Pompa ABS Ford Transit IV

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Pompa ABS Ford Transit IV
Pompa ABS Ford Transit IV
Pompa ABS Ford Transit IV
Pompa ABS Ford Transit IV
Pompa ABS Ford Transit IV
Pompa ABS Ford Transit IV
Pompa ABS Ford Transit IV
Pompa ABS Ford Transit IV

Sprzedawcy części do Ford Transit:

gielda czesci
zamienne czesci samochodowe
giełda części śląsk
części używane amerykańskie
części używane poznań
giełda części poznań
giełda części
auto szrot
giełda części słomczyn
czesci samochodowe uzywane
auto czesci zamienne
moto2.pl
moto2
auto części warszawa
giełda części samochodowych
części używane opel
części moto2
auto części zamienne
giełda części używanych samochodowych poznań
auto części
części uzywane samochodowe
auto części słomczyn
giełda części moto2.pl
części szrot samochodowy
auto części gliwice
auto kasacja części używane
auto szrot samochodowy
auto części poznań

Cena Pompa ABS Ford Transit Cena

Popularny serwis ogłoszeń motoryzacyjnych z ofertami części do Ford Transit pokazują tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Pompa ABS. Najlepsze części w kategorii Hamulce. Niniejsza część używana do samochodu została upubliczniona dnia 2018-03-25 i oczywiście to ogłoszenie jest dostępne i aktualne cały czas, nawet do tej chwili 2018-04-25 - numer oferty 31303831. Część używana Pompa ABS do Ford Transit IV i wystawiono ją tutaj na sprzedaż. Wystawiający przekazał naszej firmie, iż do dnia niniejszego ma 10 sztuk tych części samochodowych. Cena Pompa ABS Ford Transit IV 1.9 1991 kombi. Tanio Pompa ABS Ford Transit IV 1.9 1991 kombi. Samochód ten posiada pojemność silnika 1.9 i ponoć z taśmy prosto z fabryki na polskie ulice trafił dokładnie w roku 1994. Bryła tego samochodu to kombi i przez wiele lat ten samochód produkowany był, albo i jest cały czas przez markę Ford. Ten model Transit dostępny jest w wersjach III, IV, V, VI, VII, VIII.


Opinie mechaników i blacharzy

Na giełdzie części używanych kupiłem pompa abs . Dzięki temu bez przeszkód naprawiłem swoje Ford Transit wersja IV. Nie zapomnę jak podwiozłem moją kumpelę i powiedziała, że to świetny ten Ford Transit. Wszyscy teraz chcą taki samochód za w dobrej cenie. Warsztat ze specjalizacją mówi że Ford Transit to najgorsze auto z tym silnikiem ale mnie to nie interesuje bo jestem zadowolony z auta. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Ford Transit bo mnie to nie interesuje. Ktoś pisał że bardzo awaryjnym jest Ford Transit. Ważne że mi się nie psuje. Szukałem wszędzie ale znalazłem na szrocie pompa abs do Transit. Mały lokalny szrot z częściami ale kupiłem części używane w Śrem. Na tym szrocie kupiłem części i okazało się że oni tez sprzedają części używane w internecie na Moto2.pl. Najwięcej mają części z Anglii np silniki samochodowe i ale ja kupiłem pompa abs. Zamontowałem pompa abs do swojego auta i zostałem bohaterem w swoim domu. Ostatni raz byłem na giełdzie części Słomczyn, wolę kupować w Internecie mają wszystko. Zadzwoniłem do Moto2.pl i kupiłem pompa abs do mojego auta. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
No wspaniale wyjeżdżam z marketu a tam jakiś osioł uderza w mój samochód Ford Transit. Chyba będę na moto2 musiał poszukać pompa abs. Poczułem że to będzie trudne ale musiałem znaleźć część do Ford Transit. Pojechałem na stację do ziomka by zrozumieć jak podreperować  pompa abs w Ford Transit. Rzadko spotyka się taką usterkę ale to chyba przez małe używanie auta. Gdy wsiądę do pięknego samochodu będę się starał nie uszkodzić pompa abs do Ford Transit. Przyszedł ten moment aby znaleźć nową część ale była droga więc poszukałem taniej pompa abs. Jak mało kiedy teraz wszystko pasowało do mojego auta dzięki zakupach w Śrem. Takiej ilości jeszcze nigdzie nie było bardzo bardzo bardzo wiele pompa abs. Matka pod powiedziała że tam widziała całe samochody a dokładniej Ford Transit na części.  


KONTAKT

tanio Pompa ABS Ford Transit IV

Zadzwoń 703 500 202 Czynne teraz

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Pompa ABS Ford Transit IV
Pompa ABS Ford Transit IV Pompa ABS Ford Transit IV
@parent