Pompa ABS Lancia Delta II

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Pompa ABS Lancia Delta II
Pompa ABS Lancia Delta II

Sprzedawcy części do Lancia Delta:

giełda części moto2.pl
auto szrot
giełda części używanych samochodowych poznań
auto części zamienne
auto części gliwice
moto2
giełda części samochodowych
zamienne czesci samochodowe
czesci samochodowe uzywane
części używane amerykańskie
auto części poznań
części używane poznań
auto części słomczyn
auto części warszawa
giełda części śląsk
auto części
auto szrot samochodowy
gielda czesci
auto czesci zamienne
auto kasacja części używane
części moto2
giełda części poznań
giełda części słomczyn
moto2.pl
giełda części
części uzywane samochodowe
części używane opel
części szrot samochodowy

Cena Pompa ABS Lancia Delta Cena

Sprzedaż i oferty części używanych samochodowych Lancia Delta pokazują tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Pompa ABS. Prezentujemy części samochodowe w segmencie Hamulce. Ta część samochodowa została umieszczona w portalu ogłoszenia części używanych w dniu 2018-03-25 i jest to oferta aktualna aż do dnia dzisiejszego czyli 2018-04-19 - numer oferty 31303831. Część używana Pompa ABS do Lancia Delta II i widnieje tutaj jako do sprzedania. Oferent posiada 10 sztuk tych części samochodowych. Cena Pompa ABS Lancia Delta II 2.4 1993 coupe. Tanio Pompa ABS Lancia Delta II 2.4 1993 coupe. Samochód ten posiada pojemność silnika 2.4 i wyprodukowany został w roku 1994. Karoseria w tym samochodziku to nadwozie coupe i producentem chwalącym się tym pojazdem jest producent Lancia. Ten model Delta stworzony został w takich wersjach jak I, II, II FL, III, III FL.


Opinie mechaników i blacharzy

W sklepie z częściami używanymi do samochodów kupiłem pompa abs i mogłem dzięki temu naprawić ulubione Lancia Delta wersja II. Pamiętam moją pierwszą jazdę i test przed zakupem Lancia Delta. To auto nawet się nie psuje i nie interesuje mnie ile kosztują części. Dowiedziałem się od kolegi że Lancia Delta ma najlepszy silnik jaki montowali w tym samochodzie i jestem z tego dumny. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Lancia Delta bo mnie to nie interesuje. Wiem że można samemu naprawić Lancia Delta. Wiedziałem że kupuję niezawodne auto. Raz tylko szukałem na szrocie pompa abs do Delta. Na auto szrot samochodowy jeżdżę tylko do Śrem. Pierwszy raz byłem na tak dużym szrocie samochodowym z częściami używanymi do aut. Najwięcej mają części z Anglii np silniki samochodowe i ale ja kupiłem pompa abs. Już nie szukam pompa abs wszystko dostępne na miejscu i nie zniszczone. Ostatni raz byłem na giełdzie części Słomczyn, wolę kupować w Internecie mają wszystko. Zadzwoniłem po części używane pompa abs do Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
O godzinie dwudziestej chciałem pozwiedzać trochę nasze miasto ale niestety jakiś człowiek przed parkingiem zaraz gdy wyjeżdżałem uszkodził mój samochód Lancia Delta. Nie pozostało nic innego jak znaleźć pompa abs. nie wiedziałem gdzie więc szukam na moto2 Lancia Delta. Chciałem zaczerpnąć porady mechanika jak wymienić samemu pompa abs w Lancia Delta. To chyba nie jest duża usterka bo znajomi jej nigdy nie mieli Poproszę mojego znajomego żeby mi jechał moim autem wtedy nie uszkodzę pompa abs do Lancia Delta. Stwierdziłem że poszukam w Internecie na moto2 i tanio kupię pompa abs. Chyba najlepsza oferta prosto z moto2 Znaleziona w Śrem. Tam mają dużo pompa abs. Widziałem na tym szrocie całe Lancia Delta na części.  


KONTAKT

tanio Pompa ABS Lancia Delta II

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Pompa ABS Lancia Delta II
@parent