Pompa ABS Fiat Croma FL

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Pompa ABS Fiat Croma FL
Pompa ABS Fiat Croma FL
Pompa ABS Fiat Croma FL
Pompa ABS Fiat Croma FL
Pompa ABS Fiat Croma FL
Pompa ABS Fiat Croma FL
Pompa ABS Fiat Croma FL
Pompa ABS Fiat Croma FL
Pompa ABS Fiat Croma FL

Sprzedawcy części do Fiat Croma:

części uzywane samochodowe
giełda części używanych samochodowych poznań
części używane opel
giełda części śląsk
auto kasacja części używane
giełda części samochodowych
części używane poznań
auto części warszawa
giełda części
auto części poznań
zamienne czesci samochodowe
gielda czesci
części moto2
czesci samochodowe uzywane
moto2
auto szrot
części używane amerykańskie
auto czesci zamienne
giełda części słomczyn
auto części zamienne
moto2.pl
auto szrot samochodowy
części szrot samochodowy
auto części
giełda części moto2.pl
auto części gliwice
auto części słomczyn
giełda części poznań

Cena Pompa ABS Fiat Croma Cena

Tanie części do Fiat Croma i uzyskasz tutaj najtańszą ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Pompa ABS. Prezentujemy części samochodowe w segmencie Hamulce. Tutejsza oferta na część samochodową dodana została 2018-03-25 i jak najbardziej ta część jest dalej aktualna, aż do teraz 2018-04-26 - numer oferty 31303831. Część używana Pompa ABS do Fiat Croma FL jest wystawiona dla klienta mechanika itp. na sprzedaż. Sprzedawca części posiada aktualnie 10 sztuk tych części samochodowych. Cena Pompa ABS Fiat Croma FL 1.9 2009 kombi. Tanio Pompa ABS Fiat Croma FL 1.9 2009 kombi. Trochę pali te auto, bo pojemność tego samochodu to 1.9 i wyjechał z taśmy produkcyjnej w roku 2011. Nadwozie zastosowane w tym aucie to segment nadwozia kombi i ten samochód produkuje Fiat. Ten model Croma wychodził w takich wersjach Standard, FL.


Opinie mechaników i blacharzy

Na internetowej giełdzie kupiłem pompa abs . Mogę zabrać się za naprawę podobno bezawaryjnego Fiat Croma wersja FL. Wszyscy mówią, że to jest niezawodny samochód w końcu Fiat Croma. To jest najlepszy samochód na świecie i bezawaryjny. Ludzie mówią, że Fiat Croma to bardzo awaryjne auto, ale Ja się z tym nie zgadzam. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Fiat Croma bo mnie to nie interesuje. Właśnie słyszałem ile spala na mieście ten Fiat Croma. Ważne że jestem z niego zadowolony. Na aukcji używanych części samochodowych znalazłem pompa abs do Croma. Najtańsze części używane do samochodu kupiłem w Śrem. Największy szrot samochodowy w mojej miejscowości i w dodatku mają używane silniki z anglii z gwarancją. Jeśli tez szukasz takiej części to widziałem że mają na złomie więcej pompa abs. Kupiłem pompa abs i od razu sam zamontowałem do samochodu. Nie pojadę już na kiermasz części do Poznania bo kupuję części używane przez internet. Zadzwoniłem do Moto2.pl i kupiłem pompa abs do mojego auta. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Gdy wyjeżdżałem z chaty jakaś Babka wjechała mi w dupę auta Fiat Croma. Gdzie ja znajdę takie tanie pompa abs. Myślałem patrzyłem i szukałem w Internecie Fiat Croma. Bardzo chętnie porozmawiam z nauczycielem aby naprawić pompa abs w Fiat Croma. Nie wiem czy to częsta usterka, bo żona rzadko jeździ na zakupy.  Następnym razem pojadę sam i nie uszkodzę [nazwa części] do [marka model].  pompa abs do Fiat Croma. Mój dziadek powiadał że najlepsza oferta zawsze będzie na moto2 i kupiłem tanio pompa abs. Zrobiłem lepsze zakupy niż żona. W okolicznym szrocie koło Śrem. Jeśli dobrze patrzyłem widziałem tam z 20 szt. pompa abs. Właściciel złomowiska pokazał mi samochody całe Fiat Croma na części.  


KONTAKT

tanio Pompa ABS Fiat Croma FL

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Pompa ABS Fiat Croma FL
Pompa ABS Fiat Croma FL Pompa ABS Fiat Croma FL
@parent