Pompa ABS Fiat Scudo I

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Pompa ABS Fiat Scudo I
Pompa ABS Fiat Scudo I
Pompa ABS Fiat Scudo I
Pompa ABS Fiat Scudo I
Pompa ABS Fiat Scudo I
Pompa ABS Fiat Scudo I
Pompa ABS Fiat Scudo I
Pompa ABS Fiat Scudo I
Pompa ABS Fiat Scudo I
Pompa ABS Fiat Scudo I

Sprzedawcy części do Fiat Scudo:

giełda części
auto części gliwice
części moto2
giełda części poznań
giełda części śląsk
części uzywane samochodowe
auto części
auto części słomczyn
zamienne czesci samochodowe
auto kasacja części używane
auto części poznań
czesci samochodowe uzywane
auto czesci zamienne
auto części warszawa
giełda części używanych samochodowych poznań
moto2
części używane opel
giełda części słomczyn
gielda czesci
auto szrot samochodowy
auto szrot
moto2.pl
giełda części samochodowych
części szrot samochodowy
giełda części moto2.pl
części używane amerykańskie
auto części zamienne
części używane poznań

Cena Pompa ABS Fiat Scudo Cena

Tanie części do Fiat Scudo znajdziesz tutaj, a teraz zapoznaj się z atrakcyjną propozycją części używanych o nazwie Pompa ABS. Tanie oferty sprzedaży części samochodowych w kategorii Hamulce. Tutejsza oferta na część samochodową dodana została 2018-03-25 i oczywiście to ogłoszenie jest dostępne i aktualne cały czas, nawet do tej chwili 2018-04-23 - numer oferty 31303831. Część używana Pompa ABS do Fiat Scudo I i wstawiona została do taniej sprzedaży. Stacja demontażu pojazdu przechowuje 10 sztuk tych części samochodowych. Cena Pompa ABS Fiat Scudo I 2.4 2004 dostawczy. Tanio Pompa ABS Fiat Scudo I 2.4 2004 dostawczy. Producent tego auta zamontował silnik o poj. 2.4 i rozpoczęto produkcję tego autka w roku 2002. Buda tego pojazdu to dostawczy i ten samochód produkuje Fiat. Ten model Scudo możliwy jest do zobaczenia w wersjach I, I FL, II.


Opinie mechaników i blacharzy

Kupiłem na stacji demontażu pojazdów pompa abs . Podobno najczęściej psująca się część do Fiat Scudo wersja I. Czuję się świetnie kiedy jeżdżę moim sportowym tuningowym Fiat Scudo. To jest fajny samochód nawet nie sprawdzam jakie ma spalanie. W niemieckim komisie mówili że Fiat Scudo w komisie samochodowym to bardzo często spotykane auto i najczęściej kupowane używane auto. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Fiat Scudo bo mnie to nie interesuje. Czytałem że są o najczęściej występujące usterki w Fiat Scudo. Wiedziałem że kupuję niezawodne auto. Wczoraj auto uległo awarii i potrzebowałem pompa abs do Scudo. Mały lokalny szrot z częściami ale kupiłem części używane w Śrem. To jest duży szrot samochodowy z ogromnym magazynem części używanych do samochodów. To chyba jedyny szrot na którym znalazłem pompa abs. Poszukałem pompa abs na szrocie i okazało się że kupiłem to bardzo tanio. Czy na giełdzie części Słomczyn kupisz części używane do auta, nie wiem wolę kupować na stronie. Jak kupować na Moto2.pl to proste wpisz pompa abs i znajdą części. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Gdy pogoda jest bardzo zła i leje deszcz trzeba uważać aby nie uszkodzić swojego auta Fiat Scudo. Żona każe mi teraz poszukać pompa abs. I co by teraz tutaj zrobić może poszukam na stronie fanklub Fiat Scudo. Wraz z mistrzem mechaniki czyli kumplem zajmiemy się naprawą pompa abs w Fiat Scudo. Nie mam pojęcia czy to duży problem ponieważ koleżanka rzadko jeździ na zakupy. Nazajutrz usiądę do auta i ruszę powoli aby nie uszkodzić pompa abs do Fiat Scudo. Podczas wieczornych Wojaże internetowych szukałem części i odkryłem bardzo tanio pompa abs. Mój starszy brat ma dziewczynę w Śrem. Kuzynka nie mogła uwierzyć jak zobaczyła ile jest szt. pompa abs. Zobaczyłem na tym placu calutkie Fiat Scudo na części.  


KONTAKT

tanio Pompa ABS Fiat Scudo I

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Pompa ABS Fiat Scudo I
Pompa ABS Fiat Scudo I Pompa ABS Fiat Scudo I
@parent