Pompa ABS Kia Sorento I

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Pompa ABS Kia Sorento I
Pompa ABS Kia Sorento I
Pompa ABS Kia Sorento I
Pompa ABS Kia Sorento I
Pompa ABS Kia Sorento I
Pompa ABS Kia Sorento I
Pompa ABS Kia Sorento I
Pompa ABS Kia Sorento I

Sprzedawcy części do Kia Sorento:

giełda części poznań
auto szrot samochodowy
auto części poznań
części uzywane samochodowe
auto części zamienne
części używane amerykańskie
części moto2
giełda części słomczyn
auto kasacja części używane
czesci samochodowe uzywane
auto szrot
moto2
gielda czesci
auto części
części szrot samochodowy
giełda części samochodowych
części używane poznań
giełda części używanych samochodowych poznań
auto części gliwice
giełda części śląsk
auto części warszawa
auto czesci zamienne
giełda części
zamienne czesci samochodowe
moto2.pl
auto części słomczyn
giełda części moto2.pl
części używane opel

Cena Pompa ABS Kia Sorento Cena

Oferta części samochodowych Kia Sorento na tej stronie prezentuje sprzedaż części używanych o nazwie Pompa ABS. Najtańsze części samochodowe w dziale Hamulce. Ta oferta sprzedaży części pokazana w naszym serwis ogłoszeń części używanych w dniu 2018-06-20 i jak najbardziej ta część jest dalej aktualna, aż do teraz 2018-07-20 - numer oferty 31303831. Część używana Pompa ABS do Kia Sorento I przeznaczenie ma takie, aby ktoś chętny ją kupił. Wystawiający ma na stanie 10 sztuk tych części samochodowych. Cena Pompa ABS Kia Sorento I 1.6 2003 sedan. Tanio Pompa ABS Kia Sorento I 1.6 2003 sedan. Ten samochodzik ma ciekawą pojemność, bo tylko 1.6 i wyprodukowano go w roku 2003. Buda tego pojazdu to sedan i producentem chwalącym się tym pojazdem jest producent Kia. Ten model Sorento możliwy jest do zobaczenia w wersjach I, I FL, II, II FL.


Opinie mechaników i blacharzy

Na auto szrocie z częściami używanymi kupiłem pompa abs . Pomogło mi to w naprawieniu mojego Kia Sorento wersja I. Czuję się świetnie kiedy jeżdżę moim sportowym tuningowym Kia Sorento. I wiem kto ma części używane do mojego auta. Specjaliści mówią że Kia Sorento to niezwykle zjawiskowe auto z mocnym silnikiem i niezawodnym i bardzo ekonomiczne. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Kia Sorento bo mnie to nie interesuje. Czytałem że są o najczęściej występujące usterki w Kia Sorento. Dla tego auta mogę zrobić wszystko. Szukałem wszędzie ale znalazłem na szrocie pompa abs do Sorento. Nie szukałem daleko części miała stacja demontażu pojazdów Śrem. Szrot tak duży jak giełda części używanych w Poznaniu - Przeźmierowo na którą często jeździłem po części. Następnym razem poszukam na auto szrocie internetowym Moto2.pl ten pompa abs. Znalazłem pompa abs w dobrej cenie i dobrym stanie. Jest już więcej sprzedawców i części niż na giełdzie części używanych w Poznaniu więc kupuję. Gdzie szukać pompa abs najlepiej na stronie Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Mój najdroższy kumpel wziął mnie na wędke jechaliśmy autem ale niestety uszkodził mój niezastąpiony samochód Kia Sorento. Musiałem poszukać  pompa abs. Zastanawiałem się odkrywałem świat chciałem naprawdę znaleźć coś w Internecie Kia Sorento. Choćbym źle się czuł to dowiem się co zrobić, aby naprawić  pompa abs w Kia Sorento. Nie znam się czy to duży problem bo mama mało jeździ do marketów. Gdy pomyślę o pysznym obiedzie pojadę bezpiecznie i nie uszkodzę pompa abs do Kia Sorento. Przyszedł ten moment aby znaleźć nową część ale była droga więc poszukałem taniej pompa abs. Dzięki mojemu dziadkowi zakup części był bardzo udany w okolicznym sklepie w Śrem. Było tam mega dużo pompa abs. Matka pod powiedziała że tam widziała całe samochody a dokładniej Kia Sorento na części.  


KONTAKT

tanio Pompa ABS Kia Sorento I

Zadzwoń 703 500 202 Czynne teraz

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Pompa ABS Kia Sorento I
Pompa ABS Kia Sorento I Pompa ABS Kia Sorento I
@parent