Pompa ABS Alfa Romeo 166

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Pompa ABS Alfa Romeo 166
Pompa ABS Alfa Romeo 166
Pompa ABS Alfa Romeo 166
Pompa ABS Alfa Romeo 166
Pompa ABS Alfa Romeo 166
Pompa ABS Alfa Romeo 166
Pompa ABS Alfa Romeo 166
Pompa ABS Alfa Romeo 166
Pompa ABS Alfa Romeo 166
Pompa ABS Alfa Romeo 166
Pompa ABS Alfa Romeo 166
Pompa ABS Alfa Romeo 166

Sprzedawcy części do Alfa Romeo 166:

gielda czesci
auto szrot
auto części warszawa
auto części poznań
zamienne czesci samochodowe
giełda części słomczyn
moto2.pl
auto części słomczyn
auto szrot samochodowy
czesci samochodowe uzywane
części szrot samochodowy
części używane poznań
giełda części używanych samochodowych poznań
giełda części samochodowych
giełda części śląsk
giełda części moto2.pl
części używane amerykańskie
części uzywane samochodowe
części moto2
auto części gliwice
giełda części poznań
moto2
auto czesci zamienne
auto części
części używane opel
giełda części
auto części zamienne
auto kasacja części używane

Cena Pompa ABS Alfa Romeo 166 Cena

Oferty sprzedaży części samochodowych Alfa Romeo 166 przedstawiamy tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Pompa ABS. Części samochodowe w kategorii Hamulce. Niniejsza część używana do samochodu została upubliczniona dnia 2018-02-02 i to aktualna prezentacja do dzisiaj 2018-03-21 - numer oferty 31303831. Część używana Pompa ABS do Alfa Romeo 166 przeznaczona jest dla blacharza lub mechanika lub zwykłego Kowalskiego rzecz jasna – na sprzedaż. Oferent ma na stanie 10 sztuk tych części samochodowych. Cena Pompa ABS Alfa Romeo 166 2.3 2002 van (minibus). Tanio Pompa ABS Alfa Romeo 166 2.3 2002 van (minibus). Producent tego auta zamontował silnik o poj. 2.3 i jeździ już po autostradach i drogach miejsko-wiejskich od roku 2001. Nadwozie zastosowane dla niniejszego samochodu nieprzeciętnego to van (minibus) i jest to auto producenta Alfa Romeo. Ten model 166 wyjechał na polskie ulice w wersjach takich jak Standard, FL.


Opinie mechaników i blacharzy

Na giełdzie internetowej części używanych kupiłem pompa abs i teraz mogłem naprawić samemu Alfa Romeo 166. Wszyscy koledzy namawiał mnie na zakup bezwypadkowego Alfa Romeo 166. Wszyscy teraz chcą taki samochód za w dobrej cenie. Warsztat ze specjalizacją mówi że Alfa Romeo 166 to samochód bardzo bezpieczny z wystarczającym bagażnikiem i dużym zbiornikiem paliwa. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Alfa Romeo 166 bo mnie to nie interesuje. Chyba zapiszę się do klubu miłośników fanklub Alfa Romeo 166. Więc uwielbiam swój samochód. Pojechałem na giełdę części używanych w Poznaniu po pompa abs do 166. Szukałem szrotu z częściami używanymi do mojego auta i znalazłem w Śrem. Na tym szrocie kupiłem części i okazało się że oni tez sprzedają części używane w internecie na Moto2.pl. Nigdzie nie mogłem znaleźć ale ten auto szrot ma pompa abs. Już nie szukam pompa abs wszystko dostępne na miejscu i nie zniszczone. Ostatni raz byłem na giełdzie części Słomczyn, wolę kupować w Internecie mają wszystko. Moto2.pl znalazł dla mnie pompa abs poszukiwania za darmo. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Dzisiaj rano wyruszyłem do pracy aż nagle okazało się że uszkodziłem swój samochód Alfa Romeo 166. Zamiast mieć wolne będę musiał znaleźć pompa abs. nie wiedziałem gdzie więc szukałem na forum Alfa Romeo 166. Pojechałem na stację do ziomka by zrozumieć jak podreperować  pompa abs w Alfa Romeo 166. Tak sobie myślę że to nie jest problem bo wielu znajomych miało taką usterkę już nie raz Jutro wypije dobrą kawę będę skoncentrowanej i dojadę do celu nie uszkadzając pompa abs do Alfa Romeo 166. Przyszedł ten moment aby znaleźć nową część ale była droga więc poszukałem taniej pompa abs. Kasa nie leży na ulicy więc kupiłem części w Śrem. Doznałem szoku gdy zobaczyłem ile jest pompa abs. Zobaczyłem koło magazynu jeszcze całe nie rozmontowane Alfa Romeo 166 na części.  


KONTAKT

tanio Pompa ABS Alfa Romeo 166

Zadzwoń 703 500 202 Czynne teraz

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Pompa ABS Alfa Romeo 166
Pompa ABS Alfa Romeo 166 Pompa ABS Alfa Romeo 166
@parent