Pompa ABS Citroen Xsara FL

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Pompa ABS Citroen Xsara FL
Pompa ABS Citroen Xsara FL
Pompa ABS Citroen Xsara FL
Pompa ABS Citroen Xsara FL
Pompa ABS Citroen Xsara FL
Pompa ABS Citroen Xsara FL
Pompa ABS Citroen Xsara FL
Pompa ABS Citroen Xsara FL

Sprzedawcy części do Citroen Xsara:

części używane poznań
giełda części poznań
auto szrot
części używane opel
części moto2
moto2.pl
auto części gliwice
czesci samochodowe uzywane
moto2
części uzywane samochodowe
giełda części moto2.pl
części szrot samochodowy
auto części warszawa
giełda części
gielda czesci
auto szrot samochodowy
auto czesci zamienne
giełda części używanych samochodowych poznań
giełda części słomczyn
auto części słomczyn
części używane amerykańskie
auto części poznań
zamienne czesci samochodowe
giełda części samochodowych
auto części zamienne
auto części
giełda części śląsk
auto kasacja części używane

Cena Pompa ABS Citroen Xsara Cena

Dla twojego samochodu wszystkie części do Citroen Xsara i uzyskasz tutaj najtańszą ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Pompa ABS. Wybierz części samochodowe z kategorii Hamulce. Niniejsza część używana do samochodu została upubliczniona dnia 2018-03-25 a w tej chwili ta oferta jest non stop jest wartościowa i dostępna, pospiesz się, bo może być sprzedana nawet dziś czyli 2018-04-26 - numer oferty 31303831. Część używana Pompa ABS do Citroen Xsara FL jest zaprezentowane w celu sprzedaży. Wystawiający oznajmił nam, że ma na tę chwilę dostępne 10 sztuk tych części samochodowych. Cena Pompa ABS Citroen Xsara FL 1.9 2004 dostawczy. Tanio Pompa ABS Citroen Xsara FL 1.9 2004 dostawczy. Samochód ten posiada pojemność silnika 1.9 i wyjechał z salonu na polskie drogi około 2004. Buda tego auta to dostawczy i producentem tego pojazdu jest Citroen . Ten model Xsara pojawił się na rynku zachodnim i w Polsce w takich wersjach Standard, FL.


Opinie mechaników i blacharzy

Kupiłem na złomowisku samochodowym pompa abs . Wiedziałem jak to zamontować do Citroen Xsara wersja FL. Wszyscy mówią, że to jest niezawodny samochód w końcu Citroen Xsara. To jest najlepsze auto na świecie i bardzo ekonomiczne. Gdzieś na forum czytałem że Citroen Xsara to najlepsze model w gamie aut tej marki i najwygodniejsze, dlatego nie chcę innego. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Citroen Xsara bo mnie to nie interesuje. Słyszałem ile kosztują części używane do Citroen Xsara. Jestem dumny z posiadania tego auta. Dowiedziałem się o internetowej giełdzie części używanych Moto2.pl i kupiłem tam pompa abs do Xsara. Nie szukałem daleko części miała stacja demontażu pojazdów Śrem. Mogłem zobaczyć na szrocie jak rozbiera się na części samochody z anglii czyli angliki na czesic oni są bezpośrednim importerem ze szrotu pod Londynem To chyba jedyny szrot na którym znalazłem pompa abs. Zamontowałem pompa abs do swojego auta i zostałem bohaterem w swoim domu. Nie wiem jakie są ceny części używanych na giełdzie w Poznaniu bo ja kupuję przez Internet. Jak kupować na Moto2.pl to proste wpisz pompa abs i znajdą części. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Gdy wyjeżdżałem z chaty jakaś Babka wjechała mi w dupę auta Citroen Xsara. Chyba będę na moto2 musiał poszukać pompa abs. nie wiedziałem gdzie więc szukałem na forum Citroen Xsara. Niezależnie od pogody podjadę do przyjaciela i dowiem się jak naprawić  pompa abs w Citroen Xsara. Nie znam się czy to duży problem bo mama mało jeździ do marketów. innym razem gdy pojadę na pewno taksówką to nie uszkodzę pompa abs do Citroen Xsara. Stwierdziłem że poszukam w Internecie na moto2 i tanio kupię pompa abs. Nigdzie indziej jak w  Śrem. Chyba największa ilość pompa abs. Gdy tam dojechałem stały auta gotowe do demontażu Citroen Xsara na części.  


KONTAKT

tanio Pompa ABS Citroen Xsara FL

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Pompa ABS Citroen Xsara FL
Pompa ABS Citroen Xsara FL Pompa ABS Citroen Xsara FL
@parent