Pokrowce ochronne Nissan Pathfinder IV

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Pokrowce ochronne Nissan Pathfinder IV
Pokrowce ochronne Nissan Pathfinder IV
Pokrowce ochronne Nissan Pathfinder IV
Pokrowce ochronne Nissan Pathfinder IV
Pokrowce ochronne Nissan Pathfinder IV
Pokrowce ochronne Nissan Pathfinder IV
Pokrowce ochronne Nissan Pathfinder IV
Pokrowce ochronne Nissan Pathfinder IV

Sprzedawcy części do Nissan Pathfinder:

giełda części śląsk
auto części zamienne
części uzywane samochodowe
części używane amerykańskie
giełda części używanych samochodowych poznań
auto części poznań
giełda części słomczyn
auto części gliwice
auto szrot
moto2
gielda czesci
części używane opel
giełda części samochodowych
części używane poznań
moto2.pl
auto części słomczyn
auto kasacja części używane
auto szrot samochodowy
giełda części poznań
części moto2
czesci samochodowe uzywane
giełda części
auto części warszawa
giełda części moto2.pl
zamienne czesci samochodowe
części szrot samochodowy
auto czesci zamienne
auto części

Cena Pokrowce ochronne Nissan Pathfinder Cena

Sprzedawcy części samochodowych Nissan Pathfinder możesz tutaj kupić sporo sprawdzonych części używanych o nazwie Pokrowce ochronne. Używane części samochodowe z kategorii Akcesoria. Ta część samochodowa została umieszczona w portalu ogłoszenia części używanych w dniu 2018-02-24 i jest to oferta aktualna aż do dnia dzisiejszego czyli 2018-03-25 - numer oferty 31303831. Część używana Pokrowce ochronne do Nissan Pathfinder IV jest zaprezentowane w celu sprzedaży. Wystawiający przekazał naszej firmie, iż do dnia niniejszego ma 4 sztuk tych części samochodowych. Cena Pokrowce ochronne Nissan Pathfinder IV 1.5 2016 kombi. Tanio Pokrowce ochronne Nissan Pathfinder IV 1.5 2016 kombi. Samochód ten posiada pojemność silnika 1.5 i wyprodukowany został w roku 2014. Nadwozie tego pojazdu to kombi i jest to auto producenta Nissan. Ten model Pathfinder wychodził w różnych wersjach m.in. I, I FL, II, II FL, III, III FL, IV.


Opinie mechaników i blacharzy

Na internetowej giełdzie kupiłem pokrowce ochronne i dzięki temu naprawiłem swoje ulubione Nissan Pathfinder wersja IV. Długo zastanawiałem się jakie auto kupić i wybrałem Nissan Pathfinder. To auto nawet się nie psuje i nie interesuje mnie ile kosztują części. Widziałem wczoraj w gazecie że Nissan Pathfinder w komisie samochodowym to bardzo często spotykane auto i najczęściej kupowane używane auto. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Nissan Pathfinder bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najmniej awaryjnym samochodem jest Nissan Pathfinder. Ale ja z tego auta nie jestem zadowolony. Szukałem wszędzie ale znalazłem na szrocie pokrowce ochronne do Pathfinder. Na auto szrot samochodowy jeżdżę tylko do Śrem. Duzy szrot samochodowy który wie jak legalnie sprzedawać używane części samochodowe. Widziałem na tym auto szrocie dużo części takich jak maska, zderzak, lampa ale ja potrzebowałem pokrowce ochronne. Poszukałem pokrowce ochronne na szrocie i okazało się że kupiłem to bardzo tanio. Czy na giełdzie części Słomczyn kupisz części używane do auta, nie wiem wolę kupować na stronie. Zadzwoniłem do Moto2.pl i kupiłem pokrowce ochronne do mojego auta. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Czasami w życiu jest tak fajnie że gdy chcesz bardzo w szybko rozbić swoje Auto ktoś inny ci w tym pomoże i w ten sposób zepsułem swoje Auto Nissan Pathfinder. Kurde będę musiał znaleźć część pokrowce ochronne. I co by teraz tutaj zrobić może poszukam na stronie fanklub Nissan Pathfinder. Chciałem zaczerpnąć porady mechanika jak wymienić samemu pokrowce ochronne w Nissan Pathfinder. Raczej ta usterka która mnie trochę denerwuje nie jest taka straszna, bo sąsiad nie raz to naprawiał. Nazajutrz usiądę do auta i ruszę powoli aby nie uszkodzić pokrowce ochronne do Nissan Pathfinder. Mój dziadek powiadał że najlepsza oferta zawsze będzie na moto2 i kupiłem tanio pokrowce ochronne. Nie chciałem kupować drogich części więc poszukałem na serwisie moto2 i odebrałem części w miejscowości Śrem. Tam mają dużo pokrowce ochronne. Matka pod powiedziała że tam widziała całe samochody a dokładniej Nissan Pathfinder na części.  


KONTAKT

tanio Pokrowce ochronne Nissan Pathfinder IV

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Pokrowce ochronne Nissan Pathfinder IV
Pokrowce ochronne Nissan Pathfinder IV Pokrowce ochronne Nissan Pathfinder IV
@parent