Pompa ABS Ford Taurus

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Pompa ABS Ford Taurus
Pompa ABS Ford Taurus
Pompa ABS Ford Taurus
Pompa ABS Ford Taurus
Pompa ABS Ford Taurus
Pompa ABS Ford Taurus
Pompa ABS Ford Taurus
Pompa ABS Ford Taurus

Sprzedawcy części do Ford Taurus:

auto części warszawa
auto czesci zamienne
zamienne czesci samochodowe
giełda części moto2.pl
czesci samochodowe uzywane
giełda części
giełda części śląsk
auto części zamienne
części szrot samochodowy
auto części gliwice
części używane opel
części używane poznań
auto części poznań
części moto2
giełda części samochodowych
giełda części używanych samochodowych poznań
giełda części słomczyn
auto części
auto szrot samochodowy
giełda części poznań
auto szrot
moto2.pl
części używane amerykańskie
gielda czesci
auto kasacja części używane
moto2
części uzywane samochodowe
auto części słomczyn

Cena Pompa ABS Ford Taurus Cena

Tanie części do Ford Taurus znajdziesz tutaj, a teraz zapoznaj się z atrakcyjną propozycją części używanych o nazwie Pompa ABS. Części samochodowe w kategorii Hamulce. Ta tania część używana wymontowana z samochodu została wystawiona 2018-06-20 i jak najbardziej ta część jest dalej aktualna, aż do teraz 2018-07-20 - numer oferty 31303831. Część używana Pompa ABS do Ford Taurus i widnieje tutaj jako do sprzedania. Sprzedawca ma dostępne w tej chwili 10 sztuk tych części samochodowych. Cena Pompa ABS Ford Taurus 2.4 1998 sedan. Tanio Pompa ABS Ford Taurus 2.4 1998 sedan. Trochę pali te auto, bo pojemność tego samochodu to 2.4 i jak mawiał mój najlepszy mechanik wyprodukowano, go o 5 la za późno, bo dopiero w roku 2001. Karoseria w tym samochodziku to nadwozie sedan i produkuje ten samochód marka Ford. Ten model Taurus pojawił się na rynku w wersjach Standard, mk, ford, LX DOHC.


Opinie mechaników i blacharzy

Szukałem na szrocie samochodowym pompa abs . Nic więcej nie potrzebowałem do naprawy mojego Ford Taurus. Nie wiedziałem gdzie kupić auto ale udało się kupić Ford Taurus. Najmocniejsza wersja silnikowa to jest to co uwielbiam. Dowiedziałem się od kolegi że Ford Taurus to najlepsze auto w swojej klasie i przyzwoicie zachowuje się na drodze, test na torze był ok. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Ford Taurus bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najmniej awaryjnym samochodem jest Ford Taurus. Więc gdzie ja kupie lepszy samochód. W moim aucie coś się zepsuło podejrzewam że to pompa abs do Taurus. Na szczęście znalazłem szrot samochodowy w Śrem. Mogłem zobaczyć na szrocie jak rozbiera się na części samochody z anglii czyli angliki na czesic oni są bezpośrednim importerem ze szrotu pod Londynem Najwięcej mają części z Anglii np silniki samochodowe i ale ja kupiłem pompa abs. Kupiłem pompa abs i od razu sam zamontowałem do samochodu. Nie wiem jakie są ceny części używanych na giełdzie w Poznaniu bo ja kupuję przez Internet. Gdzie szukać pompa abs najlepiej na stronie Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Dzisiaj rano wyruszyłem do pracy aż nagle okazało się że uszkodziłem swój samochód Ford Taurus. Pojawiła się potrzeba znalezienia pompa abs. Byłem zdezorientowany a wiedziałem że muszę znaleźć na moto2 Ford Taurus. To niesamowite uczucie gdy wiem że mogę sam naprawić pompa abs w Ford Taurus. Nie znam się czy to duży problem bo mama mało jeździ do marketów. Gdy wieczorem będę wracał postaram się nie popsuć pompa abs do Ford Taurus. Wiedziałem że aby znaleźć tanio części najlepiej poszukać na szrocie i kupić pompa abs. Nigdzie indziej jak w  Śrem. Już z Górki gdy jechałem widziałem że mają mega dużo pompa abs. Zauważyłem na tym wielkim szrocie lekko puknięte Ford Taurus na części.  


KONTAKT

tanio Pompa ABS Ford Taurus

Zadzwoń 703 500 202 Czynne teraz

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Pompa ABS Ford Taurus
Pompa ABS Ford Taurus Pompa ABS Ford Taurus
@parent