Pompa ABS Fiat Siena I

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Pompa ABS Fiat Siena I
Pompa ABS Fiat Siena I
Pompa ABS Fiat Siena I
Pompa ABS Fiat Siena I
Pompa ABS Fiat Siena I
Pompa ABS Fiat Siena I
Pompa ABS Fiat Siena I

Sprzedawcy części do Fiat Siena:

giełda części
auto szrot
auto części poznań
giełda części poznań
auto części warszawa
auto kasacja części używane
auto czesci zamienne
czesci samochodowe uzywane
części używane amerykańskie
auto części słomczyn
giełda części słomczyn
giełda części śląsk
części moto2
giełda części samochodowych
auto części
gielda czesci
części używane opel
giełda części moto2.pl
części uzywane samochodowe
auto części gliwice
części szrot samochodowy
auto szrot samochodowy
giełda części używanych samochodowych poznań
moto2.pl
auto części zamienne
moto2
zamienne czesci samochodowe
części używane poznań

Cena Pompa ABS Fiat Siena Cena

Części używane samochodowe na portalu z ofertami do Fiat Siena i uzyskasz tutaj najtańszą ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Pompa ABS. Tanie oferty sprzedaży części samochodowych w kategorii Hamulce. Ta część samochodowa została umieszczona w portalu ogłoszenia części używanych w dniu 2018-03-25 i w tym momencie to ogłoszenie jest dalej aktywne do dziś 2018-04-26 - numer oferty 31303831. Część używana Pompa ABS do Fiat Siena I jest wystawiona dla klienta mechanika itp. na sprzedaż. Wystawiający przekazał naszej firmie, iż do dnia niniejszego ma 10 sztuk tych części samochodowych. Cena Pompa ABS Fiat Siena I 2.3 1999 kombi. Tanio Pompa ABS Fiat Siena I 2.3 1999 kombi. Producent tego auta zamontował silnik o poj. 2.3 i ponoć z taśmy prosto z fabryki na polskie ulice trafił dokładnie w roku 2001. Blacha w tej maszynie występuje m.in. nadwoziu kombi i producentem tego pojazdu jest Fiat. Ten model Siena wyjechał na polskie ulice w wersjach takich jak I, II.


Opinie mechaników i blacharzy

Szukałem na szrocie samochodowym pompa abs i mogłem dzięki temu naprawić ulubione Fiat Siena wersja I. Chciałem sprowadzić z Niemiec ale kupiłem w Polsce moje Fiat Siena. To jest najlepsze auto na świecie i bardzo ekonomiczne. W niemieckim komisie mówili że Fiat Siena to najlepsze auto w swojej klasie i przyzwoicie zachowuje się na drodze, test na torze był ok. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Fiat Siena bo mnie to nie interesuje. Chyba zapiszę się do klubu miłośników fanklub Fiat Siena. Kocham te samochody. Czytałem na forum jak samemu wymienić pompa abs do Siena. Nie szukałem daleko części miała stacja demontażu pojazdów Śrem. Największy szrot samochodowy w moim mieście więc tam kupuję klamoty do auta. Byłem w szoku że znalazłem u nich pompa abs. Dostałem pompa abs od ręki i od razu mogłem montować do auta. Nie pojadę już na kiermasz części do Poznania bo kupuję części używane przez internet. Zadzwoniłem do Moto2.pl i kupiłem pompa abs do mojego auta. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Gdy wyjechałem z treningu jakiś gościu uszkodził mój samochód Fiat Siena. No to pięknie, wspaniałe, szukamy pompa abs. Poczułem że to będzie trudne ale musiałem znaleźć część do Fiat Siena. Skontaktuje się ze znajomym i pogadam jak naprawić samemu pompa abs w Fiat Siena. Ohh znowu jakiś problem z autem, ale to nie powinno zająć za wiele czasu.  Gdy wieczorem będę wracał postaram się nie popsuć pompa abs do Fiat Siena. Mój dziadek powiadał że najlepsza oferta zawsze będzie na moto2 i kupiłem tanio pompa abs. Dzięki mojemu znajomemu szybko i tanio znalazłem części w Śrem. Takiej ilości jeszcze nigdzie nie było bardzo bardzo bardzo wiele pompa abs. Gdy przyjechałem na ten malutki Szrot zobaczyłem częściowo rozebrane Fiat Siena na części.  


KONTAKT

tanio Pompa ABS Fiat Siena I

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Pompa ABS Fiat Siena I
Pompa ABS Fiat Siena I Pompa ABS Fiat Siena I
@parent