Pokrowce samochodowe Nissan Micra K11 FL

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Pokrowce samochodowe Nissan Micra K11 FL
Pokrowce samochodowe Nissan Micra K11 FL
Pokrowce samochodowe Nissan Micra K11 FL
Pokrowce samochodowe Nissan Micra K11 FL
Pokrowce samochodowe Nissan Micra K11 FL
Pokrowce samochodowe Nissan Micra K11 FL
Pokrowce samochodowe Nissan Micra K11 FL
Pokrowce samochodowe Nissan Micra K11 FL
Pokrowce samochodowe Nissan Micra K11 FL

Sprzedawcy części do Nissan Micra:

auto części warszawa
moto2
części uzywane samochodowe
moto2.pl
giełda części słomczyn
auto kasacja części używane
giełda części poznań
gielda czesci
auto części zamienne
giełda części moto2.pl
auto szrot samochodowy
auto części słomczyn
części moto2
czesci samochodowe uzywane
giełda części samochodowych
giełda części używanych samochodowych poznań
auto części gliwice
giełda części
części używane poznań
auto szrot
auto części
zamienne czesci samochodowe
auto części poznań
części używane opel
części szrot samochodowy
części używane amerykańskie
giełda części śląsk
auto czesci zamienne

Cena Pokrowce samochodowe Nissan Micra Cena

Oferta części samochodowych Nissan Micra w tym miejscu oferuje sprzedaż części używanych o nazwie Pokrowce samochodowe. Prezentujemy części samochodowe w segmencie Akcesoria. Powyżej widoczna część używana samochodowa wstawiona przez wystawiającego w słoneczny dzień 2018-01-29 i jest ważna cały czas również do dziś 2018-02-19 - numer oferty 31303831. Część używana Pokrowce samochodowe do Nissan Micra K11 FL i wstawiona została do taniej sprzedaży. Oferent będący stacją demontażu pojazdu ma na regałach 5 sztuk tych części samochodowych. Cena Pokrowce samochodowe Nissan Micra K11 FL 1.9 1999 SUV. Tanio Pokrowce samochodowe Nissan Micra K11 FL 1.9 1999 SUV. Ekonomiczne auto z silnikiem 1.9 i wyjechał z taśmy produkcyjnej w roku 2000. Karoseria w tym samochodziku to nadwozie SUV i pojazd ten wyjeżdża z fabryki Nissan. Ten model Micra dostępny jest w wersjach K10, K11, K11 FL, K11 FL II, K12, K12 FL, K13, K13 FL.


Opinie mechaników i blacharzy

Na szrocie w okolicy kupiłem niedawno pokrowce samochodowe i dzięki temu naprawiłem swoje ulubione Nissan Micra wersja K11 FL. Nie wiedziałem gdzie kupić auto ale udało się kupić Nissan Micra. To jest fajny samochód nawet nie sprawdzam jakie ma spalanie. Czytałem na forum, że Nissan Micra to najgorsze auto z tym silnikiem ale mnie to nie interesuje bo jestem zadowolony z auta. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Nissan Micra bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że można dołożyć turbosprężarkę do Nissan Micra. To nie jest najważniejsze, ważne że jeździ. Na aukcji używanych części samochodowych znalazłem pokrowce samochodowe do Micra. Szukałem szrotu z częściami używanymi do mojego auta i znalazłem w Śrem. Mogłem zobaczyć na szrocie jak rozbiera się na części samochody z anglii czyli angliki na czesic oni są bezpośrednim importerem ze szrotu pod Londynem To chyba jedyny szrot na którym znalazłem pokrowce samochodowe. Znalazłem pokrowce samochodowe w dobrej cenie i dobrym stanie. Po pojadę już na giełdę do Poznania po części do auta kupię przez neta będzie szybciej i taniej. Jak nie dostanę pokrowce samochodowe na Moto2.pl to już nigdzie nie kupię. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Podczas bardzo brzydkiego dnia chciałem zrobić zakupy wieczorem ale na parkingu ktoś uderzył w mój samochód Nissan Micra. Zamiast mieć wolne będę musiał znaleźć pokrowce samochodowe. Myślałem patrzyłem i szukałem w Internecie Nissan Micra. Mam nadzieję że jak poszukam trochę porad w internecie to ogarnę naprawę pokrowce samochodowe w Nissan Micra. Prawdopodobnie to nie jest duży problem ale musiałem Zająć się kotem. Gdy wsiądę do pięknego samochodu będę się starał nie uszkodzić pokrowce samochodowe do Nissan Micra. Mój dziadek powiadał że najlepsza oferta zawsze będzie na moto2 i kupiłem tanio pokrowce samochodowe. Kasa nie leży na ulicy więc kupiłem części w Śrem. Jeśli dobrze patrzyłem widziałem tam z 20 szt. pokrowce samochodowe. Właściciel złomowiska pokazał mi samochody całe Nissan Micra na części.  


KONTAKT

tanio Pokrowce samochodowe Nissan Micra K11 FL

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Pokrowce samochodowe Nissan Micra K11 FL
Pokrowce samochodowe Nissan Micra K11 FL Pokrowce samochodowe Nissan Micra K11 FL
@parent