Pompa ABS Citroen C5 II FL

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Pompa ABS Citroen C5 II FL
Pompa ABS Citroen C5 II FL
Pompa ABS Citroen C5 II FL
Pompa ABS Citroen C5 II FL
Pompa ABS Citroen C5 II FL
Pompa ABS Citroen C5 II FL
Pompa ABS Citroen C5 II FL
Pompa ABS Citroen C5 II FL

Sprzedawcy części do Citroen C5:

giełda części słomczyn
auto części poznań
auto szrot samochodowy
auto kasacja części używane
auto czesci zamienne
auto części
części szrot samochodowy
czesci samochodowe uzywane
części moto2
auto szrot
giełda części używanych samochodowych poznań
zamienne czesci samochodowe
gielda czesci
auto części zamienne
auto części słomczyn
auto części gliwice
giełda części moto2.pl
moto2
części uzywane samochodowe
giełda części
giełda części poznań
części używane amerykańskie
części używane poznań
moto2.pl
giełda części samochodowych
giełda części śląsk
auto części warszawa
części używane opel

Cena Pompa ABS Citroen C5 Cena

Oferty części używanych samochodowych Citroen C5 w tym miejscu oferuje sprzedaż części używanych o nazwie Pompa ABS. Najlepsze części w kategorii Hamulce. Stacja demontażu pojazdu, która wymontowała tę część samochodową dodała niniejsze ogłoszenie w dniu 2018-06-20 i oczywiście to ogłoszenie jest dostępne i aktualne cały czas, nawet do tej chwili 2018-07-16 - numer oferty 31303831. Część używana Pompa ABS do Citroen C5 II FL przeznaczenie ma takie, aby ktoś chętny ją kupił. Oferent będący stacją demontażu pojazdu ma na regałach 10 sztuk tych części samochodowych. Cena Pompa ABS Citroen C5 II FL 1.9 2012 pickup. Tanio Pompa ABS Citroen C5 II FL 1.9 2012 pickup. Zaletą tego auta jest jego pojemność 1.9 i jeździ już po autostradach i drogach miejsko-wiejskich od roku 2017. Nadwodzie tego nieprzeciętnego samochodu to pickup i twórcą tego pojazdu jest Citroen . Ten model C5 na rynku europejskim dostępny jest na pewno w wersjach I, I FL, II, II FL.


Opinie mechaników i blacharzy

W sklepie z częściami używanymi do samochodów kupiłem pompa abs . Mogę zabrać się za naprawę podobno bezawaryjnego Citroen C5 wersja II FL. Długo szukałem ale znalazłem w komisie ładny bezwypadkowy Citroen C5. To jest najlepszy samochód na świecie i bezawaryjny. Słyszałem od mechanika że Citroen C5 to najlepsze auto w swojej klasie i przyzwoicie zachowuje się na drodze, test na torze był ok. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Citroen C5 bo mnie to nie interesuje. Ktoś pisał że bardzo awaryjnym jest Citroen C5. Więc gdzie ja kupie lepszy samochód. Czy ktoś wie gdzie mogę kupić używane pompa abs do C5. Wszystkie części do mojego samochodu kupuje z demontażu na szrocie w Śrem. Duży auto złom samochodowy z magazynem na którym są części używane do większości aut. To chyba jedyny szrot na którym znalazłem pompa abs. Poszukałem pompa abs na szrocie i okazało się że kupiłem to bardzo tanio. Jest już więcej sprzedawców i części niż na giełdzie części używanych w Poznaniu więc kupuję. Coraz więcej szrotów samochodowych sprzedaje na Moto2.pl więc i ja kupiłem tam pompa abs. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Gdy pogoda jest bardzo zła i leje deszcz trzeba uważać aby nie uszkodzić swojego auta Citroen C5. Żona każe mi teraz poszukać pompa abs. Poczułem że to będzie trudne ale musiałem znaleźć część do Citroen C5. Spotkam się z kumplem i pogadam o tym jak naprawić  pompa abs w Citroen C5. Raczej ta usterka która mnie trochę denerwuje nie jest taka straszna, bo sąsiad nie raz to naprawiał. Gdy wieczorem będę wracał postaram się nie popsuć pompa abs do Citroen C5. Mojego wspaniałego kumpla szukałem po Internecie super oferty i znalazłem w nieziemskiej cenie pompa abs. Jak mało kiedy teraz wszystko pasowało do mojego auta dzięki zakupach w Śrem. Doznałem szoku gdy zobaczyłem ile jest pompa abs. Ktoś przyjechał na szrot i zostawił całe Citroen C5 na części.  


KONTAKT

tanio Pompa ABS Citroen C5 II FL

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Pompa ABS Citroen C5 II FL
Pompa ABS Citroen C5 II FL Pompa ABS Citroen C5 II FL
@parent