Pompa ABS Daihatsu Cuore

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Pompa ABS Daihatsu Cuore
Pompa ABS Daihatsu Cuore
Pompa ABS Daihatsu Cuore
Pompa ABS Daihatsu Cuore
Pompa ABS Daihatsu Cuore
Pompa ABS Daihatsu Cuore
Pompa ABS Daihatsu Cuore
Pompa ABS Daihatsu Cuore

Sprzedawcy części do Daihatsu Cuore:

giełda części śląsk
części używane opel
giełda części moto2.pl
zamienne czesci samochodowe
moto2
części moto2
giełda części słomczyn
auto kasacja części używane
auto szrot
giełda części używanych samochodowych poznań
giełda części poznań
części używane poznań
gielda czesci
auto części zamienne
części używane amerykańskie
auto części
moto2.pl
auto części poznań
giełda części
auto szrot samochodowy
auto części słomczyn
auto części gliwice
części szrot samochodowy
giełda części samochodowych
auto części warszawa
części uzywane samochodowe
czesci samochodowe uzywane
auto czesci zamienne

Cena Pompa ABS Daihatsu Cuore Cena

Oferty sprzedaży części samochodowych Daihatsu Cuore przedstawiamy tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Pompa ABS. Tanie części samochodowe wg działu Hamulce. Niniejsza część używana do samochodu została upubliczniona dnia 2018-06-20 i jak najbardziej ta część jest dalej aktualna, aż do teraz 2018-07-20 - numer oferty 31303831. Część używana Pompa ABS do Daihatsu Cuore i wystawiono ją tutaj na sprzedaż. Oferent posiada 10 sztuk tych części samochodowych. Cena Pompa ABS Daihatsu Cuore 1.8 1999 van (minibus). Tanio Pompa ABS Daihatsu Cuore 1.8 1999 van (minibus). Pojemność tego auta to 1.8 i wyjechał z taśmy produkcyjnej w roku 1998. Nadwozie zastosowane dla niniejszego samochodu nieprzeciętnego to van (minibus) i producentem chwalącym się tym pojazdem jest producent Daihatsu. Ten model Cuore wychodził w różnych wersjach m.in. Standard, 0.8 kat, 7, VII L250 L251, 1999, L7, 1,0 Kat, 7, hatchback, chedzbek.


Opinie mechaników i blacharzy

Szukałem na szrocie samochodowym pompa abs i mogłem dzięki temu naprawić ulubione Daihatsu Cuore. Nie wiedziałem gdzie kupić auto ale udało się kupić Daihatsu Cuore. I wiem kto ma części używane do mojego auta. Gdzieś na forum czytałem że Daihatsu Cuore W niemieckich komisach można znaleźć ładny egzemplarz z małym przebiegiem i bezwypadkowy. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Daihatsu Cuore bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że można dołożyć turbosprężarkę do Daihatsu Cuore. Wiedziałem że kupuję niezawodne auto. Pojechałem na giełdę części używanych w Poznaniu po pompa abs do Cuore. Wiem że części można kupić na szrocie w Śrem. Mogłem zobaczyć na szrocie jak rozbiera się na części samochody z anglii czyli angliki na czesic oni są bezpośrednim importerem ze szrotu pod Londynem Myślałem, że mają części tylko do samochodów francuskich ale kupiłem u nich pompa abs. Nie wiem czy pompa abs pasuje z anglika ale kupiłem bo było tanio Giełda części używanych Słomczyn ceny części nie wiem jakie są bo ja kupuję na aukcjach. Moto2.pl znalazł dla mnie pompa abs poszukiwania za darmo. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Podczas bardzo brzydkiego dnia chciałem zrobić zakupy wieczorem ale na parkingu ktoś uderzył w mój samochód Daihatsu Cuore. Chyba będę na moto2 musiał poszukać pompa abs. I co teraz zrobić czas popytać znajomych o części Daihatsu Cuore. Pojechałem na stację do ziomka by zrozumieć jak podreperować  pompa abs w Daihatsu Cuore. Ohh znowu jakiś problem z autem, ale to nie powinno zająć za wiele czasu.  Po smacznym śniadaniu będę ogarnięty i nie rozwalę pompa abs do Daihatsu Cuore. Na szczęście ktoś wymyślił giełda części używanych moto2.pl i kupiłem tanio pompa abs. Kasa nie leży na ulicy więc kupiłem części w Śrem. Jeśli dobrze patrzyłem widziałem tam z 20 szt. pompa abs. Zobaczyłem koło magazynu jeszcze całe nie rozmontowane Daihatsu Cuore na części.  


KONTAKT

tanio Pompa ABS Daihatsu Cuore

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Pompa ABS Daihatsu Cuore
Pompa ABS Daihatsu Cuore Pompa ABS Daihatsu Cuore
@parent