Pompa ABS Hyundai Sonata IV

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Pompa ABS Hyundai Sonata IV
Pompa ABS Hyundai Sonata IV

Sprzedawcy części do Hyundai Sonata:

części moto2
giełda części śląsk
auto szrot samochodowy
części używane amerykańskie
giełda części słomczyn
giełda części moto2.pl
auto czesci zamienne
części szrot samochodowy
czesci samochodowe uzywane
gielda czesci
moto2
giełda części samochodowych
auto części warszawa
giełda części
zamienne czesci samochodowe
auto części gliwice
auto części
części używane poznań
giełda części poznań
auto kasacja części używane
auto części słomczyn
moto2.pl
giełda części używanych samochodowych poznań
części uzywane samochodowe
auto części poznań
auto części zamienne
części używane opel
auto szrot

Cena Pompa ABS Hyundai Sonata Cena

Popularny serwis ogłoszeń motoryzacyjnych z ofertami części do Hyundai Sonata i uzyskasz tutaj najtańszą ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Pompa ABS. Części samochodowe w kategorii Hamulce. Ta tania część używana wymontowana z samochodu została wystawiona 2018-03-25 i w tym momencie to ogłoszenie jest dalej aktywne do dziś 2018-04-26 - numer oferty 31303831. Część używana Pompa ABS do Hyundai Sonata IV przeznaczona jest dla blacharza lub mechanika lub zwykłego Kowalskiego rzecz jasna – na sprzedaż. Sprzedawca części samochodowych na magazynie ma 10 sztuk tych części samochodowych. Cena Pompa ABS Hyundai Sonata IV 2.3 1998 hatchback. Tanio Pompa ABS Hyundai Sonata IV 2.3 1998 hatchback. Samochód ten posiada pojemność silnika 2.3 i wyjechał z taśmy produkcyjnej w roku 2000. Nadwozie zastosowane dla niniejszego samochodu nieprzeciętnego to hatchback i pojazd ten wyjeżdża z fabryki Hyundai. Ten model Sonata dostępny jest w wersjach II, III, III FL, IV, IV FL, V, V FL, VI, VI FL, VII.


Opinie mechaników i blacharzy

Na giełdzie części używanych kupiłem pompa abs . Dzięki temu bez przeszkód naprawiłem swoje Hyundai Sonata wersja IV. Długo zastanawiałem się jakie auto kupić i wybrałem Hyundai Sonata. Szukałem takiego auta całe życie i wreszcie mam. Gdzieś na forum czytałem że Hyundai Sonata ma najlepszy silnik jaki montowali w tym samochodzie i jestem z tego dumny. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Hyundai Sonata bo mnie to nie interesuje. Właśnie słyszałem ile spala na mieście ten Hyundai Sonata. Dla tego auta mogę zrobić wszystko. Czytałem na forum jak samemu wymienić pompa abs do Sonata. Na auto szrot samochodowy jeżdżę tylko do Śrem. To jest chyba największy szrot samochodowy w okolicy mają dużo samochodów na części. Byłem w szoku że znalazłem u nich pompa abs. Gwarancja na pompa abs okazała się niepotrzebna, część była dobra. Jest już więcej sprzedawców i części niż na giełdzie części używanych w Poznaniu więc kupuję. Wszędzie szukałem pompa abs i znalazłem na szrocie Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Wczoraj widziałem jak kumpela wyjeżdżała z parkingu i przez swojego syna zepsuła swój samochód Hyundai Sonata. Z moim kumplem czas zacząć szukać pompa abs. Mój Królik powiedział że to ciężki temat ale nie poddałem się i szukam dalej w Internecie Hyundai Sonata. U mojego ojca chciałem dowiedzieć się jak  osobiście naprawić  pompa abs w Hyundai Sonata. Prawdopodobnie to nie jest duży problem ale musiałem Zająć się kotem. Poproszę mojego znajomego żeby mi jechał moim autem wtedy nie uszkodzę pompa abs do Hyundai Sonata. Mój dziadek powiadał że najlepsza oferta zawsze będzie na moto2 i kupiłem tanio pompa abs. Zrobiłem lepsze zakupy niż żona. W okolicznym szrocie koło Śrem. Jeśli dobrze patrzyłem widziałem tam z 20 szt. pompa abs. Gdy przyjechałem na ten malutki Szrot zobaczyłem częściowo rozebrane Hyundai Sonata na części.  


KONTAKT

tanio Pompa ABS Hyundai Sonata IV

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Pompa ABS Hyundai Sonata IV
@parent