Pompa ABS Lexus ES VI

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Pompa ABS Lexus ES VI
Pompa ABS Lexus ES VI

Sprzedawcy części do Lexus ES:

czesci samochodowe uzywane
auto szrot samochodowy
gielda czesci
auto części warszawa
części szrot samochodowy
części uzywane samochodowe
części używane poznań
moto2.pl
auto części gliwice
auto czesci zamienne
auto części zamienne
zamienne czesci samochodowe
giełda części moto2.pl
auto części słomczyn
giełda części
auto szrot
giełda części samochodowych
giełda części śląsk
giełda części słomczyn
auto części
auto kasacja części używane
części moto2
auto części poznań
części używane opel
części używane amerykańskie
giełda części używanych samochodowych poznań
moto2
giełda części poznań

Cena Pompa ABS Lexus ES Cena

Oferty części używanych samochodowych Lexus ES na tej stronie prezentuje sprzedaż części używanych o nazwie Pompa ABS. Części w kategorii Hamulce. Sprzedawca części samochodowych dodał ofertę w dniu 2018-03-25 i jest ważna cały czas również do dziś 2018-04-21 - numer oferty 31303831. Część używana Pompa ABS do Lexus ES VI i widnieje tutaj jako do sprzedania. Sprzedawca posiada 10 sztuk tych części samochodowych. Cena Pompa ABS Lexus ES VI 2.3 2016 cabrio. Tanio Pompa ABS Lexus ES VI 2.3 2016 cabrio. Auto te ma pojemność silniczka 2.3 i rozpoczęto produkcję tego autka w roku 2017. Kasta tego samochodu to cabrio i jest to auto producenta Lexus. Ten model ES wyprodukowany został w wersjach II, III, IV, V, VI.


Opinie mechaników i blacharzy

Na giełdzie części używanych kupiłem pompa abs i dzięki temu naprawiłem swoje ulubione Lexus ES wersja VI. Czuję się świetnie kiedy jeżdżę moim sportowym tuningowym Lexus ES. I wiem kto ma części używane do mojego auta. Specjaliści mówią że Lexus ES to niezwykle zjawiskowe auto z mocnym silnikiem i niezawodnym i bardzo ekonomiczne. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Lexus ES bo mnie to nie interesuje. Właśnie słyszałem ile spala na mieście ten Lexus ES. Ale ja z tego auta nie jestem zadowolony. Czytałem na forum jak samemu wymienić pompa abs do ES. Szukałem szrotu z częściami używanymi do mojego auta i znalazłem w Śrem. To jest chyba największy szrot samochodowy w okolicy mają dużo samochodów na części. Byłem w szoku że znalazłem u nich pompa abs. Kupiłem pompa abs i od razu sam zamontowałem do samochodu. Czy ktoś jeszcze kupuje części na giełdzie w Poznaniu przecież w Internecie jest taniej i więcej. Zgłosiłem poszukiwanie pompa abs na Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Gdy wyjechałem z treningu jakiś gościu uszkodził mój samochód Lexus ES. Chyba będę na moto2 musiał poszukać pompa abs. Zastanawiałem się odkrywałem świat chciałem naprawdę znaleźć coś w Internecie Lexus ES. Czuję wielką moc gdy mogę naprawić samemu pompa abs w Lexus ES. Ohh znowu jakiś problem z autem, ale to nie powinno zająć za wiele czasu.  Gdy pomyślę o pysznym obiedzie pojadę bezpiecznie i nie uszkodzę pompa abs do Lexus ES. dzięki mojemu kumplowi znalazłem giełdę części używanych moto2 i uzyskałem w świetnej cenie pompa abs. Nie chciałem kupować drogich części więc poszukałem na serwisie moto2 i odebrałem części w miejscowości Śrem. Kuzynka nie mogła uwierzyć jak zobaczyła ile jest szt. pompa abs. Gdy przyjechałem na ten malutki Szrot zobaczyłem częściowo rozebrane Lexus ES na części.  


KONTAKT

tanio Pompa ABS Lexus ES VI

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Pompa ABS Lexus ES VI
@parent