Pompa ABS Lexus CT

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Pompa ABS Lexus CT
Pompa ABS Lexus CT

Sprzedawcy części do Lexus CT:

zamienne czesci samochodowe
części moto2
giełda części moto2.pl
auto części zamienne
moto2.pl
części używane poznań
auto kasacja części używane
giełda części samochodowych
czesci samochodowe uzywane
auto części poznań
giełda części używanych samochodowych poznań
auto szrot samochodowy
części używane amerykańskie
auto części
moto2
giełda części śląsk
giełda części słomczyn
auto części słomczyn
gielda czesci
części używane opel
auto czesci zamienne
części szrot samochodowy
giełda części
giełda części poznań
auto części warszawa
części uzywane samochodowe
auto szrot
auto części gliwice

Cena Pompa ABS Lexus CT Cena

Zamienne części Lexus CT możesz tutaj kupić sporo sprawdzonych części używanych o nazwie Pompa ABS. Oferty części w kategorii Hamulce. Niniejsza część używana do samochodu została upubliczniona dnia 2018-03-25 a w tej chwili ta oferta jest non stop jest wartościowa i dostępna, pospiesz się, bo może być sprzedana nawet dziś czyli 2018-04-21 - numer oferty 31303831. Część używana Pompa ABS do Lexus CT jest wystawiona dla klienta mechanika itp. na sprzedaż. Stacja demontażu pojazdu przechowuje 10 sztuk tych części samochodowych. Cena Pompa ABS Lexus CT 1.8 2005 hatchback. Tanio Pompa ABS Lexus CT 1.8 2005 hatchback. Ekonomiczne auto z silnikiem 1.8 i wyprodukowano go w roku 2003. Nadwozie zastosowane w tym aucie to segment nadwozia hatchback i dostępny jest ten pojazd w salonach marki Lexus. Ten model CT dostępny jest w wersjach Standard, 200h, prstige, 220.


Opinie mechaników i blacharzy

Szukałem na najbliższym szrocie pompa abs . Wiedziałem jak to zamontować do Lexus CT. Nie zapomnę jak podwiozłem moją kumpelę i powiedziała, że to świetny ten Lexus CT. Dodam że mam w nim jasne skórzane tapicerki jak nowe. Warsztat ze specjalizacją mówi że Lexus CT to samochód bardzo bezpieczny z wystarczającym bagażnikiem i dużym zbiornikiem paliwa. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Lexus CT bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że można dołożyć turbosprężarkę do Lexus CT. Dla tego auta mogę zrobić wszystko. Czy ktoś wie gdzie mogę kupić używane pompa abs do CT. Znalazłem gościa, który handluje częściami w Śrem. Na tym szrocie kupiłem części i okazało się że oni tez sprzedają części używane w internecie na Moto2.pl. Myślałem, że mają części tylko do samochodów francuskich ale kupiłem u nich pompa abs. Już nie szukam pompa abs wszystko dostępne na miejscu i nie zniszczone. Czy na giełdzie części Słomczyn kupisz części używane do auta, nie wiem wolę kupować na stronie. Wszędzie szukałem pompa abs i znalazłem na szrocie Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Piję sobie czekoladowy sok aż tu nagle bum rozwalony samochód Lexus CT. Teraz bardzo chciałbym znaleźć tanio pompa abs. I co teraz zrobić czas popytać znajomych o części Lexus CT. Gdy tylko Wujek powie mi to będę wiedział jak naprawić pompa abs w Lexus CT. Nie wiem czy to częsta usterka, bo żona rzadko jeździ na zakupy.  Jutro wypije dobrą kawę będę skoncentrowanej i dojadę do celu nie uszkadzając pompa abs do Lexus CT. Stwierdziłem że poszukam w Internecie na moto2 i tanio kupię pompa abs. Dzięki mojemu dziadkowi zakup części był bardzo udany w okolicznym sklepie w Śrem. Było tam mega dużo pompa abs. Ktoś przyjechał na szrot i zostawił całe Lexus CT na części.  


KONTAKT

tanio Pompa ABS Lexus CT

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Pompa ABS Lexus CT
@parent