Pompa ABS Citroen Jumpy II

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Pompa ABS Citroen Jumpy II
Pompa ABS Citroen Jumpy II
Pompa ABS Citroen Jumpy II
Pompa ABS Citroen Jumpy II
Pompa ABS Citroen Jumpy II
Pompa ABS Citroen Jumpy II
Pompa ABS Citroen Jumpy II
Pompa ABS Citroen Jumpy II

Sprzedawcy części do Citroen Jumpy:

giełda części słomczyn
giełda części samochodowych
moto2.pl
giełda części moto2.pl
moto2
auto części warszawa
giełda części poznań
czesci samochodowe uzywane
zamienne czesci samochodowe
części używane amerykańskie
auto części
auto szrot
giełda części śląsk
auto części gliwice
części używane opel
części moto2
giełda części
auto czesci zamienne
auto części poznań
auto części słomczyn
części uzywane samochodowe
giełda części używanych samochodowych poznań
auto szrot samochodowy
części szrot samochodowy
części używane poznań
auto kasacja części używane
auto części zamienne
gielda czesci

Cena Pompa ABS Citroen Jumpy Cena

Dla twojego samochodu wszystkie części do Citroen Jumpy pokazują tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Pompa ABS. Części samochodowe w kategorii Hamulce. Ta część samochodowa została umieszczona w portalu ogłoszenia części używanych w dniu 2018-03-25 i jak najbardziej ta część jest dalej aktualna, aż do teraz 2018-04-26 - numer oferty 31303831. Część używana Pompa ABS do Citroen Jumpy II przeznaczona na sprzedaż. Sprzedawca części posiada aktualnie 10 sztuk tych części samochodowych. Cena Pompa ABS Citroen Jumpy II 2.2 2012 cabrio. Tanio Pompa ABS Citroen Jumpy II 2.2 2012 cabrio. Twórca takiego auta wcisnął pod maskę silnik o pojemności 2.2 i wyjechał z salonu na polskie drogi około 2011. Buda tego pięknego auta występuje w cabrio i producentem tego pojazdu jest Citroen . Ten model Jumpy wyprodukowany został w wersjach I, I FL, II, II FL, 8 osobowy.


Opinie mechaników i blacharzy

Na szrocie w okolicy kupiłem niedawno pompa abs . Wiedziałem jak to zamontować do Citroen Jumpy wersja II. Nie zapomnę jak podwiozłem moją kumpelę i powiedziała, że to świetny ten Citroen Jumpy. To jest najlepsze auto na świecie i bardzo ekonomiczne. Specjaliści mówią że Citroen Jumpy to niezwykle zjawiskowe auto z mocnym silnikiem i niezawodnym i bardzo ekonomiczne. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Citroen Jumpy bo mnie to nie interesuje. Wiem że można samemu naprawić Citroen Jumpy. Jestem dumny z posiadania tego auta. W moim aucie coś się zepsuło podejrzewam że to pompa abs do Jumpy. Na szczęście znalazłem szrot samochodowy w Śrem. Szrot tak duży jak giełda części używanych w Poznaniu - Przeźmierowo na którą często jeździłem po części. Jeśli tez szukasz takiej części to widziałem że mają na złomie więcej pompa abs. Poszukałem pompa abs na szrocie i okazało się że kupiłem to bardzo tanio. Ostatni raz byłem na giełdzie części Słomczyn, wolę kupować w Internecie mają wszystko. Zgłosiłem poszukiwanie pompa abs na Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Moja żona pojechała na zakupy i uszkodziła mi samochód Citroen Jumpy. Żona każe mi teraz poszukać pompa abs. Teraz będę chciał bardzo mocno znaleźć ten część ale gdzie ja tego poszukam może znajdę w Internecie Citroen Jumpy. Chciałem zaczerpnąć porady mechanika jak wymienić samemu pompa abs w Citroen Jumpy. Prawdopodobnie to nie jest duży problem ale musiałem Zająć się kotem. Gdy pomyślę o pysznym obiedzie pojadę bezpiecznie i nie uszkodzę pompa abs do Citroen Jumpy. Nie stać mnie na nowe części więc szukałem na giełdzie internetowej i znalazłem tanio pompa abs. To był super dzień gdy wiedziałem że jadę do miejscowości Śrem. Chyba największa ilość pompa abs. Zauważyłem na tym wielkim szrocie lekko puknięte Citroen Jumpy na części.  


KONTAKT

tanio Pompa ABS Citroen Jumpy II

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Pompa ABS Citroen Jumpy II
Pompa ABS Citroen Jumpy II Pompa ABS Citroen Jumpy II
@parent