Pompa ABS Hyundai Sonata IV FL

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Pompa ABS Hyundai Sonata IV FL
Pompa ABS Hyundai Sonata IV FL

Sprzedawcy części do Hyundai Sonata:

moto2
giełda części moto2.pl
giełda części
części szrot samochodowy
części uzywane samochodowe
auto części gliwice
auto części zamienne
części używane amerykańskie
auto części
giełda części śląsk
części używane opel
zamienne czesci samochodowe
giełda części samochodowych
czesci samochodowe uzywane
części używane poznań
auto szrot
auto szrot samochodowy
auto kasacja części używane
części moto2
auto części warszawa
gielda czesci
auto części słomczyn
giełda części poznań
moto2.pl
giełda części używanych samochodowych poznań
auto części poznań
auto czesci zamienne
giełda części słomczyn

Cena Pompa ABS Hyundai Sonata Cena

Tanie części do Hyundai Sonata w tym miejscu oferuje sprzedaż części używanych o nazwie Pompa ABS. Na naszym portalu ogłoszeń znajdziesz części w kategorii Hamulce. Ta tania część używana wymontowana z samochodu została wystawiona 2018-06-20 a w tej chwili ta oferta jest non stop jest wartościowa i dostępna, pospiesz się, bo może być sprzedana nawet dziś czyli 2018-07-20 - numer oferty 31303831. Część używana Pompa ABS do Hyundai Sonata IV FL przeznaczenie ma takie, aby ktoś chętny ją kupił. Wystawiający oznajmił nam, że ma na tę chwilę dostępne 10 sztuk tych części samochodowych. Cena Pompa ABS Hyundai Sonata IV FL 1.5 2003 hatchback. Tanio Pompa ABS Hyundai Sonata IV FL 1.5 2003 hatchback. Twórca takiego auta wcisnął pod maskę silnik o pojemności 1.5 i wyprodukowano go w roku 2002. Buda tego auta to hatchback i ten pojazd wyprodukowany został przez markę Hyundai. Ten model Sonata wyszedł na cały świat w wersjach takich jak II, III, III FL, IV, IV FL, V, V FL, VI, VI FL, VII.


Opinie mechaników i blacharzy

W sklepie z częściami używanymi do samochodów kupiłem pompa abs . Wiedziałem jak to zamontować do Hyundai Sonata wersja IV FL. Wszyscy mówią, że to jest niezawodny samochód w końcu Hyundai Sonata. Szukałem takiego auta całe życie i wreszcie mam. Czytałem na forum, że Hyundai Sonata to najgorsze auto z tym silnikiem ale mnie to nie interesuje bo jestem zadowolony z auta. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Hyundai Sonata bo mnie to nie interesuje. Słyszałem ile kosztują części używane do Hyundai Sonata. Ale ja z tego auta nie jestem zadowolony. Szukałem wszędzie ale znalazłem na szrocie pompa abs do Sonata. Najtańsze części używane do samochodu kupiłem w Śrem. To jest duży szrot samochodowy z ogromnym magazynem części używanych do samochodów. Nigdzie nie mogłem znaleźć ale ten auto szrot ma pompa abs. Kupiłem pompa abs i od razu sam zamontowałem do samochodu. Ostatni raz byłem na giełdzie części Słomczyn, wolę kupować w Internecie mają wszystko. Wszędzie szukałem pompa abs i znalazłem na szrocie Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Czasami w życiu jest tak fajnie że gdy chcesz bardzo w szybko rozbić swoje Auto ktoś inny ci w tym pomoże i w ten sposób zepsułem swoje Auto Hyundai Sonata. Edward będzie musiał szybko wyszukać pompa abs. Znajomy powiedział że to nie będzie łatwe zadanie ale szukałem w Internecie Hyundai Sonata. To niesamowite uczucie gdy wiem że mogę sam naprawić pompa abs w Hyundai Sonata. Tak sobie myślę że to nie jest problem bo wielu znajomych miało taką usterkę już nie raz Gdy wsiądę do pięknego samochodu będę się starał nie uszkodzić pompa abs do Hyundai Sonata. Podczas wieczornych Wojaże internetowych szukałem części i odkryłem bardzo tanio pompa abs. Zrobiłem lepsze zakupy niż żona. W okolicznym szrocie koło Śrem. Było tam mega dużo pompa abs. Matka pod powiedziała że tam widziała całe samochody a dokładniej Hyundai Sonata na części.  


KONTAKT

tanio Pompa ABS Hyundai Sonata IV FL

Zadzwoń 703 500 202 Czynne teraz

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Pompa ABS Hyundai Sonata IV FL
@parent