Pompa ABS Citroen AX

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Pompa ABS Citroen  AX
Pompa ABS Citroen  AX
Pompa ABS Citroen  AX
Pompa ABS Citroen  AX
Pompa ABS Citroen  AX
Pompa ABS Citroen  AX
Pompa ABS Citroen  AX

Sprzedawcy części do Citroen AX:

giełda części śląsk
auto części
auto części słomczyn
giełda części używanych samochodowych poznań
giełda części moto2.pl
części szrot samochodowy
auto części gliwice
moto2.pl
części moto2
czesci samochodowe uzywane
zamienne czesci samochodowe
auto szrot
auto szrot samochodowy
auto części zamienne
auto części warszawa
giełda części słomczyn
części używane amerykańskie
giełda części poznań
auto kasacja części używane
giełda części
części uzywane samochodowe
moto2
auto części poznań
gielda czesci
części używane opel
giełda części samochodowych
części używane poznań
auto czesci zamienne

Cena Pompa ABS Citroen AX Cena

Portal z darmowymi ogłoszeniami części używanych samochodowych Citroen AX możesz tutaj kupić sporo sprawdzonych części używanych o nazwie Pompa ABS. Najtańsze części samochodowe w dziale Hamulce. Ta tania część używana wymontowana z samochodu została wystawiona 2018-03-25 i jest to oferta aktualna aż do dnia dzisiejszego czyli 2018-04-24 - numer oferty 31303831. Część używana Pompa ABS do Citroen AX przeznaczenie ma takie, aby ktoś chętny ją kupił. Sprzedawca posiada 10 sztuk tych części samochodowych. Cena Pompa ABS Citroen AX 1.6 2001 dostawczy. Tanio Pompa ABS Citroen AX 1.6 2001 dostawczy. To wspaniałe autko cechuje się pojemnością silnika 1.6 i jeździ już po autostradach i drogach miejsko-wiejskich od roku 2003. Nadwozie tego pojazdu to dostawczy i producentem tego pojazdu jest Citroen . Ten model AX wychodził w takich wersjach Standard, ., 11, 1.0, 1.0, Spot, spot 5drzwiowy, 1.5d.


Opinie mechaników i blacharzy

Na auto szrocie z częściami używanymi kupiłem pompa abs . Dzięki temu bez przeszkód naprawiłem swoje Citroen AX. Wszyscy mówią, że to jest niezawodny samochód w końcu Citroen AX. Szukałem takiego auta całe życie i wreszcie mam. Gdzieś na forum czytałem że Citroen AX to samochód bardzo bezpieczny z wystarczającym bagażnikiem i dużym zbiornikiem paliwa. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Citroen AX bo mnie to nie interesuje. Właśnie słyszałem ile spala na mieście ten Citroen AX. Więc uwielbiam swój samochód. Pojechałem na giełdę części używanych w Poznaniu po pompa abs do AX. Szukałem szrotu z częściami używanymi do mojego auta i znalazłem w Śrem. Duży auto złom samochodowy z magazynem na którym są części używane do większości aut. Najwięcej mają części z Anglii np silniki samochodowe i ale ja kupiłem pompa abs. Gwarancja na pompa abs okazała się niepotrzebna, część była dobra. Giełda części używanych Słomczyn ceny części nie wiem jakie są bo ja kupuję na aukcjach. Jak kupować na Moto2.pl to proste wpisz pompa abs i znajdą części. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Moja żona pojechała na zakupy i uszkodziła mi samochód Citroen AX. No to pięknie, wspaniałe, szukamy pompa abs. I nie bardzo miałem w głowie gdzie poszukać ale wpadłem na Forum Citroen AX. U mojego ojca chciałem dowiedzieć się jak  osobiście naprawić  pompa abs w Citroen AX. Nie mam pojęcia czy to duży problem ponieważ koleżanka rzadko jeździ na zakupy. Jutro wypije dobrą kawę będę skoncentrowanej i dojadę do celu nie uszkadzając pompa abs do Citroen AX. Nie stać mnie na nowe części więc szukałem na giełdzie internetowej i znalazłem tanio pompa abs. Jak mało kiedy teraz wszystko pasowało do mojego auta dzięki zakupach w Śrem. Doznałem szoku gdy zobaczyłem ile jest pompa abs. Zobaczyłem koło magazynu jeszcze całe nie rozmontowane Citroen AX na części.  


KONTAKT

tanio Pompa ABS Citroen AX

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Pompa ABS Citroen  AX
Pompa ABS Citroen  AX Pompa ABS Citroen  AX
@parent