Pompa ABS Kia Sportage III

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Pompa ABS Kia Sportage III
Pompa ABS Kia Sportage III
Pompa ABS Kia Sportage III
Pompa ABS Kia Sportage III
Pompa ABS Kia Sportage III
Pompa ABS Kia Sportage III
Pompa ABS Kia Sportage III
Pompa ABS Kia Sportage III

Sprzedawcy części do Kia Sportage:

zamienne czesci samochodowe
czesci samochodowe uzywane
części moto2
auto części gliwice
giełda części śląsk
części używane poznań
auto szrot
gielda czesci
części używane opel
auto części słomczyn
giełda części poznań
auto części poznań
auto części warszawa
moto2
auto kasacja części używane
giełda części samochodowych
części szrot samochodowy
moto2.pl
giełda części
giełda części słomczyn
części uzywane samochodowe
części używane amerykańskie
auto części
giełda części moto2.pl
giełda części używanych samochodowych poznań
auto szrot samochodowy
auto części zamienne
auto czesci zamienne

Cena Pompa ABS Kia Sportage Cena

Portal z darmowymi ogłoszeniami części używanych samochodowych Kia Sportage znajdziesz tutaj, a teraz zapoznaj się z atrakcyjną propozycją części używanych o nazwie Pompa ABS. Tanie części samochodowe wg działu Hamulce. Powyżej widoczna część używana samochodowa wstawiona przez wystawiającego w słoneczny dzień 2018-06-20 i skoro dalej jest widoczne to znaczy, że jest ważne również teraz do dziś 2018-07-20 - numer oferty 31303831. Część używana Pompa ABS do Kia Sportage III jest zaprezentowane w celu sprzedaży. Sprzedawca części posiada aktualnie 10 sztuk tych części samochodowych. Cena Pompa ABS Kia Sportage III 1.6 2010 pickup. Tanio Pompa ABS Kia Sportage III 1.6 2010 pickup. Niesamowicie niska jak na taki silnik pojemność 1.6 i wyprodukowano go w roku 2011. Buda tego pięknego auta występuje w pickup i przez wiele lat ten samochód produkowany był, albo i jest cały czas przez markę Kia. Ten model Sportage wychodził w różnych wersjach m.in. I, I FL, II, II FL, III, III FL.


Opinie mechaników i blacharzy

Na szrocie w okolicy kupiłem niedawno pompa abs . Dzięki temu bez przeszkód naprawiłem swoje Kia Sportage wersja III. Nie wiedziałem gdzie kupić auto ale udało się kupić Kia Sportage. To jest fajny samochód nawet nie sprawdzam jakie ma spalanie. Widziałem wczoraj w gazecie że Kia Sportage ma najlepszy silnik jaki montowali w tym samochodzie i jestem z tego dumny. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Kia Sportage bo mnie to nie interesuje. Czytałem że są o najczęściej występujące usterki w Kia Sportage. Więc gdzie ja kupie lepszy samochód. Raz tylko szukałem na szrocie pompa abs do Sportage. Widziałem całe takie auto na części w Śrem. Szrot tak duży jak giełda części używanych w Poznaniu - Przeźmierowo na którą często jeździłem po części. Najwięcej mają części z Anglii np silniki samochodowe i ale ja kupiłem pompa abs. Gwarancja na pompa abs okazała się niepotrzebna, część była dobra. Ostatni raz byłem na giełdzie części Słomczyn, wolę kupować w Internecie mają wszystko. Coraz więcej szrotów samochodowych sprzedaje na Moto2.pl więc i ja kupiłem tam pompa abs. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Gdy wyjechałem z treningu jakiś gościu uszkodził mój samochód Kia Sportage. Żona każe mi teraz poszukać pompa abs. I co teraz zrobić czas popytać znajomych o części Kia Sportage. Cieszę się, że mogłem sprawdzić jak naprawić samemu pompa abs w Kia Sportage. Raczej ta usterka która mnie trochę denerwuje nie jest taka straszna, bo sąsiad nie raz to naprawiał. Poproszę mojego znajomego żeby mi jechał moim autem wtedy nie uszkodzę pompa abs do Kia Sportage. dzięki mojemu kumplowi znalazłem giełdę części używanych moto2 i uzyskałem w świetnej cenie pompa abs. Mój starszy brat ma dziewczynę w Śrem. Było tam mega dużo pompa abs. Widziałem na tym szrocie całe Kia Sportage na części.  


KONTAKT

tanio Pompa ABS Kia Sportage III

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Pompa ABS Kia Sportage III
Pompa ABS Kia Sportage III Pompa ABS Kia Sportage III
@parent