Pompa ABS Daewoo

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Pompa ABS Daewoo
Pompa ABS Daewoo

Sprzedawcy części do Daewoo :

giełda części poznań
giełda części moto2.pl
części używane opel
giełda części
auto części zamienne
moto2
auto czesci zamienne
giełda części śląsk
auto części poznań
gielda czesci
czesci samochodowe uzywane
moto2.pl
części szrot samochodowy
auto części słomczyn
części moto2
auto części
giełda części używanych samochodowych poznań
części uzywane samochodowe
zamienne czesci samochodowe
części używane amerykańskie
auto szrot samochodowy
auto części gliwice
auto kasacja części używane
auto szrot
giełda części samochodowych
giełda części słomczyn
auto części warszawa
części używane poznań

Cena Pompa ABS Daewoo Cena

Używane części do Daewoo znajdziesz tutaj, a teraz zapoznaj się z atrakcyjną propozycją części używanych o nazwie Pompa ABS. Znajdziesz u nas części w kategorii Hamulce. Stacja demontażu pojazdu, która wymontowała tę część samochodową dodała niniejsze ogłoszenie w dniu 2018-03-25 i to aktualna prezentacja do dzisiaj 2018-04-26 - numer oferty 31303831. Część używana Pompa ABS do Daewoo przeznaczona jest dla blacharza lub mechanika lub zwykłego Kowalskiego rzecz jasna – na sprzedaż. Sprzedawca ma dostępne w tej chwili 10 sztuk tych części samochodowych. Cena Pompa ABS Daewoo 1.8 1999 hatchback. Tanio Pompa ABS Daewoo 1.8 1999 hatchback. Samochód ten posiada pojemność silnika 1.8 i wyprodukowany został w roku 2007. Nadwozie tego pojazdu to hatchback i producentem tego pojazdu jest Daewoo. Ten model wychodził w takich wersjach Standard.


Opinie mechaników i blacharzy

Kupiłem na złomowisku samochodowym pompa abs . Nic więcej nie potrzebowałem do naprawy mojego Daewoo. Nie wiedziałem gdzie kupić auto ale udało się kupić Daewoo. Szukałem takiego auta całe życie i wreszcie mam. Ktoś na facebooku pisał że Daewoo to niezwykle zjawiskowe auto z mocnym silnikiem i niezawodnym i bardzo ekonomiczne. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Daewoo bo mnie to nie interesuje. Ktoś pisał że bardzo awaryjnym jest Daewoo. Ważne że jestem z niego zadowolony. Wczoraj auto uległo awarii i potrzebowałem pompa abs do ZZZ Inny. Na szczęście znalazłem szrot samochodowy w Śrem. Największy szrot samochodowy w mojej miejscowości i w dodatku mają używane silniki z anglii z gwarancją. Myślałem, że mają części tylko do samochodów francuskich ale kupiłem u nich pompa abs. Zamontowałem pompa abs do swojego auta i zostałem bohaterem w swoim domu. Po co kupować części używane do samochodów na giełdzie w Poznaniu skoro w necie jest taniej. Wszędzie szukałem pompa abs i znalazłem na szrocie Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Moja przyjaciółka pojechała ze mną do kina i uszkodziła niestety mój piękny samochód Daewoo. Pojawiła się potrzeba znalezienia pompa abs. Zastanawiałem się odkrywałem świat chciałem naprawdę znaleźć coś w Internecie Daewoo. To niesamowite uczucie gdy wiem że mogę sam naprawić pompa abs w Daewoo. Prawdopodobnie to nie jest duży problem ale musiałem Zająć się kotem. Gdy pomyślę o pysznym obiedzie pojadę bezpiecznie i nie uszkodzę pompa abs do Daewoo. Na szczęście ktoś wymyślił giełda części używanych moto2.pl i kupiłem tanio pompa abs. Chyba najlepsza oferta prosto z moto2 Znaleziona w Śrem. Tam mają dużo pompa abs. Zobaczyłem na tym placu calutkie Daewoo na części.  


KONTAKT

tanio Pompa ABS Daewoo

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Pompa ABS Daewoo
@parent