ochronne Hyundai Getz FL 2.0 2008 pickup. To wspaniałe autko cechuje się pojemnością silnika 2.0 i wyjechał z taśmy produkcyjnej w roku 2008. Kasta zastosowana w tym pojeździe to nadwozie pickup i to auto wyprodukowano przez producenta Hyundai. Ten model Getz możliwy jest do zobaczenia w wersjach Standard, FL.


Opinie mechaników i blacharzy

Na szrocie w okolicy kupiłem niedawno pokrowce ochronne i dzięki temu naprawiłem swoje ulubione Hyundai Getz wersja FL. Długo szukałem ale znalazłem w komisie ładny bezwypadkowy Hyundai Getz. To jest najlepsze auto na świecie i bardzo ekonomiczne. Widziałem wczoraj w gazecie że Hyundai Getz to niezwykle zjawiskowe auto z mocnym silnikiem i niezawodnym i bardzo ekonomiczne. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Hyundai Getz bo mnie to nie interesuje. Wiem że można samemu naprawić Hyundai Getz. Dla tego auta mogę zrobić wszystko. Na aukcji używanych części samochodowych znalazłem pokrowce ochronne do Getz. Szukałem szrotu z częściami używanymi do mojego auta i znalazłem w Śrem. Na tym szrocie kupiłem części i okazało się że oni tez sprzedają części używane w internecie na Moto2.pl. Szukałem na aukcji internetowej ale kupiłem na tym szrocie pokrowce ochronne. Już nie szukam pokrowce ochronne wszystko dostępne na miejscu i nie zniszczone. Czy ktoś jeszcze kupuje części na giełdzie w Poznaniu przecież w Internecie jest taniej i więcej. Coraz więcej szrotów samochodowych sprzedaje na Moto2.pl więc i ja kupiłem tam pokrowce ochronne. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Piję sobie czekoladowy sok aż tu nagle bum rozwalony samochód Hyundai Getz. Chyba będę na moto2 musiał poszukać pokrowce ochronne. nie wiedziałem gdzie więc szukam na moto2 Hyundai Getz. Czuję wielką moc gdy mogę naprawić samemu pokrowce ochronne w Hyundai Getz. Nie znam się czy to duży problem bo mama mało jeździ do marketów. Gdy pomyślę o pysznym obiedzie pojadę bezpiecznie i nie uszkodzę pokrowce ochronne do Hyundai Getz. Mojego wspaniałego kumpla szukałem po Internecie super oferty i znalazłem w nieziemskiej cenie pokrowce ochronne. To był super dzień gdy wiedziałem że jadę do miejscowości Śrem. Jeśli dobrze patrzyłem widziałem tam z 20 szt. pokrowce ochronne. Właściciel złomowiska pokazał mi samochody całe Hyundai Getz na części.  


KONTAKT

tanio Pokrowce ochronne Hyundai Getz FL

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Pokrowce ochronne Hyundai Getz FL
@parent