Pompa ABS Infiniti FX S51

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Pompa ABS Infiniti FX S51
Pompa ABS Infiniti FX S51

Sprzedawcy części do Infiniti FX:

moto2.pl
auto części zamienne
czesci samochodowe uzywane
auto części
giełda części używanych samochodowych poznań
auto części gliwice
części szrot samochodowy
gielda czesci
giełda części moto2.pl
części używane opel
auto części słomczyn
giełda części śląsk
giełda części poznań
części moto2
auto szrot
auto szrot samochodowy
auto kasacja części używane
auto części poznań
moto2
giełda części samochodowych
części używane amerykańskie
giełda części słomczyn
części używane poznań
giełda części
zamienne czesci samochodowe
auto części warszawa
części uzywane samochodowe
auto czesci zamienne

Cena Pompa ABS Infiniti FX Cena

Sprzedawcy części samochodowych Infiniti FX możesz tutaj kupić sporo sprawdzonych części używanych o nazwie Pompa ABS. Części w kategorii Hamulce. Niniejsza część używana do samochodu została upubliczniona dnia 2018-06-20 i oczywiście to ogłoszenie jest dostępne i aktualne cały czas, nawet do tej chwili 2018-07-19 - numer oferty 31303831. Część używana Pompa ABS do Infiniti FX S51 jest wystawione do sprzedania. Stacja demontażu pojazdu przechowuje 10 sztuk tych części samochodowych. Cena Pompa ABS Infiniti FX S51 1.5 2009 kombi. Tanio Pompa ABS Infiniti FX S51 1.5 2009 kombi. Trochę pali te auto, bo pojemność tego samochodu to 1.5 i jeździ już po autostradach i drogach miejsko-wiejskich od roku 2013. Buda tego pojazdu to kombi i jest to auto producenta Infiniti. Ten model FX wyprodukowany został w wersjach S50, S51, QX70.


Opinie mechaników i blacharzy

Szukałem na najbliższym szrocie pompa abs . Teraz sam naprawię swoje najładniejsze Infiniti FX wersja S51. Nie wiedziałem gdzie kupić auto ale udało się kupić Infiniti FX. To auto nawet się nie psuje i nie interesuje mnie ile kosztują części. W niemieckim komisie mówili że Infiniti FX W niemieckich komisach można znaleźć ładny egzemplarz z małym przebiegiem i bezwypadkowy. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Infiniti FX bo mnie to nie interesuje. Słyszałem ile kosztują części używane do Infiniti FX. Kocham te samochody. Pojechałem na giełdę części używanych w Poznaniu po pompa abs do FX. Na auto szrot samochodowy jeżdżę tylko do Śrem. Duży auto złom samochodowy z magazynem na którym są części używane do większości aut. Szukałem na aukcji internetowej ale kupiłem na tym szrocie pompa abs. Poszukałem pompa abs na szrocie i okazało się że kupiłem to bardzo tanio. Jak dojechać na giełdę części Poznań – Przeźmierowo to mnie nie interesuje kupuję na stronie. Zadzwoniłem do Moto2.pl i kupiłem pompa abs do mojego auta. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Podczas bardzo brzydkiego dnia chciałem zrobić zakupy wieczorem ale na parkingu ktoś uderzył w mój samochód Infiniti FX. Gdzie ja znajdę takie tanie pompa abs. Znajomy powiedział że to nie będzie łatwe zadanie ale szukałem w Internecie Infiniti FX. Gdy tylko Wujek powie mi to będę wiedział jak naprawić pompa abs w Infiniti FX. Co za pech, złapałem usterkę ale spróbuję to ogarnąć samemu Po smacznym śniadaniu będę ogarnięty i nie rozwalę pompa abs do Infiniti FX. W nowym serwisie moto2 znalazłem super część i szybko dostałem pompa abs. To był super dzień gdy wiedziałem że jadę do miejscowości Śrem. Doznałem szoku gdy zobaczyłem ile jest pompa abs. Zobaczyłem koło magazynu jeszcze całe nie rozmontowane Infiniti FX na części.  


KONTAKT

tanio Pompa ABS Infiniti FX S51

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Pompa ABS Infiniti FX S51
@parent