Pompa ABS Citroen C3 I

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Pompa ABS Citroen  C3 I
Pompa ABS Citroen  C3 I
Pompa ABS Citroen  C3 I
Pompa ABS Citroen  C3 I
Pompa ABS Citroen  C3 I
Pompa ABS Citroen  C3 I
Pompa ABS Citroen  C3 I

Sprzedawcy części do Citroen C3:

giełda części poznań
części używane poznań
części uzywane samochodowe
auto części
moto2.pl
auto szrot
gielda czesci
części używane amerykańskie
zamienne czesci samochodowe
auto części słomczyn
części moto2
auto części poznań
auto części zamienne
giełda części używanych samochodowych poznań
giełda części śląsk
części używane opel
auto szrot samochodowy
auto części gliwice
części szrot samochodowy
auto kasacja części używane
czesci samochodowe uzywane
moto2
auto części warszawa
giełda części moto2.pl
giełda części samochodowych
giełda części słomczyn
auto czesci zamienne
giełda części

Cena Pompa ABS Citroen C3 Cena

Używane części do Citroen C3 w tym miejscu oferuje sprzedaż części używanych o nazwie Pompa ABS. Na naszym portalu ogłoszeń znajdziesz części w kategorii Hamulce. Pokazana tutaj część do samochodu została dodana przez szrot w dniu 2018-03-25 i to aktualna prezentacja do dzisiaj 2018-04-24 - numer oferty 31303831. Część używana Pompa ABS do Citroen C3 I i to zdecydowanie najlepszy moment by ją kupić tutaj. Sprzedający części ma na regałach 10 sztuk tych części samochodowych. Cena Pompa ABS Citroen C3 I 1.5 2005 kombi. Tanio Pompa ABS Citroen C3 I 1.5 2005 kombi. Ta wyjątkowa maszyna ma niezły silniczek o pojemności 1.5 i jeździ już po autostradach i drogach miejsko-wiejskich od roku 2004. Blacha w tej maszynie występuje m.in. nadwoziu kombi i producentem tego pojazdu jest Citroen . Ten model C3 wyszedł na cały świat w wersjach takich jak I, I FL, II.


Opinie mechaników i blacharzy

Kupiłem na złomowisku samochodowym pompa abs . Więc mogłem samemu naprawić swoje Citroen C3 wersja I. Wszystkim kolegą podoba się moje auto po tuningu czyli Citroen C3. To jest najlepsze auto na świecie i bardzo ekonomiczne. Czytałem na forum, że Citroen C3 to najgorsze auto z tym silnikiem ale mnie to nie interesuje bo jestem zadowolony z auta. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Citroen C3 bo mnie to nie interesuje. Wiem że można samemu naprawić Citroen C3. Wiedziałem że kupuję niezawodne auto. Raz tylko szukałem na szrocie pompa abs do C3. Wiem że części można kupić na szrocie w Śrem. To jest chyba największy szrot samochodowy w okolicy mają dużo samochodów na części. Byłem w szoku że znalazłem u nich pompa abs. Dostałem pompa abs od ręki i od razu mogłem montować do auta. Po pojadę już na giełdę do Poznania po części do auta kupię przez neta będzie szybciej i taniej. Zadzwoniłem do Moto2.pl i kupiłem pompa abs do mojego auta. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Gdy wyjeżdżałem z chaty jakaś Babka wjechała mi w dupę auta Citroen C3. Edward będzie musiał szybko wyszukać pompa abs. Zastanawiałem się odkrywałem świat chciałem naprawdę znaleźć coś w Internecie Citroen C3. Pojechałem na stację do ziomka by zrozumieć jak podreperować  pompa abs w Citroen C3. Nie znam się czy to duży problem bo mama mało jeździ do marketów. Gdy wsiądę do pięknego samochodu będę się starał nie uszkodzić pompa abs do Citroen C3. Podczas wieczornych Wojaże internetowych szukałem części i odkryłem bardzo tanio pompa abs. Jak mało kiedy teraz wszystko pasowało do mojego auta dzięki zakupach w Śrem. Doznałem szoku gdy zobaczyłem ile jest pompa abs. Widziałem na tym szrocie całe Citroen C3 na części.  


KONTAKT

tanio Pompa ABS Citroen C3 I

Zadzwoń 703 500 202 Czynne teraz

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Pompa ABS Citroen  C3 I
Pompa ABS Citroen  C3 I Pompa ABS Citroen  C3 I
@parent