Pokrowce ochronne Volkswagen Passat B2

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Pokrowce ochronne Volkswagen Passat B2
Pokrowce ochronne Volkswagen Passat B2
Pokrowce ochronne Volkswagen Passat B2
Pokrowce ochronne Volkswagen Passat B2
Pokrowce ochronne Volkswagen Passat B2
Pokrowce ochronne Volkswagen Passat B2
Pokrowce ochronne Volkswagen Passat B2
Pokrowce ochronne Volkswagen Passat B2
Pokrowce ochronne Volkswagen Passat B2

Sprzedawcy części do Volkswagen Passat:

auto części gliwice
części szrot samochodowy
moto2
auto części
czesci samochodowe uzywane
gielda czesci
auto części warszawa
zamienne czesci samochodowe
auto części zamienne
auto kasacja części używane
części używane amerykańskie
giełda części śląsk
części uzywane samochodowe
części używane poznań
giełda części słomczyn
giełda części używanych samochodowych poznań
auto części słomczyn
auto szrot
moto2.pl
części moto2
giełda części samochodowych
giełda części
giełda części poznań
części używane opel
auto szrot samochodowy
auto czesci zamienne
giełda części moto2.pl
auto części poznań

Cena Pokrowce ochronne Volkswagen Passat Cena

Zamienne części Volkswagen Passat i uzyskasz tutaj najtańszą ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Pokrowce ochronne. Wybierz części samochodowe z kategorii Akcesoria. Ta tania część używana wymontowana z samochodu została wystawiona 2018-02-24 i w tym momencie to ogłoszenie jest dalej aktywne do dziś 2018-03-18 - numer oferty 31303831. Część używana Pokrowce ochronne do Volkswagen Passat B2 i wstawiona została do taniej sprzedaży. Sprzedający części ma na regałach 4 sztuk tych części samochodowych. Cena Pokrowce ochronne Volkswagen Passat B2 1.8 1985 SUV. Tanio Pokrowce ochronne Volkswagen Passat B2 1.8 1985 SUV. Ten samochód ma wbudowany silnik z pojemnością 1.8 i jak mawiał mój najlepszy mechanik wyprodukowano, go o 5 la za późno, bo dopiero w roku 1986. Blacha w tej maszynie występuje m.in. nadwoziu SUV i ten samochód produkuje Volkswagen. Ten model Passat wyprodukowany został w wersjach B2, B3, B4, B5, B5 FL, B6, B7, B8.


Opinie mechaników i blacharzy

Szukałem na szrocie samochodowym pokrowce ochronne . Nic więcej nie potrzebowałem do naprawy mojego Volkswagen Passat wersja B2. Długo szukałem ale znalazłem w komisie ładny bezwypadkowy Volkswagen Passat. To jest fajny samochód nawet nie sprawdzam jakie ma spalanie. Czytałem na forum, że Volkswagen Passat to samochód bardzo bezpieczny z wystarczającym bagażnikiem i dużym zbiornikiem paliwa. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Volkswagen Passat bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najbardziej awaryjnym samochodem jest Volkswagen Passat. Ale ja z tego auta nie jestem zadowolony. Raz tylko szukałem na szrocie pokrowce ochronne do Passat. Widziałem całe takie auto na części w Śrem. To jest duży szrot samochodowy z ogromnym magazynem części używanych do samochodów. Myślałem, że mają części tylko do samochodów francuskich ale kupiłem u nich pokrowce ochronne. Kupiłem pokrowce ochronne i od razu sam zamontowałem do samochodu. Czy ktoś jeszcze kupuje części na giełdzie w Poznaniu przecież w Internecie jest taniej i więcej. Jak nie dostanę pokrowce ochronne na Moto2.pl to już nigdzie nie kupię. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Spod bloku chciałem wyjechać ale zobaczyłem czarnego Kota i niestety przypadkiem uderzyłem w lampę tak oto zepsułem swój samochód Volkswagen Passat. Gdzie ja znajdę takie tanie pokrowce ochronne. I co teraz zrobić czas popytać znajomych o części Volkswagen Passat. Spotkam się z kumplem i pogadam o tym jak naprawić  pokrowce ochronne w Volkswagen Passat. Ohh znowu jakiś problem z autem, ale to nie powinno zająć za wiele czasu.  Jutro wypije dobrą kawę będę skoncentrowanej i dojadę do celu nie uszkadzając pokrowce ochronne do Volkswagen Passat. W nowym serwisie moto2 znalazłem super część i szybko dostałem pokrowce ochronne. Kasa nie leży na ulicy więc kupiłem części w Śrem. Już z Górki gdy jechałem widziałem że mają mega dużo pokrowce ochronne. Widziałem na tym szrocie całe Volkswagen Passat na części.  


KONTAKT

tanio Pokrowce ochronne Volkswagen Passat B2

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Pokrowce ochronne Volkswagen Passat B2
Pokrowce ochronne Volkswagen Passat B2 Pokrowce ochronne Volkswagen Passat B2
@parent