Pompa ABS Citroen C3 II

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Pompa ABS Citroen  C3 II
Pompa ABS Citroen  C3 II
Pompa ABS Citroen  C3 II
Pompa ABS Citroen  C3 II
Pompa ABS Citroen  C3 II
Pompa ABS Citroen  C3 II
Pompa ABS Citroen  C3 II

Sprzedawcy części do Citroen C3:

części używane amerykańskie
auto szrot samochodowy
części używane poznań
moto2.pl
moto2
giełda części
auto czesci zamienne
giełda części moto2.pl
giełda części samochodowych
auto części słomczyn
auto szrot
giełda części poznań
części używane opel
zamienne czesci samochodowe
auto kasacja części używane
giełda części słomczyn
auto części zamienne
części moto2
auto części warszawa
gielda czesci
części szrot samochodowy
auto części poznań
czesci samochodowe uzywane
giełda części śląsk
auto części
części uzywane samochodowe
giełda części używanych samochodowych poznań
auto części gliwice

Cena Pompa ABS Citroen C3 Cena

Portal z darmowymi ogłoszeniami części używanych samochodowych Citroen C3 możesz tutaj kupić sporo sprawdzonych części używanych o nazwie Pompa ABS. Najtańsze części samochodowe w dziale Hamulce. Sprzedawca tej części samochodowej dodał ją 2018-03-25 i ten anons bez żadnej ściemy jest dostępny do teraz dnia 2018-04-24 - numer oferty 31303831. Część używana Pompa ABS do Citroen C3 II i wstawiona została do taniej sprzedaży. Sprzedawca części samochodowych na magazynie ma 10 sztuk tych części samochodowych. Cena Pompa ABS Citroen C3 II 1.5 2013 coupe. Tanio Pompa ABS Citroen C3 II 1.5 2013 coupe. Pojemność tego auta to 1.5 i wyjechał z taśmy produkcyjnej w roku 2014. Nadwozie zastosowane dla niniejszego samochodu nieprzeciętnego to coupe i producentem tego pojazdu jest Citroen . Ten model C3 pojawił się na rynku w wersjach I, I FL, II.


Opinie mechaników i blacharzy

W sklepie z częściami używanymi do samochodów kupiłem pompa abs . Pomogło mi to w naprawieniu mojego Citroen C3 wersja II. Wszyscy koledzy namawiał mnie na zakup bezwypadkowego Citroen C3. Tylko jaki olej nalać do niego ale tym się nie przejmuję. Widziałem wczoraj w gazecie że Citroen C3 opinie na temat tego auta nie są najlepsze ale jak znam moje auto i nie mogę się z nimi zgodzić. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Citroen C3 bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że można dołożyć turbosprężarkę do Citroen C3. Ale ja z tego auta nie jestem zadowolony. Gdzie znajdę informacje jak zdemontować i wymienić pompa abs do C3. Na auto szrot samochodowy jeżdżę tylko do Śrem. Na tym szrocie kupiłem części i okazało się że oni tez sprzedają części używane w internecie na Moto2.pl. Szukałem na aukcji internetowej ale kupiłem na tym szrocie pompa abs. Zamontowałem pompa abs do swojego auta i zostałem bohaterem w swoim domu. Czy na giełdzie części Słomczyn kupisz części używane do auta, nie wiem wolę kupować na stronie. Zadzwoniłem po części używane pompa abs do Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Moja przyjaciółka pojechała ze mną do kina i uszkodziła niestety mój piękny samochód Citroen C3. Kurde będę musiał znaleźć część pompa abs. Znajomy powiedział że to nie będzie łatwe zadanie ale szukałem w Internecie Citroen C3. Wraz z mistrzem mechaniki czyli kumplem zajmiemy się naprawą pompa abs w Citroen C3. Nie wiem czy to częsta usterka, bo żona rzadko jeździ na zakupy.  Gdy zabiorę mojego psa ze soba na pewno będę bardziej skoncentrowane i nie uszkodzę pompa abs do Citroen C3. Nie stać mnie na nowe części więc szukałem na giełdzie internetowej i znalazłem tanio pompa abs. Dziadek powiadał że najlepsze interesy robi się w miejscowości Śrem. Jeśli dobrze patrzyłem widziałem tam z 20 szt. pompa abs. Podjechałem swoim autem nasz rod a tam na lawecie czekały już nowe lekko rozbite Citroen C3 na części.  


KONTAKT

tanio Pompa ABS Citroen C3 II

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Pompa ABS Citroen  C3 II
Pompa ABS Citroen  C3 II Pompa ABS Citroen  C3 II
@parent