Pompa ABS Infiniti QX70

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Pompa ABS Infiniti QX70
Pompa ABS Infiniti QX70

Sprzedawcy części do Infiniti QX70:

giełda części śląsk
auto części zamienne
moto2
auto części słomczyn
moto2.pl
giełda części
auto szrot samochodowy
giełda części moto2.pl
giełda części poznań
części szrot samochodowy
auto kasacja części używane
części używane amerykańskie
auto czesci zamienne
giełda części używanych samochodowych poznań
gielda czesci
giełda części słomczyn
auto części poznań
giełda części samochodowych
auto części warszawa
części uzywane samochodowe
zamienne czesci samochodowe
części moto2
auto części
części używane opel
auto części gliwice
auto szrot
czesci samochodowe uzywane
części używane poznań

Cena Pompa ABS Infiniti QX70 Cena

Sprzedaż i oferty części używanych samochodowych Infiniti QX70 znajdziesz tutaj, a teraz zapoznaj się z atrakcyjną propozycją części używanych o nazwie Pompa ABS. Na naszym portalu ogłoszeń znajdziesz części w kategorii Hamulce. Niniejsza część używana do samochodu została upubliczniona dnia 2018-03-25 i jest ważna cały czas również do dziś 2018-04-24 - numer oferty 31303831. Część używana Pompa ABS do Infiniti QX70 i wystawiono ją tutaj na sprzedaż. Sprzedający części ma na regałach 10 sztuk tych części samochodowych. Cena Pompa ABS Infiniti QX70 1.8 2003 hatchback. Tanio Pompa ABS Infiniti QX70 1.8 2003 hatchback. Ten samochód ma wbudowany silnik z pojemnością 1.8 i wyprodukowany został w roku 2008. Nadwozie tego pojazdu to hatchback i pojazd ten wyjeżdża z fabryki Infiniti. Ten model QX70 możliwy jest do zobaczenia w wersjach Standard, suv, s, S-Desing.


Opinie mechaników i blacharzy

Na internetowej giełdzie kupiłem pompa abs i mogłem dzięki temu naprawić ulubione Infiniti QX70. Nie wiedziałem gdzie kupić auto ale udało się kupić Infiniti QX70. I wiem kto ma części używane do mojego auta. Ludzie mówią, że Infiniti QX70 to niezwykle zjawiskowe auto z mocnym silnikiem i niezawodnym i bardzo ekonomiczne. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Infiniti QX70 bo mnie to nie interesuje. Czytałem że są o najczęściej występujące usterki w Infiniti QX70. To nie jest najważniejsze, ważne że jeździ. Gdzie znajdę informacje jak zdemontować i wymienić pompa abs do QX70. Wiem że części można kupić na szrocie w Śrem. Pierwszy raz byłem na tak dużym szrocie samochodowym z częściami używanymi do aut. Widziałem na tym auto szrocie dużo części takich jak maska, zderzak, lampa ale ja potrzebowałem pompa abs. Nie wiem czy pompa abs pasuje z anglika ale kupiłem bo było tanio Ostatni raz byłem na giełdzie części Słomczyn, wolę kupować w Internecie mają wszystko. Wszędzie szukałem pompa abs i znalazłem na szrocie Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Piję sobie czekoladowy sok aż tu nagle bum rozwalony samochód Infiniti QX70. Pojawiła się potrzeba znalezienia pompa abs. Jak się za to zabrać poszukałem przez internet Infiniti QX70. Niezależnie od pogody podjadę do przyjaciela i dowiem się jak naprawić  pompa abs w Infiniti QX70. Nie znam się czy to duży problem bo mama mało jeździ do marketów. Gdy pomyślę o pysznym obiedzie pojadę bezpiecznie i nie uszkodzę pompa abs do Infiniti QX70. Na szczęście ktoś wymyślił giełda części używanych moto2.pl i kupiłem tanio pompa abs. Dzięki mojemu znajomemu szybko i tanio znalazłem części w Śrem. Tam mają dużo pompa abs. Podjechałem swoim autem nasz rod a tam na lawecie czekały już nowe lekko rozbite Infiniti QX70 na części.  


KONTAKT

tanio Pompa ABS Infiniti QX70

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Pompa ABS Infiniti QX70
@parent