Pokrowce samochodowe Nissan Primera P10

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Pokrowce samochodowe Nissan Primera P10
Pokrowce samochodowe Nissan Primera P10
Pokrowce samochodowe Nissan Primera P10
Pokrowce samochodowe Nissan Primera P10
Pokrowce samochodowe Nissan Primera P10
Pokrowce samochodowe Nissan Primera P10
Pokrowce samochodowe Nissan Primera P10
Pokrowce samochodowe Nissan Primera P10

Sprzedawcy części do Nissan Primera:

giełda części śląsk
części używane poznań
czesci samochodowe uzywane
auto części słomczyn
auto części poznań
giełda części
giełda części moto2.pl
moto2.pl
części szrot samochodowy
auto kasacja części używane
auto części warszawa
części uzywane samochodowe
auto szrot
gielda czesci
auto części gliwice
części moto2
giełda części słomczyn
auto części
giełda części poznań
zamienne czesci samochodowe
moto2
auto czesci zamienne
auto szrot samochodowy
auto części zamienne
giełda części samochodowych
części używane opel
części używane amerykańskie
giełda części używanych samochodowych poznań

Cena Pokrowce samochodowe Nissan Primera Cena

Samochodowe części serwis z ofertami do Nissan Primera i uzyskasz tutaj najtańszą ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Pokrowce samochodowe. Znajdziesz u nas części w kategorii Akcesoria. Sprzedawca tej części samochodowej dodał ją 2018-01-29 , ale jeśli nie zdecydujesz się już dzisiaj to może zostać sprzedane w dniu 2018-02-24 - numer oferty 31303831. Część używana Pokrowce samochodowe do Nissan Primera P10 i wystawiono ją tutaj na sprzedaż. Wystawiający oznajmił nam, że ma na tę chwilę dostępne 5 sztuk tych części samochodowych. Cena Pokrowce samochodowe Nissan Primera P10 2.0 1994 kombi. Tanio Pokrowce samochodowe Nissan Primera P10 2.0 1994 kombi. Pojazd ten ma pojemność silnika 2.0 i ponoć z taśmy prosto z fabryki na polskie ulice trafił dokładnie w roku 1995. Kasta zastosowana w tym pojeździe to nadwozie kombi i to auto wyprodukowano przez producenta Nissan. Ten model Primera pojawił się na rynku zachodnim i w Polsce w takich wersjach P10, P10 FL, P11, P11 FL, P11 FL II, P12.


Opinie mechaników i blacharzy

Szukałem na najbliższym szrocie pokrowce samochodowe . Pomogło mi to w naprawieniu mojego Nissan Primera wersja P10. Chciałem sprowadzić z Niemiec ale kupiłem w Polsce moje Nissan Primera. To jest fajny samochód nawet nie sprawdzam jakie ma spalanie. Dowiedziałem się od kolegi że Nissan Primera to niezwykle zjawiskowe auto z mocnym silnikiem i niezawodnym i bardzo ekonomiczne. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Nissan Primera bo mnie to nie interesuje. Chyba zapiszę się do klubu miłośników fanklub Nissan Primera. Dla tego auta mogę zrobić wszystko. Wczoraj auto uległo awarii i potrzebowałem pokrowce samochodowe do Primera. Wiem że części można kupić na szrocie w Śrem. Duży auto złom samochodowy z magazynem na którym są części używane do większości aut. Myślałem, że mają części tylko do samochodów francuskich ale kupiłem u nich pokrowce samochodowe. Gwarancja na pokrowce samochodowe okazała się niepotrzebna, część była dobra. Czy ktoś jeszcze kupuje części na giełdzie w Poznaniu przecież w Internecie jest taniej i więcej. Zadzwoniłem do Moto2.pl i kupiłem pokrowce samochodowe do mojego auta. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Podczas bardzo brzydkiego dnia chciałem zrobić zakupy wieczorem ale na parkingu ktoś uderzył w mój samochód Nissan Primera. Teraz będę musiał poszukać pokrowce samochodowe. Znajomy powiedział że to nie będzie łatwe zadanie ale szukałem w Internecie Nissan Primera. Cieszę się, że mogłem sprawdzić jak naprawić samemu pokrowce samochodowe w Nissan Primera. To chyba nie jest duża usterka bo znajomi jej nigdy nie mieli Gdy pomyślę o pysznym obiedzie pojadę bezpiecznie i nie uszkodzę pokrowce samochodowe do Nissan Primera. W nowym serwisie moto2 znalazłem super część i szybko dostałem pokrowce samochodowe. Dzięki mojemu dziadkowi zakup części był bardzo udany w okolicznym sklepie w Śrem. Takiej ilości jeszcze nigdzie nie było bardzo bardzo bardzo wiele pokrowce samochodowe. Zobaczyłem na tym placu calutkie Nissan Primera na części.  


KONTAKT

tanio Pokrowce samochodowe Nissan Primera P10

Zadzwoń 703 500 202 Czynne teraz

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Pokrowce samochodowe Nissan Primera P10
Pokrowce samochodowe Nissan Primera P10 Pokrowce samochodowe Nissan Primera P10
@parent