Pompa ABS BMW Seria 3 E30

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Pompa ABS BMW Seria 3 E30
Pompa ABS BMW Seria 3 E30
Pompa ABS BMW Seria 3 E30
Pompa ABS BMW Seria 3 E30
Pompa ABS BMW Seria 3 E30
Pompa ABS BMW Seria 3 E30
Pompa ABS BMW Seria 3 E30
Pompa ABS BMW Seria 3 E30
Pompa ABS BMW Seria 3 E30

Sprzedawcy części do BMW Seria 3:

auto części
gielda czesci
części używane poznań
auto części poznań
zamienne czesci samochodowe
auto szrot samochodowy
giełda części moto2.pl
giełda części samochodowych
auto części warszawa
giełda części
czesci samochodowe uzywane
części używane opel
giełda części używanych samochodowych poznań
giełda części śląsk
moto2.pl
części uzywane samochodowe
giełda części słomczyn
auto części słomczyn
auto kasacja części używane
moto2
auto szrot
części używane amerykańskie
auto czesci zamienne
auto części gliwice
części szrot samochodowy
giełda części poznań
części moto2
auto części zamienne

Cena Pompa ABS BMW Seria 3 Cena

Używane części do BMW Seria 3 na tej stronie prezentuje sprzedaż części używanych o nazwie Pompa ABS. Tanie części samochodowe wg działu Hamulce. Ta tania część używana wymontowana z samochodu została wystawiona 2018-03-25 a na dodatek to ogłoszenie jest ważne przez cały czas aż do dzisiejszego pięknego dnia 2018-04-27 - numer oferty 31303831. Część używana Pompa ABS do BMW Seria 3 E30 przeznaczona na sprzedaż. Wystawiający ma na stanie 10 sztuk tych części samochodowych. Cena Pompa ABS BMW Seria 3 E30 2.3 1982 dostawczy. Tanio Pompa ABS BMW Seria 3 E30 2.3 1982 dostawczy. Trochę pali te auto, bo pojemność tego samochodu to 2.3 i prawdopodobnie o ile pamięć nas nie myli te auto wyprodukowano około 1983. Nadwozie zastosowane w tym aucie to segment nadwozia dostawczy i przez wiele lat ten samochód produkowany był, albo i jest cały czas przez markę BMW. Ten model Seria 3 wychodził w takich wersjach E30, E30 FL, E36, E36 FL, E46, E46 FL, E90, E90 FL, F30, sedan.


Opinie mechaników i blacharzy

Na auto szrocie z częściami używanymi kupiłem pompa abs i mogłem dzięki temu naprawić ulubione BMW Seria 3 wersja E30. Chciałem sprowadzić z Niemiec ale kupiłem w Polsce moje BMW Seria 3. Najmocniejsza wersja silnikowa to jest to co uwielbiam. W niemieckim komisie mówili że BMW Seria 3 w komisie samochodowym to bardzo często spotykane auto i najczęściej kupowane używane auto. Nie wiem, co najczęściej się psuje w BMW Seria 3 bo mnie to nie interesuje. Ktoś pisał że bardzo awaryjnym jest BMW Seria 3. Wiedziałem że kupuję niezawodne auto. Czytałem na forum jak samemu wymienić pompa abs do Seria 3. Najtańsze części używane do samochodu kupiłem w Śrem. Mogłem zobaczyć na szrocie jak rozbiera się na części samochody z anglii czyli angliki na czesic oni są bezpośrednim importerem ze szrotu pod Londynem Widziałem na tym auto szrocie dużo części takich jak maska, zderzak, lampa ale ja potrzebowałem pompa abs. Już nie szukam pompa abs wszystko dostępne na miejscu i nie zniszczone. Ostatni raz byłem na giełdzie części Słomczyn, wolę kupować w Internecie mają wszystko. Jak kupować na Moto2.pl to proste wpisz pompa abs i znajdą części. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
No wspaniale wyjeżdżam z marketu a tam jakiś osioł uderza w mój samochód BMW Seria 3. Kurde będę musiał znaleźć część pompa abs. Byłem zdezorientowany a wiedziałem że muszę znaleźć na moto2 BMW Seria 3. U mojego ojca chciałem dowiedzieć się jak  osobiście naprawić  pompa abs w BMW Seria 3. Raczej ta usterka która mnie trochę denerwuje nie jest taka straszna, bo sąsiad nie raz to naprawiał. Nazajutrz usiądę do auta i ruszę powoli aby nie uszkodzić pompa abs do BMW Seria 3. Nie stać mnie na nowe części więc szukałem na giełdzie internetowej i znalazłem tanio pompa abs. Nie chciałem kupować drogich części więc poszukałem na serwisie moto2 i odebrałem części w miejscowości Śrem. U kumpla z okna widziałem jak mają dużo pompa abs. Gdy przyjechałem na ten malutki Szrot zobaczyłem częściowo rozebrane BMW Seria 3 na części.  


KONTAKT

tanio Pompa ABS BMW Seria 3 E30

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Pompa ABS BMW Seria 3 E30
Pompa ABS BMW Seria 3 E30 Pompa ABS BMW Seria 3 E30
@parent