Pokrowce ochronne Hyundai Sonata VII

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Pokrowce ochronne Hyundai Sonata VII
Pokrowce ochronne Hyundai Sonata VII

Sprzedawcy części do Hyundai Sonata:

części używane opel
giełda części śląsk
giełda części słomczyn
auto części warszawa
auto szrot
gielda czesci
auto części gliwice
auto części słomczyn
auto szrot samochodowy
części używane poznań
auto części poznań
auto kasacja części używane
giełda części samochodowych
części używane amerykańskie
giełda części poznań
części moto2
moto2.pl
auto części zamienne
giełda części
moto2
części uzywane samochodowe
czesci samochodowe uzywane
części szrot samochodowy
auto czesci zamienne
giełda części używanych samochodowych poznań
giełda części moto2.pl
zamienne czesci samochodowe
auto części

Cena Pokrowce ochronne Hyundai Sonata Cena

Sprzedaż i oferty części używanych samochodowych Hyundai Sonata przedstawiamy tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Pokrowce ochronne. Najlepsze części w kategorii Akcesoria. Powyżej widoczna część używana samochodowa wstawiona przez wystawiającego w słoneczny dzień 2018-02-24 i jest ważna cały czas również do dziś 2018-03-24 - numer oferty 31303831. Część używana Pokrowce ochronne do Hyundai Sonata VII przeznaczona jest dla blacharza lub mechanika lub zwykłego Kowalskiego rzecz jasna – na sprzedaż. Sprzedawca posiada 4 sztuk tych części samochodowych. Cena Pokrowce ochronne Hyundai Sonata VII 2.2 2017 coupe. Tanio Pokrowce ochronne Hyundai Sonata VII 2.2 2017 coupe. Samochód ten posiada pojemność silnika 2.2 i ponoć z taśmy prosto z fabryki na polskie ulice trafił dokładnie w roku 2014. Buda tego auta to coupe i jest to auto producenta Hyundai. Ten model Sonata wyjechał na polskie ulice w wersjach takich jak II, III, III FL, IV, IV FL, V, V FL, VI, VI FL, VII.


Opinie mechaników i blacharzy

Kupiłem na złomowisku samochodowym pokrowce ochronne . Dzięki temu bez przeszkód naprawiłem swoje Hyundai Sonata wersja VII. Wszyscy koledzy namawiał mnie na zakup bezwypadkowego Hyundai Sonata. Szukałem takiego auta całe życie i wreszcie mam. W niemieckim komisie mówili że Hyundai Sonata w komisie samochodowym to bardzo często spotykane auto i najczęściej kupowane używane auto. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Hyundai Sonata bo mnie to nie interesuje. Słyszałem ile kosztują części używane do Hyundai Sonata. Dla tego auta mogę zrobić wszystko. Czytałem na forum jak samemu wymienić pokrowce ochronne do Sonata. Na szczęście znalazłem szrot samochodowy w Śrem. Szrot tak duży jak giełda części używanych w Poznaniu - Przeźmierowo na którą często jeździłem po części. Najwięcej mają części z Anglii np silniki samochodowe i ale ja kupiłem pokrowce ochronne. Dostałem pokrowce ochronne od ręki i od razu mogłem montować do auta. Po co kupować części używane do samochodów na giełdzie w Poznaniu skoro w necie jest taniej. Zadzwoniłem po części używane pokrowce ochronne do Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Moja przyjaciółka pojechała ze mną do kina i uszkodziła niestety mój piękny samochód Hyundai Sonata. Pojawiła się potrzeba znalezienia pokrowce ochronne. Może śpiewająco lub tańcząco ale będę szukał tego w Internecie Hyundai Sonata. Wraz z mistrzem mechaniki czyli kumplem zajmiemy się naprawą pokrowce ochronne w Hyundai Sonata. Prawdopodobnie to nie jest duży problem ale musiałem Zająć się kotem. Nazajutrz usiądę do auta i ruszę powoli aby nie uszkodzić pokrowce ochronne do Hyundai Sonata. Przyszedł ten moment aby znaleźć nową część ale była droga więc poszukałem taniej pokrowce ochronne. To był super dzień gdy wiedziałem że jadę do miejscowości Śrem. Takiej ilości jeszcze nigdzie nie było bardzo bardzo bardzo wiele pokrowce ochronne. Gdy przyjechałem na ten malutki Szrot zobaczyłem częściowo rozebrane Hyundai Sonata na części.  


KONTAKT

tanio Pokrowce ochronne Hyundai Sonata VII

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Pokrowce ochronne Hyundai Sonata VII
@parent